Nuotrauka

L-karnitinas (skystas)

Kaina:
€19.99
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime.

Riebalus paverčia energija, todėl ir stiprėjate, ir lieknėjate tuo pat metu!

Jokia kita maistinė medžiaga neturi tokio galingo energiją teikiančio ir įspūdingai svorį mažinančio poveikio kaip L-karnitinas. Dėl aktyvaus energiją didinančio ir svorį mažinančio poveikio L-karnitinas yra pagrindinė maistinė medžiaga sportininkams ir svorį metantiems žmonėms, norintiems maksimaliai pagerinti sporto ir riebalų deginimo rezultatus.

Energijos didinimo ir svorio metimo paslaptis

Per paskutinį dešimtmetį įrodyta, kad L-karnitinas yra itin vertingas sąjungininkas dviejose srityse – sportuojant ir metant svorį. Tyrimai rodo, kad L-karnitinas padeda organizmui gaminti energiją, perprogramuodamas būdą, kuriuo gauname ir vartojame energiją raumenyse. Raumenų ląstelės gamina energiją specialiose vidinėse struktūrose, vadinamose mitochondrijomis. Mitochondrijos gamina energiją perdirbdamos gliukozę (cukrų) ir riebiąsias rūgštis (riebalus). Gliukozė ir riebiosios rūgštys prasiskverbia pro ląstelės membraną ir yra nukreipiamos į mitochondrijas, kur paverčiamos energija.

L-karnitinas vaidina svarbų vaidmenį šiame procese, kadangi jis perneša riebalus į ląstelių mitochondrijas. Tai ir yra L-karnitino poveikio paslaptis – stumdamas riebalus į mitochondrijas, jis padeda organizmui juos panaudoti kaip pagrindinį energijos šaltinį ir neleidžia jiems kauptis organizmo riebaliniuose audiniuose.

Pagerinkite sporto rezultatus iki anksčiau neregėtų aukštumų

Sportuojant L-karnitinas mažina pieno rūgšties kaupimąsi raumenyse. Kai raumenyse susikaupia pieno rūgšties, ji suskaidoma į vandenilio jonus ir atsiranda nuovargis. Raumenų skausmą ir nesugebėjimą peržengti jo slenksčio daugiausia sukelia vandenilio jonai. Kuo greičiau sumažiname vandenilio jonų kiekį raumenyse, tuo greičiau raumenys atsistato po krūvio.

Aktyvus L-karnitino poveikis mažinant pieno rūgšties kaupimąsi raumenyse leidžia sportininkams treniruotis sunkiau, stipriau ir greičiau, todėl žymiai padidėja jų sportiniai rezultatai ir sutrumpėja atsistatymo laikas.

Su „Okygen“ L-karnitinu bėgsite greičiau ir ilgiau, pakelsite didesnį svorį ir atliksite daugiau pakartojimų. Tai ne reklama, tai – mokslas.

L-karnitinas palaiko širdies sveikatą

L-karnitinas yra natūraliai organizmo audiniuose susidaranti medžiaga – raumenyse, širdyje ir smegenyse. Jis palaiko sveiką širdies funkciją ir yra gyvybiškai svarbi medžiaga, reikalinga tam, kad širdis pumpuotų kraują. Be kito širdžiai naudingo poveikio, L-karnitinas gali pagerinti kraujotaką, padidinti „gerojo“ DTL cholesterolio lygį ir sumažinti „blogojo“ MTL cholesterolio lygį. Dėl to sumažėja koronarinės širdies ligos rizika.

Okygen“ L-karnitino savybės:

• Intensyvus svorio mažėjimas

• Pagerina fizinį darbingumą sportuojant

• Paspartina atsistatymą

• Optimizuoja organizmo energijos gamybos procesą

• Palaiko širdies ir kraujagyslių sveikatą

 

33 porcijos – natūralus (be skonio)

 

Dozė: 1 porcija

 

Dozių skaičius pakuotėje: 33

 
   

Kiekis per dieną

 

>%RPN(*)

 
   

Energetinė vertė

0 Kcal = 0 KJ

0 %

 
   

L-karnitinas

1100 mg

**

 
   

Vitaminas B5

10 mg

166,67 %

 
   

Sudėtis:
Vanduo, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis, pieno rūgštis), saldiklis (sukralozė), konservantas (kalio sorbatas).

Vartojimas:
Gerkite po 30 ml treniruočių dienomis, geriausia prieš treniruotę. Poilsio dienomis gerkite puses dozės (15 ml) su vandeniu. Prieš vartodami kiekvieną kartą gerai suplakite.

Įspėjimas:
Jei laukiatės, žindote, esate jaunesnis (-ė) nei 18 metų ar sergate arba galite sirgti įvairiomis ligomis, prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos dozės, nebent taip nurodytų gydytojas. Šio produkto negalima vartoti kaip pilnavertės mitybos pakaitalo. Saugokite nuo vaikų. Laikykite sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje, saugokite nuo drėgmės ir karščio.

Užsakytos prekės gali būti pristatytos naudojantis LP EXPRESS paslaugomis.

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.


LP Express


• Užsakovas pats padengia užsakymo pristatymo išlaidas.
• Užsakymo pristatymo laikas, kaina bei kitos sąlygos priklauso nuo paties užsakovo ir to, kokį konkretų pristatymo būdą jis pasirenka.
• Prekių pristatymo metu užsakovas privalo patikrinti siuntinio būklę. Jei užsakovas yra nepatenkintas prekės būkle, jis turi teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Su visais pristatymo būdais susipažinti galite čia.
• Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 dienas. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.
• Jei atlikote mokėjimą, tačiau negavote savo užsakymo, prašome kreiptis į KILO.LT administraciją el. paštu [email protected]
• Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Panašios prekės
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vanilės skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ šokolado skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

Kreminė daržovių skonio sriuba. 5 valgymai. Viso paros raciono pakaitalas svoriui kontrol (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vištienos skonio kreminė sriuba yra specialiai sukurta labai mažai kalorijų (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Aviečių skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo mai (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Kakavos skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo maista (..)
Plačiau
Nuotrauka
40.00 €

Maisto papildų rinkinys gerai savijautai, kurį sudaro: MSM (organinė siera) Melatoni (..)
Plačiau
Nuotrauka
53.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys, skirtas jėgai didinti. Rinkinį sudaro: Kreatino mo (..)
Plačiau
Nuotrauka
63.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys auginantiems raumeninę masę. Rinkinį sudaro: Baltymin (..)
Plačiau
Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Įsigytą ir nepanaudotą prekę ar paslaugą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo/jos įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką adresu [email protected] nurodant grąžinimo priežastį, pirkimo datą, banko sąsk. numerį iš kurios buvo atliktas mokėjimas/turi būti atliktas pinigų grąžinimas. Pinigus grąžiname per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos.


Praneškite, kai prekė atsiras

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.