Nuotrauka

BCAA

Kaina:
€10.99
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime.

Maksimaliai padidinkite raumenų masę su „Okygen Sports“ BCAA 4:1:1

„Okygen Sports“ papildą BCAA 4:1:1 sudaro trys šakotos grandinės amino rūgštys – leucinas, izoleucinas ir valinas – idealiomis proporcijomis, padedančiomis maksimizuoti raumenų hipertrofiją. BCAA 4:1:1 – rekomenduojamas maisto papildas reikliems sportininkams, norintiems turėti daugiau energijos treniruočių metu, padidinti raumenų masę ir paspartinti atsistatymą po treniruotės.


Kodėl BCAA svarbios?

BCAA (šakotos grandinės amino rūgštys) yra vienos labiausiai tyrinėjamų papildų sporto mityboje. Didžiausi BCAA papildų vartojimo privalumai yra katabolizmo stabdymas, raumenų masės augimas, mažesnis raumenų skausmas po treniruotės ir geresni sportiniai rezultatai.

BCAA sudaro apie 35–40 % visų esminių amino rūgščių, esančių kūno baltymuose, ir apie 14–18 % amino rūgščių, esančių raumenų audiniuose. Ši nuostabi amino rūgščių trijulė turi unikalią savybę skatinti organizme raumenų baltymų sintezę, kurios metu susidaro nauji baltymai ir atstatomi raumenų audiniai.


Leucinas – stipriausia grandis 

Visose komandose yra vienas žaidėjas, kuris nulemia daugiausia. Tai būdinga ir BCAA. Suprantama, svarbios visos trys amino rūgštys, tačiau remiantis moksline literatūra, didžiausi BCAA privalumai yra susiję su leucinu.

Leucinas veikia kaip galingas žinduolių rapamicino taikinio (mTOR) – signalo, aktyvuojančio raumenų baltymų sintezę – reguliatorius. Panašiai kaip šviesos jungiklis, kraujyje esantis leucinas nulemia, ar organizme bus aktyvuoti anaboliniai ar kataboliniai procesai.


BCAA 4:1:1 – proporcijos, kurios išties veikia

Tirdami rinką, „Okygen Sports“ mokslininkai nustatė, kad daugelyje BCAA papildų nėra pakankamai leucino. Kai kuriuose jų nėra net minimalios reikiamos proporcijos 2:1:1, t. y., dvigubai daugiau leucino nei izoleucino ar valino.

Kaip sportininkui pasiekti rezultatų, jei medžiagos, labiausiai atsakingos už produkto veiksmingumą, sudėtyje yra per mažai? Atsižvelgiant į tai, „Okygen Sports“ mokslininkų komandai buvo pavesta sukurti BCAA papildą, kuris išsiskirtų iš abejotinos kokybės konkurentų.

Taip buvo sukurtas BCAA 4:1:1 – vienintelis BCAA papildas, kuris išties turės įtakos jūsų treniruotėms ir pakels jūsų masės augimą bei jėgą į aukštesnį lygį. 

 

BCAA 4:1:1 nauda:

• Didelė leucino dozė (4:1:1)

• Sužadina raumenų baltymų sintezę

• Greitas raumenų masės augimas

• Paspartina raumenų atsistatymą

• Pašalina medžiagų apykaitos likučius

• Užkerta kelią katabolizmui

• Padidina energijos kiekį

• Farmacinė kokybė

KILO komandos komentaras apie BCAA vartojimą:

Jei auginate raumeninę masę: yra 3 nepakeičiamos amino rūgštys, be kurių raumenų augimas nėra įmanomas. Valgydami gyvulinės kilmės baltymus: kiaušinius, mėsą, žuvį ir liesus pieno produktus, gaunate tas 3 amino rūgštis. Bet papildomas jų vartojimas prieš treniruotę, kuomet tenka atlaikyti didelį krūvį, neleidžia jos metu ardyti raumenų, o po treniruotės leidžia kūnui pasisavinti daugiau baltymų, tai reiškia - greičiau augti.

Jei deginate riebalus: jei degindami riebalus norite išsaugoti turimą raumenų masę, kuri, sugriežtinus dietą, neišvengiamai kris, papildomai naudokite BCAA. 

 

100 tablečių

 

Dozė: 4 tabletės

 

Dozių skaičius pakuotėje: 25

 
   

Kiekis per dieną

 

%RPN(*)

 
   

Energetinė vertė

0 Kcal = 0 KJ

0 %

 
   

L-leucinas

1333 mg

**

 
   

L-valinas

333 mg

**

 
   

L-izoleucinas

333 mg

**

 
   

Vitaminas B2 (riboflavinas)

2 mg

143 %

 
   

Vitaminas B6 (piridoksinas)

1,60 mg

114 %

 
   

Sudėtis:
Polivinilpirolidonas (PVP) K-30, mikrokristalinė celiuliozė, L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas, natrio karboksimetilo krakmolas, magnio stearatas, silikono dioksidas, dengiamosios medžiagos (hidroksipropilmetilceliuliozė (HPMC), PVP, titano dioksidas, talko milteliai, riboflavinas, piridoksino HCl).

Vartojimas:
Kaip maisto papildą vartokite po 4 tabletes per dieną arba kaip nurodyta gydytojo.

Įspėjimas:
Jei laukiatės, žindote, esate jaunesnis (-ė) nei 18 metų ar sergate arba galite sirgti įvairiomis ligomis, prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos dozės, nebent taip nurodytų gydytojas. Šio produkto negalima vartoti kaip pilnavertės mitybos pakaitalo. Saugokite nuo vaikų. Laikykite sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje, saugokite nuo drėgmės ir karščio.

Užsakytos prekės gali būti pristatytos naudojantis LP EXPRESS paslaugomis.

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.


LP Express


• Užsakovas pats padengia užsakymo pristatymo išlaidas.
• Užsakymo pristatymo laikas, kaina bei kitos sąlygos priklauso nuo paties užsakovo ir to, kokį konkretų pristatymo būdą jis pasirenka.
• Prekių pristatymo metu užsakovas privalo patikrinti siuntinio būklę. Jei užsakovas yra nepatenkintas prekės būkle, jis turi teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Su visais pristatymo būdais susipažinti galite čia.
• Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 dienas. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.
• Jei atlikote mokėjimą, tačiau negavote savo užsakymo, prašome kreiptis į KILO.LT administraciją el. paštu [email protected]
• Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Panašios prekės
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vanilės skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ šokolado skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

Kreminė daržovių skonio sriuba. 5 valgymai. Viso paros raciono pakaitalas svoriui kontrol (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vištienos skonio kreminė sriuba yra specialiai sukurta labai mažai kalorijų (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Aviečių skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo mai (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Kakavos skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo maista (..)
Plačiau
Nuotrauka
40.00 €

Maisto papildų rinkinys gerai savijautai, kurį sudaro: MSM (organinė siera) Melatoni (..)
Plačiau
Nuotrauka
53.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys, skirtas jėgai didinti. Rinkinį sudaro: Kreatino mo (..)
Plačiau
Nuotrauka
63.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys auginantiems raumeninę masę. Rinkinį sudaro: Baltymin (..)
Plačiau
Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Įsigytą ir nepanaudotą prekę ar paslaugą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo/jos įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką adresu [email protected] nurodant grąžinimo priežastį, pirkimo datą, banko sąsk. numerį iš kurios buvo atliktas mokėjimas/turi būti atliktas pinigų grąžinimas. Pinigus grąžiname per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos.


Praneškite, kai prekė atsiras

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.