Pinigų grąžinimo garantija

Neabejojame savo paslaugų kokybe ir mūsų darbuotojų profesionalumu bei kompetencijomis. Dėl šios priežasties visiškai pasitikime savimi ir kiekvienam klientui suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Jei mūsų paslaugomis naudojotės pagal visus nurodymus ir likote nepatenkinti arba nepastebėjote bent minimalių teigiamų pokyčių, mes esame pasiruošę Jums grąžinti sumokėtus pinigus. Jums tereikės argumentuotai išdėstyti priežastis, kodėl norite nutraukti narystę bei kodėl manote, kad šių problemų priežastis yra mūsų sistemos netobulumas.


Grįžti atgal

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €60
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
40% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu