Andriaus sėkmės istorija

Andriaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-14 kg
Svoris
Prieš
(2016-05-08)
103 kg
>
Po
(2016-09-25)
89 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
180 cm.
Laikas
Amžius
38 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Misija įmanoma: sveikesnė mityba be kančių ir diskomforto

Pradėti gyventi sveikiau ir be diskomforto pakeisti mitybos įpročius – tokį tikslą sau išsikėlė Andrius, kai prisiregistravo prie internetinės platformos Kilo.lt. Šį tikslą jis jau pasiekė, o pakeitus mitybos įpročius, dar ir kilogramai pradėjo stabiliai kristi. Per mažiau nei penkis mėnesius jam jau nukrito 14 kilogramų, bet labiausiai jis džiaugiasi tuo, kad dabar jaučiasi daug energingesnis ir žvalesnis, o visa tai buvo pasiekta be kančių ir streso.

Kilo.lt - tai mitybos ir sporto konsultantas internetu. Sistemos tikslas yra padėti susikurti norimas kūno linijas ir išmokyti gyventi sveikiau pasitelkiant subalansuotą mitybą bei sportą. Prisimindamas pačią pradžią Andrius neslepia, kad pirma savaitė buvo truputį sunkesnė. „Pradžioje stropiai laikiausi receptų ir tai šiek tiek erzino, kadangi laiko į marias neturiu, kol supratau, kad bet kokiame patiekale yra ingriedientas X (angliavandeniai, baltymai, riebalai), plius belenkiek žalių daržovių. Taigi, dabar net ir kavinėje pietaujant maždaug žinau kiek kokios mėsos ar žuvies galiu suvalgyti ir smulkiau kalorijų neskaičiuoju“, - pasakoja vyras.

Maitinantis pagal Kilo.lt specialistų mitybos programą 6 dienas per savaitę reikia valgyti 5 kartus per dieną, kas dvi ar kelias valandas. O vieną dieną, kuri yra vadinama „Sėkminga diena“ (Lucky-day arba Cheat-day), galima valgyti ką nori ir kiek nori.  Pasak Kilo.lt specialistų, pradedant laikytis dietos, viena baisiausių, labiausiai kankinančių minčių būna: „ Tai jau negalėsiu valgyti šokolado, baltos mišrainės ar rūkytos dešros?“ Niekas nenori savęs apriboti amžinai, o, tiesą sakant, ir nėra tam reikalo.

Specialistai aiškina, kad kai ilgą laiką gaunate tokį patį kalorijų skaičių, tebūnie ir nedidelį, kūnas prie jo pripranta, medžiagų apykaita ima lėtėti ir ją reikia „užvesti“ iš naujo. Tam pasitarnauja kaloringas maistas. Kuomet vieną dieną gaunate labai daug kalorijų, o sekančią grįžtate prie įprasto jų skaičiaus, organizmas tą supranta kaip drastišką jų sumažinimą ir vėl intensyviau degina riebalus. Be to, tokia diena patenkina emocinį potraukį saldžiam ir sūriam maistui. Ji motyvuoja, kadangi laikydamiesi tokio plano galvojame taip: „Turiu atsilaikyt tik šešias dienas, o po to vėl prisikimšiu pyragėlių“. Iš tiesų, tą dieną valgykite ką norite ir kiek norite.

Andrius pasakoja, kad dabar mitybos plano laikosi su improvizacijomis, arba kaip pats įvardija - be fanatizmo. „Ne visada pavyksta taip, kaip norisi, bet pagrindinius principus stengiuosi išlaikyti - angliavandeniai pirmoje dienos pusėje, baltymai - antroje, daug daug daug žalių daržovių, skysčius vartoju kiek nurodyta, valgau penkis valgymus per dieną. Tik per Lucky day - šašlykas, koldūnai, spagečiai, blynai, cepelinai ar dar kas. Gal kiek pirmą savaitę jutau psichologinį diskomfortą, kad negaliu valgyti belenko. Situaciją pataisė specialistų informacija, kad žalias daržoves galima valgyti bet kada ir bet kokiais kiekiais, tad tąsyk labai užsinorėjus pakramtyti, kramčiau morkytes. Dabar kartais atėjus laikui aš net nenoriu valgyti, bet valgau, kad nesulėtėtų apykaita“, - patirtimi dalinasi Andrius.

Kalbėdamas apie pasiektus rezultatus, vyras juokiasi, kad dėl apimčių sumažėjimo - vieni nuostoliai. „Visi marškiniai kabo kaip maišai, tenka po truputį atsinaujinti perkant įliemenuotus, bet jaučiuosi puikiai, viskas veža, svoris stabiliai krenta, diskomforto nėra, o žmona nebepriekaištauja dėl alaus“, - sako vyras.

Kilo.lt Andriaus pasiektą tikslą vadina sėkmės istorija. Ne visi nori ir ne visiems reikia tobulo pilvo preso, kartais daug svarbiau tiesiog jaustis geriau, turėti daugiau energijos ir visa tai pasiekti savęs per daug nekankinant. 

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu