Nuotrauka

KILO kokteilis svorio kontrolei

Kaina:
€40
Kiekis:
Skonis:
Taip pat galite pirkti telefonu: +370 655 36411

Viena kokteilio porcija yra subalansuota taip, kad gautumėte idealios vakarienės maistines medžiagas, tačiau suvartotumėte mažiau kalorijų. Tokiu būdu susidaręs kalorijų deficitas garantuos pastebimus rezultatus, o Jūsų organizmas bus aprūpintas visais reikalingais vitaminais ir mineralais. 

Kokteilį galite plakti su liesu pienu arba vandeniu (geriant su vandeniu – 90 kcal, su pienu – 220 kcal vienoje porcijoje). Vienoje kokteilio pakuotėje yra 20 porcijų.

Vienoje stiklinėje kokteilio:

  • 10 g baltymų (baltymai - gyvybė jūsų odai, plaukams, nagams ir, žinoma, raumenims. Jie padės apsaugoti raumeninį audinį bei aprūpins organizmą amino rūgštimis).
  • 3.7 g maistinių skaidulų (sudėtyje esantys akacijų sakai ne tik padės užtikrinti sotumo jausmą, bet ir stimuliuos naudingos miklofloros augimą žarnyne).

 

Vartojimas:

Planas "Vakarienė". Kasdien keiskite vakarienę į vieną porciją KILO kokteilio. Pasirinkus šį planą, jūs turėtumėte valgyti pusryčius (iki 400 kalorijų), pietus (iki 500 kalorijų) ir du užkandžius (iki 100 kalorijų kiekvienas). Jei per 10 dienų nepastebėsite jokių rezultatų, rekomenduojame išbandyti planą “Pusryčiai + vakarienė”.

Planas “Pusryčiai + vakarienė”. KILO kokteiliu galima pakeisti ir 2 dienos valgymus. Tai ypač geras pasirinkimas nemėgstantiems valgyti pusryčių ir tiems, kurie nori pasiekti greitesnių ir labiau matomų rezultatų. Pasirinkus šį planą, be dviejų porcijų kokteilio, jūs privalote per dieną suvalgyti du užkandžius (iki 100 kalorijų kiekvienas) ir pagrindinį dienos patiekalą (iki 500 kalorijų). Pasiekus norimą rezultatą, rekomenduojame negrįžti prie ankstesnių mitybos įpročių ir bent 14 dienų laikytis plano “Vakarienė”. 

Faktai apie kokteilį:

1. Pagaminta Olandijoje (tai aukščiausiais kokybės standartais pasižyminti šalis, kurioje dirbame su viena iš inovatyviausių laboratorijų).

2. Jokių pašalinių poveikių (bandymų metu nebuvo pastebėti jokie pašaliniai poveikiai).

3. Sukurta profesionalų (kokteilis sukurtas bendradarbiaujant dietologams, treneriams ir mokslininkams, turintiems šioje srityje milžinišką patirtį).

4. Įrodytas veiksmingumas (tyrimais įrodytas ilgalaikis produkto veiksmingumas, kuris padės pasiekti matomų rezultatų).

5. Atitinka ES reikalavimus (tai produktas, atitinkantis visus ES keliamus reikalavimus ir turintis Lietuvos dietologų draugijos patvirtinimą).

6. Nepavojinga sveikatai (jokių eksperimentų su Jūsų sveikata, mūsų tikslas – padėti pasiekti rezultatų sveikai)

Užsakytos prekės gali būti pristatytos naudojantis LP EXPRESS paslaugomis.

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.


LP Express


• Užsakovas pats padengia užsakymo pristatymo išlaidas.
• Užsakymo pristatymo laikas, kaina bei kitos sąlygos priklauso nuo paties užsakovo ir to, kokį konkretų pristatymo būdą jis pasirenka.
• Prekių pristatymo metu užsakovas privalo patikrinti siuntinio būklę. Jei užsakovas yra nepatenkintas prekės būkle, jis turi teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Su visais pristatymo būdais susipažinti galite čia.
• Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 dienas. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.
• Kokybiškos pristatyto prekės nekeičiamos ir atgal negražinamos.
• Jei atlikote mokėjimą, tačiau negavote savo užsakymo, prašome kreiptis į KILO.LT administraciją el. paštu [email protected]

Panašios prekės
Nuotrauka
9.85 €

Cooking Spray (kelių sekundžių papurškimas) Viename buteliuke - 1114 porcijų Kalorijos (..)
Plačiau
Nuotrauka
70 €

Kilo.lt - mitybos ir sporto konsultantas internetu. Tai unikali sistema, kuri kartu su profesio (..)
Plačiau
Nuotrauka
50 €

Kilo.lt - mitybos ir sporto konsultantas internetu. Tai unikali sistema, kuri kartu su profesio (..)
Plačiau
Nuotrauka
40 €

Kilo.lt - mitybos ir sporto konsultantas internetu. Tai unikali sistema, kuri kartu su profesio (..)
Plačiau
Populiariausia prekė
Maksimaliai padidinkite raumenų masę su „Okygen Sports“ BCAA 4:1:1 „Okygen Sports“ papildą BCAA 4:1:1 sudaro trys šakotos grandinės amino rūgštys – leucinas, izoleucinas ir valinas – idealiomis proporcijomis, padedančiomis maksimizuoti raumenų hip (..)
Į krepšelį
Praneškite, kai prekė atsiras

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS