Andriaus sėkmės istorija

Andriaus rezultatai
Kilogramai
Numetė
-10 kg
Svoris
Prieš
(2016-12-16)
85 kg
>
Po
(2017-05-08)
75 kg
Tikslas: Padidinti raumeninę masę
Svoris
Ūgis
191 cm.
Laikas
Amžius
34 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Andriaus istorija iš pirmų lūpų

Darbas žmogų puošia, tačiau kai dėl intensyvaus darbo pradeda prastėti sveikata, tenka susirūpinti ir iš esmės keisti gyvenseną. Šios istorijos herojaus Andriaus pažintis su Kilo.lt prasidėjo 2016 m. gruodį, kai savo žinių sveikatai susitvarkyti jau nepakako. Po 5 mėnesių draugystės jo savijauta puiki ir sveikatos problemų neliko. Norite sužinoti daugiau? Skaitykite Andriaus istoriją iš pirmų lūpų.

 

Sveiki,

Esu Andrius. Paprastai sverdavau apie 90kg, sportuodavau apie 4 kartus per savaitę, riebalinis sluoksnis buvo, bet labai nežymus. Suvartodavau gana daug maisto, bet tuo pačiu aktyviai sportavau, turėdavau kitos aktyvios veiklos, kuri padėjo palaikyti gerą formą.

2016 metai nuo pat pradžios buvo labai intensyvūs darbine prasme, dėl didelio užimtumo sportui tiesiog nebeliko laiko. Raumenys pradėjo nykti, o sunykusius raumenis keitė riebalai. Dėl to paties laiko trūkumo daugiausiai vartojau greitai paruošiamą bei kitokį nesveiką maistą, praktiškai nevartodavau daržovių. Prie to prisidėjo nuolatinis miego trūkumas, nes po ilgų darbų valandų dar norėdavosi atsigriebti laisvalaikyje bei pramogose miego sąskaita.

Kažkur po 8 mėn. tokio "režimo" svoris nusistovėjo ties 92kg riba, bet išvaizdos estetinis vaizdas buvo jau nekoks. Papildomai prasidėjo sveikatos problemos. Smarkiai padidėjo kraujospūdis, jaučiau, kad nebeturiu tiek ištvermės, po rimtesnės fizinės veiklos širdis smarkiai plakdavo. Vienu metu buvo prasidėjęs ir kelias dienas truko neuronito priepuolis - vestibiulinės sistemos sutrikimas, kada prarandama pusiausvyra. Gydytojas iš karto pasakė, kad tai dėl neadekvataus mano darbo/poilsio balanso. Rekomendavo pradėti sveikai maitintis, nutraukti druskos vartojimą bei privalomu įvardijo nuolatinį fizinį krūvį.

Pradėjau laikytis normalaus miego režimo. Kažkur po 9 mėn. pertraukos pradėjau vėl sportuoti, raumenys sutvirtėjo, bet nukrito tik šiek tiek riebalų. Pradėjau domėtis įvairiomis mitybos programomis ir dietomis, pasidariau jų visų sintezę, iš kiekvienos jų pasiėmiau, bent jau man atrodė, geriausius aspektus. Visa tai derinau su intensyviomis treniruotėmis. Gana greitai svoris nukrito iki 85kg, bet rezultatas gavosi visai ne toks, kokio tikėjausi - raumenų sunyko kur kas daugiau nei riebalų. Supratau, kad dietų sintezė neveiksminga ir čia reikalingos konkrečios žinios, kurių aš neturiu.

Pradėjus googlinti tarp rezultatų išmetė Kilo.lt. Portalas sudomino tuo, kad nebuvo žadamas greitas rezultatas pagal kažkokią fantastinę formulę, viskas atrodė realistiška, aiškiai išdėstyta, logiškai pagrįsta.

Pagrindinis tikslas buvo susitvarkyti kraujospūdį, kurį jau pasiekiau, šiandien jis idealus. To pasiekti padėjo mitybos ir sporto programos. Sekantis tikslas - jį tokį išlaikyti ir toliau, užsiauginti raumeninio audinio iki savo normalaus svorio - 92kg ir nepriaugti riebalinio, išsiryškinti, turėti liesą raumenų masę.

Kilo.lt nurodymų laikausi ~5 mėnesius ir programą tęsti skatina sėkmingai įgyvendinta pirma tikslo dalis. Su Kilo.lt specialistais bendrauju, įspūdžiai geri, gavau atsakymus į visus savo klausimus, tiek apie sportą, tiek mitybą, tiek visus kitus. Dėmesio tikrai pakankamai. Prie mitybos plano įprasti nebuvo lengva, nes tai kur kas mažesnės dozės, kurias vartodavau, bet pripratau ir dabar tokio kiekio pakanka. Mitybos plano didžiąja dauguma laikausi, tiktai mėsą ir žuvį verdu, taip pat iš vakarienių išėmiau angliavandenius, išskyrus daržoves, vynuoges keisdavau mažiau cukraus turinčiais vaisiais. Labiausiai pasiilgstu saldumynų bei riebios mėsos - jautienos ir kiaulienos, ko ir prisikertu sekmadieniais :) Svoris po sekmadienio priaugdavo +1kg, bet po to nuosekliai vėl mažėdavo.

Sportuoju namuose pagal sudarytą programą, ją savarankiškai papildžiau pratimais ant skersinio ir kt. Anksčiau sportuodavau 6X per savaitę, 2 dienas buvau pasidaręs vien tik kojoms, bet po trenerės Simonos rekomendacijų sportuoju 4X.

Savijauta puiki, tokios geros jau seniai nebuvau turėjęs, išsisprendė sveikatos problemos. Aplinka į mano pokyčius reaguoja labai gerai.

Kitiems, norintiems atsikratyti svorio, norėčiau patarti nuosekliai laikytis mitybos ir sporto planų, klausyti Kilo.lt specialistų. Įsitikinau, kad jie tikrai žino, ką kalba. Mažais žingsneliais ir kantriai eiti į priekį, nes žmogus, kuris iš vietos nori išjudinti kalną, pradeda nuo pačių mažiausių akmenukų. Po kurio laiko atsisukus atgal pasimato, kad nueitas ilgas kelias.

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
Gedimino atsiliepimas
Gedimino atsiliepimas

 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu