Aleksandro sėkmės istorija

Aleksandro rezultatai
Kilogramai
Numetė
-11 kg
Svoris
Prieš
90 kg
>
Po
79 kg
Tikslas: Sumažinti kūno svorį ir apimtis, sudeginti riebalus
Svoris
Ūgis
171 cm.
Laikas
Amžius
31 m.
Pasiekimų nuotraukos
Pokyčių grafikai
Nerasta
Deja, kol kas neturime duomenų.
Aleksandro sėkmės istorija: -11 kg vos per 10 savaičių

Sunku patikėti, kad energija ir gera nuotaika trykštantis Aleksandras dar neseniai kankinosi su nepageidaujamu antsvoriu ir iš to kilusiomis problemomis.  „Buvo sunku bėgioti, skaudėdavo sąnarius. Pastoviai jausdavau kažkokį diskomfortą. Negalėjau dėvėti patinkančių rūbų. Ir šiaip pradėjau po truputį savęs negerbti ir neturėti pasitikėjimo savimi“, - pasakoja mitybos ir sporto įpročius pakeitęs ir 11 kilogramų atsikratęs vyras. 

Pokyčių pradžioje Aleksandras svėrė 90 kilogramų ir tai buvo ne aukščiausia jo svorio riba. Svarstyklėse jam teko matyti ir 93-94 kilogramus. „Bandžiau mesti svorį savarankiškai ir ne kartą. Realiai, tai dariau paprasčiausiai nevalgant. Arba su kokia kosmine dieta: ryžiai, grikiai, obuoliai. Nesąmonė. Pasityčiojimas iš savo organizmo. Bet ir tai, valios užtekdavo vos porai dienų, nes silpnai jausdavausi, na, ir valgyti norėjosi. Nevalgant svoris krito maksimum iki 87 kilogramų“, - prisimena vyras.

Kardinaliai mitybos ir sporto įpročius Aleksandras pakeitė, kai kartu su žmona prisijungė prie Kilo.lt. „Iš pradžių, tai atrodė kaip koks žaidimas. Nustatai sau tikslą ir gauni nurodymus, valgiaraštį bei sporto programą sudarytą pagal užsibrėžtą tikslą ir savo galimybes.  Su tavimi pastoviai bendrauja Kilo.lt komanda. Užsibrėžiau sau tikslą pasiekti 75 kilogramų svorį per 3 mėnesius. Šiuo metu esu numetęs 11 kg, sveriu 79. Su Kilo.lt draugauju jau 10 savaičių. Pasiekęs norimą svorį, tobulinsiu savo kūną toliau. Nemesti programos ir siekti tikslo toliau skatina pasiekti rezultatai. Kuo daugiau pasiekiu, tuo labiau norisi judėti į priekį. Na, ir, aišku, žmona. Jei ne ji, tikriausiai, nebūtų pasiektas net tas pirmas numestas kilogramas“, - juokiasi Aleksandras.

Kaip svarbų sėkmės faktorių Aleksandras taip pat išskiria profesionalų pagalbą: „Nuolat bendrauju su Kilo.lt darbuotojais. Jie visada rūpinasi, paklausia kaip sekasi, domisi dėl savijautos bei noro nusižengti. Išties malonu, kad visi aplinkui nori padėti tau pasiekti trokštamo tikslo“.

Laikytis Kilo.lt sudaryto mitybos plano jam taip pat nėra sunku, nes niekad nelieka alkanas. „Valgau 5 kartus per dieną. 80 procentų mano pažįstamų nevalgo ir 3 kartų. Beliko tik pamėgti vištieną, kalakutieną, jautieną, kiaušinius, jogurtus ir varškę. Pamiršti batoną, bulkutes, bulvytes, kiaulieną, kolą. Išbraukti McDonalds, KFC ir laukti šeštadienio, kada galiu valgyti kiek norių, ką noriu. Pradžiai taip ir buvo, laukiau pirmo šeštadienio, nes tai yra mano pasirinkta „Lucky day“. Iš ryto valgiau kebabą, per pietus KFC ir vakare McDonalds. Su kiekvienu sekančiu šeštadieniu valgiau vis mažiau. Mažiau ir norėjosi. Bent jau porcijos apmažėjo. Bet kuriuo atveju, aš manau, kad sveika norėti kažko nesveiko ir kartais leisti sau tai. Sekmadienį pamatęs, kad svoris pasikeičia +1kg, dirbi visą savaitę su didesniu užsispirimu“, - pasakoja Aleksandras.

Paklaustas apie sportą ir papildus, vilnietis atskleidžia, kad treniruojasi namie 3 kartus per savaitę pagal Kilo.lt programą ir video pratimus. „Sportuoju kiekvieną dieną, plius, rytais ir vakarais mankštai padarau seriją atsilenkimų ir atsispaudimų, 2 kartus per savaitę vaikštau į maniežą pažaisti futbolą. Jokių papildų nevartoju“.

Aleksandro pasiekimai atsispindi ne tik svarstyklėse. „Dabar jaučiuosi žymiai geriau nei prieš 2 mėnesius. Neskauda sąnarių, lengva judėti, lengva kvėpuoti. Pasitikiu savimi, geresnė nuotaika. Iš pradžių draugai ir kolegos žiūrėjo į visą šią idėją skeptiškai, su pasišaipimu - dėžutės su maistu į darbą, bananai, obuoliai, išgeriamo vandens kiekis. Moku pasijuokti iš savęs ir iš kitų ir pats, todėl man tai nebuvo sunku. Bet jau po mėnesio situacija pasikeitė. Atidėjau į spintą, o kažką ir išmečiau iš rūbų, kurie jau nebetinka, per dideli. Kolegos ir draugai pradėjo domėtis, nes matę rezultatą. Man tai buvo dar vienas stimulus judėti toliau.“ 

Visiems ,kas nori atsikratyti nepageidaujamo svorio, Aleksandras pataria užsispirti ir pradėti pokyčius ne ryt, poryt ar nuo pirmadienio. „Reikia ryžtingai pradėti dabar. Ir ne dėl kažko kito, o dėl savęs. Nes tik įrodinėjant sau, galima pasiekti rezultatų. Taip kad:
1) Užsakote Kilo.lt narystę.
2) Užsibrėžiat tikslą.
3) Mėgaujatės pasiektu rezultatu.“

Kas yra KILO.LT?
Informacija
Primename, kad Kilo.lt publikuoja tik savo klientų nuotraukas. Visos nuotraukos, grafikai ir terminai yra tikri, todėl prašome gerbti šių žmonių ryžtą siekiant rezultatų. Įžeidžiantys komentarai bus trinami. Mokėkime pasidžiaugti vieni už kitus. Ačiū už supratingumą.


Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu