Nuotrauka

Žaliosios arbatos ekstraktas

Kaina:
€14.99
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime.

Pažangi žaliosios arbatos formulė, turinti antioksidacinį poveikį ir skatinanti riebalų deginimą

Sukurta pažangiausių technologijų laboratorijose, „Okygen“ žalioji arbata yra gryniausia žaliosios arbatos forma rinkoje, padedanti išlaikyti sveiką ir harmoningą figūrą. Puikiai žinoma Tolimuosiuose Rytuose, kur nuo seno vartojama sumažinti nuovargį ir stimuliuoti smegenų veiklą.

Arbata gaminama iš kininio arbatmedžio (Camellia Sinensis) lapų, o jos pagrindinis turtas – stebuklingosios molekulės – antioksidantai. Šios natūralios medžiagos (polifenoliai ir flavonoidai) kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie palaipsniui naikina mūsų ląsteles. Antioksidantai, esantys žaliojoje arbatoje, saugo mūsų organizmą. Arbatos antioksidacinis poveikis apie 200 kartų stipresnis nei vitamino E.

Neleisdama gliukozei virsti riebalais ir praplėsdama kraujagysles „Okygen“ žalioji arbata užkerta kelią nutukimui ir mažina migreninius skausmus.

 

Okygen“ žaliosios arbatos savybės:

• Saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų

• Turi antioksidacinį poveikį

• Skatina riebalų deginimą

• Turi diuretinį poveikį

• Padeda sumažinti riebalų kiekį pilvo srityje

 

KILO komandos komentaras:  žaliosios arbatos ekstraktas yra vienas saugiausių ir mažiausią šalutinį poveikį turinčių energetikų, padedančių deginti kūno riebalus. Papildo sudėtyje nėra kofeino, todėl jis tinkamas net tiems, kurie kofeino netoleruoja.

 

100 kapsulių

Dozė: 1 kapsulė

Dozių skaičius pakuotėje: 100

 

Sudėtis:
Žaliosios arbatos ekstraktas, mikrokristalinė celiuliozė, želatina (kapsulės), magnio stearatas.

Vartojimas:
Kaip maisto papildą vartokite po vieną (1) ar dvi (2) kapsules per dieną, geriausia su maistu, arba kaip nurodyta gydytojo.

Įspėjimas:
Neviršykite rekomenduojamos dozės, nebent taip nurodytų gydytojas. Šio produkto negalima vartoti kaip pilnavertės mitybos pakaitalo. Laikykite sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje, saugokite nuo drėgmės ir karščio. Saugokite nuo vaikų. Laikykite sausoje, vėsioje vietoje, saugokite nuo drėgmės ir saulės spindulių.

Užsakytos prekės gali būti pristatytos naudojantis LP EXPRESS paslaugomis.

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.


LP Express


• Užsakovas pats padengia užsakymo pristatymo išlaidas.
• Užsakymo pristatymo laikas, kaina bei kitos sąlygos priklauso nuo paties užsakovo ir to, kokį konkretų pristatymo būdą jis pasirenka.
• Prekių pristatymo metu užsakovas privalo patikrinti siuntinio būklę. Jei užsakovas yra nepatenkintas prekės būkle, jis turi teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Su visais pristatymo būdais susipažinti galite čia.
• Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 dienas. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.
• Jei atlikote mokėjimą, tačiau negavote savo užsakymo, prašome kreiptis į KILO.LT administraciją el. paštu [email protected]
• Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Panašios prekės
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vanilės skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ šokolado skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

Kreminė daržovių skonio sriuba. 5 valgymai. Viso paros raciono pakaitalas svoriui kontrol (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vištienos skonio kreminė sriuba yra specialiai sukurta labai mažai kalorijų (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Aviečių skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo mai (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Kakavos skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo maista (..)
Plačiau
Nuotrauka
40.00 €

Maisto papildų rinkinys gerai savijautai, kurį sudaro: MSM (organinė siera) Melatoni (..)
Plačiau
Nuotrauka
53.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys, skirtas jėgai didinti. Rinkinį sudaro: Kreatino mo (..)
Plačiau
Nuotrauka
63.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys auginantiems raumeninę masę. Rinkinį sudaro: Baltymin (..)
Plačiau
Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Įsigytą ir nepanaudotą prekę ar paslaugą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo/jos įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką adresu [email protected] nurodant grąžinimo priežastį, pirkimo datą, banko sąsk. numerį iš kurios buvo atliktas mokėjimas/turi būti atliktas pinigų grąžinimas. Pinigus grąžiname per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos.


Praneškite, kai prekė atsiras

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.