Nuotrauka

100% Egg Protein baltyminiai kokteiliai

Kaina:
€39.97 €32.99
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime.

100 % Egg Protein yra aukštesnės biologinės vertės ir amino rūgščių sudėties maisto papildas

„Okygen Sports“ pasitelkė visus savo išteklius, mokslines žinias ir patirtį, kad pagamintų 100 % Egg Protein – baltymų papildą, turintį aukščiausią biologinę vertę ir geriausią amino rūgščių sudėtį pasaulyje.

Puiki kiaušinių baltymų biologinė vertė gerai žinoma. Matuojant, kiek greitai organizmas pasisavina baltymus (biologinis prieinamumas), skalėje nuo 1 iki 100 kiaušiniai gauna visą 100.

Dėl aukštesnės biologinės vertės ir dėl to, kad kiaušiniai yra pilnavertis baltymų šaltinis, turintis visas 9 esmines amino rūgštis, kiaušiniai yra anabolinis maistas, itin svarbus auginant raumenų masę.

Daugeliui kasdien valgyti kiaušinius gali būti sudėtinga, nes visame kiaušinyje yra daug riebalų ir cholesterolio. 100 % Egg Protein siūlo geriausią kiaušinio dalį, turinčią daug baltymų, be kitų kiaušinio trūkumų, pvz., kalorijų iš riebalų ar cholesterolio.

Kultūristams kiaušinių baltymai gali būti itin naudingi, nes įrodyta, jog jie skatina raumenų augimą ir didina raumenų baltymų sintezę. Šis poveikis siejamas su didele leucino koncentracija kiaušiniuose – apie 9 %. Leucinas yra amino rūgštis, vaidinanti pagrindinį vaidmenį stimuliuojant raumenų baltymų sintezę pavalgius, o kiaušiniuose yra 10–20 % daugiau leucino nei kituose baltymų šaltiniuose.

Kiaušinių baltymai daugeliu atžvilgiu yra net geresni už pieno išrūgų baltymus, kadangi juose nėra laktozės – pagrindinio pieno cukraus. Nemažai žmonių netoleruoja laktozės, todėl negali vartoti iš pieno išgautų baltymų. Kiaušinio baltymas yra puiki alternatyva tiems, kurie nori išbraukti pieną iš savo valgiaraščio, bet baltymai jiems reikalingi auginti liesą raumenų masę.

„Okygen Sports“ 100 % Egg Protein teikia pastovų kokybiškų baltymų srautą, kuris maitina jūsų raumenis ištisas valandas. Dėl šios priežasties juos geriausia vartoti ir prieš treniruotę, kad raumenys būtų prisotinti amino rūgščių ir išvengtumėte katabolizmo, ir po treniruotės, kai raumenų skaidulos trokšta baltymų, kad atsistatytų po sunkaus darbo sporto salėje.

Okygen 100 % Egg Protein savybės:

  • Aukšta biologinė vertė
  • Visos reikalingos amino rūgštys
  • Didina raumenų masę
  • 9 esminės amino rūgštys
  • Paspartina atsistatymą
  • Daug itin anaboliško leucino
  • Be laktozės
  • Lengvai virškinami

Siūlomi skoniai: sausainių

KILO specialistų komentaras apie  baltyminius kokteilius:

Jei auginate raumeninę masę: baltymai yra statybinė raumenų ir daugelio kitų kūno audinių medžiaga. Padidinti raumenų masę, negaunant pakankamai baltymų iš maisto, yra tas pats, kas bandyti pastatyti penkiaaukštį namą iš statybinių medžiagų, kurių užtenka dviaukščiam namui - tai neįmanoma. Norint suvalgyti pakankamai baltymų tik iš maisto, gaminimui ir kramtymui tektų paaukoti pusdienį. Štai todėl baltyminiai kokteiliai yra išsigelbėjimas. Pats tinkamiausias laikas juos vartoti yra tik atsibudus ryte ir iš karto po treniruotės.

Jei deginate riebalus: kai laikotės griežtesnio mitybos plano tam, kad galėtumėte deginti riebalus, mažinate angliavandenių vartojimą. Bet tuo pačiu, kai mažėja jų vartojimas, turi didėti baltymų vartojimas. Suvalgyti reikiamą baltymų kiekį iš įprasto maisto gali būti sunku, arba ne visada įmanoma. Štai tada pasitarnauja baltyminiai kokteiliai. Jie ir mažai kaloringi, ir malonaus skonio.

 

907 g

 

Dozė: 2 kupini samteliai (30 g)

 

Dozių skaičius pakuotėje: 30

 
   

Kiekis per dieną

 

%RPN(*)

 
   

Energetinė vertė

111 Kcal = 464 KJ

6 %

 

Angliavandeniai

3,60 g

1 %

 

Cukrus

0 g

0 %

 

Baltymai

21 g

42 %

 

Viso riebalų

1,40 g

2 %

 

Sotieji riebalai

1 g

5 %

 

Trans-riebalai

0 g

**

 

Cholesterolis

0,03 mg

0 %

 

Skaidulos

0,60 g

2 %

 

Natris

342 mg

14 %

 

Kalis

368 mg

11 %

 
   

Sudėtis:
Kiaušinių baltymai, kakava, kokosų pieno milteliai, natūralūs ir dirbtiniai aromatai, saldikliai (acesulfamas K, sukralozė).

Vartojimas:
Vartojant kaip maisto papildą, įberkite 30 g (2 kupinus samtelius) miltelių į šaltą vandenį ir plakite bent 20 sekundžių.

Įspėjimas:
Jei laukiatės, žindote, esate jaunesnis (-ė) nei 18 metų, sergate arba galite sirgti įvairiomis ligomis ar vartojate vaistus, prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos dozės, nebent taip nurodytų gydytojas. Šio produkto negalima vartoti kaip pilnavertės mitybos pakaitalo. Laikykite sausoje, vėsioje vietoje, saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo vaikų. Alergenai: sudėtyje yra kiaušinių ir pieno. Gali turėti sojų, glitimo ir lubinų pėdsakų.

 

Užsakytos prekės gali būti pristatytos naudojantis LP EXPRESS paslaugomis.

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.


LP Express


• Užsakovas pats padengia užsakymo pristatymo išlaidas.
• Užsakymo pristatymo laikas, kaina bei kitos sąlygos priklauso nuo paties užsakovo ir to, kokį konkretų pristatymo būdą jis pasirenka.
• Prekių pristatymo metu užsakovas privalo patikrinti siuntinio būklę. Jei užsakovas yra nepatenkintas prekės būkle, jis turi teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Su visais pristatymo būdais susipažinti galite čia.
• Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 dienas. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.
• Jei atlikote mokėjimą, tačiau negavote savo užsakymo, prašome kreiptis į KILO.LT administraciją el. paštu [email protected]
• Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Panašios prekės
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vanilės skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ šokolado skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

Kreminė daržovių skonio sriuba. 5 valgymai. Viso paros raciono pakaitalas svoriui kontrol (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vištienos skonio kreminė sriuba yra specialiai sukurta labai mažai kalorijų (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Aviečių skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo mai (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Kakavos skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo maista (..)
Plačiau
Nuotrauka
40.00 €

Maisto papildų rinkinys gerai savijautai, kurį sudaro: MSM (organinė siera) Melatoni (..)
Plačiau
Nuotrauka
53.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys, skirtas jėgai didinti. Rinkinį sudaro: Kreatino mo (..)
Plačiau
Nuotrauka
63.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys auginantiems raumeninę masę. Rinkinį sudaro: Baltymin (..)
Plačiau
Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Įsigytą ir nepanaudotą prekę ar paslaugą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo/jos įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką adresu [email protected] nurodant grąžinimo priežastį, pirkimo datą, banko sąsk. numerį iš kurios buvo atliktas mokėjimas/turi būti atliktas pinigų grąžinimas. Pinigus grąžiname per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos.


Praneškite, kai prekė atsiras

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.