Areto sėkmės istorija

Areto rezultatai
Kilogramai
Numetė
-10 kg
Svoris
Prieš
(2017-07-19)
95 kg
>
Po
(2017-09-01)
85 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
185 cm.
Laikas
Amžius
24 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Vos per du mėnesius -10 kilogramų

Dar vos prieš du mėnesius Aretas* iš Frankfurto svėrė 95-96 kilogramus. Kaip pats sako, jis tada ir jautėsi, ir atrodė prastai, tačiau taip pat turėjo didelį norą keistis ir turėti tvirtesnį, gražesnių linijų kūną. Pakeitęs mitybą ir pradėjęs sportuoti pagal jam specialistų sudarytas programas, jaunas vyras greitai atsikratė 10 nereikalingų kilogramų ir dabar jaučiasi puikiai. Kasdien keliasi su šypsena ir siekia užsibrėžto tikslo – nugalėti save ir būti geresniu nei vakar.

Prie Kilo.lt Aretas nutarė prisijungti, kai pastangos atsikratyti svorio savarankiškai nepadėjo. Nors anksčiau jis bandė sulieknėti mažai valgydamas, tačiau tai trokštamų rezultatų nedavė. Jaunas vyras pasakoja, kad pasirinko Kilo.lt, nes tikrai tikėjo, kad ši programa veikia ir buvo įsitikinęs, kad su specialistų pagalba pasieks norimų tikslų. O pradėjęs laikytis jam sudarytų programų tuo tik įsitikino ir dabar jau gali dalintis savo sėkmės istorija pasiekta vos per du mėnesius.

Paklaustas apie mitybą, vyras atskleidžia, kad pakeisti teko beveik viską, bet alkanas nelieka, porcijų dydžių užtenka, o kartais jų net nesuvalgo. O jei kartais ir pasiilgsta savo taip mėgstamų cepelinų, vidinė motyvacija ir specialistų konsultacijos neleidžia paslysti.

Sportuoja Aretas namuose, 3-4 kartus per savaitę, laikydamasis Kilo.lt video nurodymų. Pradžioje nebuvo lengva tai įtraukti į dienotvarkę, bet palaipsniui tai tapo įprastine dienos dalimi. O rezultatai nuolat skatina judėti pirmyn.

Aretas pasakoja, kad dabar jaučiasi labai gerai, dingo sunkumo jausmas, tapo judresnis ir aktyvesnis. O ir pažįstami palaiko, sveikina su pasiektais rezultatais ir negali patikėti, kad čia tas pats žmogus. Tiesa, jis prisimena, kad dar neseniai tie patys žmonės, netikėjo, kad jam pavyks kažko pasiekti, netiko ir pačia Kilo.lt programa, tačiau dabar jau niekas neabejoja, kad turint noro ir reikalingas žinias, viską pasiekti įmanoma.

Paklaustas, kad galėtų patarti kitiems, Aretas pataria, pirmiausia, patikėti savimi: „Visos didelės pergalės prasideda iš mažų, neskubėkite galvoti, kad Jums nepavyks. Siekite savo tikslo ir nepamirškite, kad Jūs esate gerame kelyje“.

 

*Kilo.lt nario prašymu vardas pakeistas

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Areto mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu