Pristatymas

Užsakytos prekės gali būti pristatytos 2 skirtingais būdais:

1) Pristatymas, pasirinkus LP EXPRESS savitarnos terminalą (paštomatą):

1. Užsisakę norimą prekę, pasirenkate LPEXPRESS savitarnos terminalo pristatymo būdą. 

2. Pasirenkate į kurį Jūsų mieste esantį LP EXPRESS savitarnos terminalą pageidaujate gauti savo prekę. 

3. Kai tik Jūsų siunta atsidurs pasirinktame LP EXPRESS savitarnos terminale, būsite informuoti trumpąja SMS žinute.

4. Žinutėje bus nurodytas Jūsų unikalus siuntos kodas, kurį suvedus LP EXPRESS terminale automatiškai atsivers durelės ir galėsite pasiimti savo siuntą (siuntą privalote atsiimti per 72 valandas nuo pristatymo į terminalą momento). Kilo.lt siunčiama siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Kilo.lt.

5. Pasiėmę savo siuntą nepamirškite uždaryti durelių.


Paslaugos kaina: 3.47 EUR (11.99 Lt)

Siuntą galėsite sekti www.lpexpress.lt. Siuntos stebėjimo kodą gausite trumpąja SMS žinute po užsakymo išsiuntimo.
LPEXPRESS siuntų savitarnos terminalus rasite čia:
 https://www.lpexpress.lt/LP-EXPRESS-24/Vietu-sarasas.html

Plačiau apie atsiėmimą iš LP EXPRESS 24  žiūrėkite čia: http://www.lpexpress.lt/LP-Express-24/Naudojimosi-instrukcijos.html#ATSIEMIMAS

Pristatymas trunka: 1 darbo dieną

 

--------------

2) Pristatymas, pasirinkus LP EXPRESS kurjerių paslaugas:

1.Užsisakę norimą prekę, pasirenkate LP EXPRESS kurjerių pristatymo būdą (Jūsų siunta perduodama kurjeriams). Kilo.lt  internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes "LP EXPRESS" įgaliotas kurjeris Jums pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje  (įskaitant ir Kuršių Neriją)

2. Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką. Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, LP EXPRESS kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu. Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl LP EXPRESS kaltės, LP EXPRESS kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas. Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl LP EXPRESS kaltės, nemokamai saugoma pašte / LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Kilo.lt.
 
SVARBU:
 
Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.
Jeigu esate pasirinkę apmokėjimo būdą - "grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (COD)", atvykus kurjeriui, prašome turėti tikslią pinigų sumą.

Paslaugos kaina: 4.34 EUR (15 Lt)

Pristatymas trunka: 1-2 darbo dienas

 

 

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.

 


Grįžti atgal

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu