Andriaus sėkmės istorija

Andriaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-45 kg
Svoris
Prieš
137 kg
>
Po
92 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
178 cm.
Laikas
Amžius
23 m.
Pasiekimų nuotraukos
45 kilogramų atsikratęs Andrius: reikalingas tik didelis užsispyrimas ir noras įrodyti sau, kad gali pasikeisti

Pasiekęs ribą, kai nebegalėjo į save žiūrėti, Andrius nepalūžo ir nutarė imtis kardinalių gyvenimo pokyčių. Tuo metu vaikinui buvo 20 metų ir jis svėrė 137 kilogramus. Po trijų metų laimėjimų ir pralaimėjimų Andrius džiaugiasi, jam ne tik pavyko atsikratyti 45 kilogramų, bet jis išmoko sveikai maitintis, pamilo sportą ir dabar jaučiasi kaip niekada gerai.

Gyvenimo pokyčiai prasidėjo nuo sporto

Keistis Andrius pradėjo nutaręs savarankiškai vaikščioti į sporto salę ir aktyviai užsiimti kardio treniruotėmis. Bėgimo takelis ir elipsinis treniruoklis tapo geriausiais, nors ir nelabai mėgstamais jo draugais. „Iš pradžių buvo sunku, bet sakiau sau, kad galiu ir stengiausi, o rezultatai skatino nepasiduoti. Dabar sportas kaip gyvenimo malonumas.“ – pasakoja Andrius.

Rezultatų ilgai laukti nereikėjo. Pirmus 32 kilogramus Andrius ištirpdė rekordiškai greitai – per pusę metų. Andrius pasakoja, kad pradžioje net nesilaikė griežto mitybos plano. Valgė taip, kaip visada ir aktyvių treniruočių pagalba svoris nukrito iki 105 kilogramų. Tačiau atostogų metu išvengti nereikalingų kilogramų Andriui nepavyko. Taip pat jis norėjo sužinoti daugiau sveikų receptų, numesti likusius nereikalingus kilogramus ir išsiryškinti raumenis. Kad pasiektų šiuos naujus tikslus, jis užsiregistravo KILO.LT.

Tinkama mityba padėjo atsikratyti likusių 13 kilogramų

Bendraudamas su specialistais jis pagilino savo žinias apie mitybą, pradėjo sportuoti pagal jam individualiai sudarytą sporto programą ir dabar gali pasigirti pasiektais rezultatais – išryškinti raumenys ir skaičiai svarstyklėse nukritę iki 92 kilogramų.

Andrius džiaugiasi, kad mitybos plano laikytis nebuvo sunku. Jam niekad nereikdavo likti alkanam, nes nustatytos procijos buvo didelės. Vienintelis dalykas ko pasiilgsta, tai to, ką jis vadina, lietuviška virtuve – cepelinų, karbonadų. Tačiau juos pakeitė kiti skanūs patiekalai – lašiša arba vištiena su ryžiais, proteinas su avižomis ir daugelis kitų.

Pasiekti rezultatai – geriausia motyvacija

Andrius pataria nusiteikti rimtam darbui ir suprasti, kad rezultatai gali ateiti ne iš karto.„Reikia tik didelio užsispyrimo ir noro įrodyti sau, kad tu gali pasikeisi. Svarbu nemesti visko kai pasidaro sunku. Rezultatai ateina ne iš karto, tačiau kai pradedi juos matyti, norisi dar labiau stengtis. Dabar mano svoris 92, savijauta daug geresne ir galiu lengviau judėti. Buvo ir tokiu atveju, kai žmonės klausė ar tikrai čia aš, stebėjosi kaip pasikeitęs, pagirdavo“,- teigia Andrius ir visiems linki teigiamai pakeisti savo gyvenimą ir pasiekti užsibrėžtą tikslą, koks jis bebūtų.

KILO.LT dietologės Eglės Šinkevičiūtės komentaras:

Turint didelį antsvorį - svarbu keisti gyvenimo būdą ir griebtis pagrindinių svorio mažinimo priemonių, tai fizinio aktyvumo ir subalansuotos  mitybos. Andrius - savarankiškai pradėjęs sportuoti ir užsiimdamas, išties, didelio intensyvumo kardio veikla - degino riebalinį sluoksnį,  suaktyvino medžiagų apykaitą. Taip jis sukrėtė organizmą ir svoris ėmė tirpti, tačiau, kaip ir minima tekste, nukritęs svoris nesilaikė, kadangi turint šio kliento antropometriką  - per pusė metų atsikratyti 32kg yra ženkliai per daug. Tai vadinama sveikatai žalingu kritimu, garantuojančiu pasiekto rezultato nesilaikymą. Klientas ir toliau sportuodamas, tačiau maitindamasis kaip įpratęs - pastebėjo, kad rezultatai nekinta į gerąją pusę, o atostogaujant ir nesportuojant - svoris kiek pakyla. Tai natūralu, nes organizmas neturi disciplinos, o ji yra būtina geros medžiagų apykaitos palaikymui ir toliau jau - gerų rezultatų palaikymui. Sistemoje Andriaus sulaukėme jau sveriančio 105kg, su konstatuotu faktu - "Svoris nebekrenta, o dar tikrai turiu ką su juo nuveikti". Tikslus kliento prašymas buvo sudeginti likusius riebalus ir auginti raumeninę masę - kas mums nebuvo iššūkis! Su malonumu paruošiau subalalansuotą mitybos planą, o sporto trenerė - treniruočių programą, kurios garantavo norimus rezultatus. Subalansuotos mitybos pagalba užtikrinome Andriui energiją, kad turėtų jėgų atlikti efektingą treniruotę bei nejaustų energijos trūkumo veikloje nesusijusioje su KILO.LT platforma. Taip pat taisyklinga mityba užtikrino kokybišką raumenų strūktūros atstatymą po sporto, bei baltymo balanso palaikymą ir raumenų mitybą vykstant atstatymo procesams, praėjus optimaliam laikui po krūvio. Tokiomis priemonėmis Andrius riebalinę masę sėkmingai keitė raumenine ir, be abejo,  ryškino raumenų reljefą. 

Kas yra KILO.LT?
Pateikiame Andriaus mėgstamiausių patiekalų receptus:
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu