Nuotrauka

Kreatinas

Kaina:
€24.99
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime.

Padidinkite raumenų jėgą, apimtį ir ištvermę su „Okygen“ kreatinu „Creapure“!

Kreatinas – vienas populiariausių ir veiksmingiausių maisto papildų, skirtų raumeninei masei auginti. Vartojant kreatiną paprastai jaučiama ženkliai padidėjusi jėga ir anaerobinę ištvermė. (Anaerobinė ištvermė — tai gebėjimas kuo ilgiau atlikti maksimalaus intensyvumo darbą). Kreatino dėka Jūs tapsite greitesni, stipresni trumpiems laiko etapams. Dėl to galėsite lengviau atlikti papildomą pratimo pakartojimą, padidės Jūsų ištvermingumas.

Okygen Creapure kreatinas yra geriausios rūšies patentuotas kreatino produktas iš Vokietijos, laikomas aukščiausios kokybės, gryniausiu kreatinu pasaulyje. Kreatino monohidratas yra natūraliai susidaranti medžiaga, kuri taip pat gaunama su maistu – daugiausia iš mėsos ir žuvies.

Okygen Creapture kreatino nauda:

  • Kreatino monohidratas didina raumenų jėgą, apimtį ir ištvermę
  • Didina raumenų energiją, skatina augimą ir mažina nuovargį

 

KILO komandos komentaras apie kreatino vartojimą:

Jei auginate raumeninę masę: kreatinas yra papildas, kuris labiausiai didina raumenų jėgą. Kuo stipresni esate, tuo didesnį svorį galite kelti. Kuo didesnį svorį keliate, tuo labiau didėja raumenų masė.

 

300 g

Dozė: 1 samtelis (5 mg)

Dozių skaičius pakuotėje: 60

 

Sudėtis:
Creapure (kreatino monohidratas).

Vartojimas:
Vartojant kaip maisto papildą, sumaišykite 1 samtelį (5 mg) ir 500 ml šalto vandens. Gerkite vieną kartą per dieną. Siekdami geriausių rezultatų, vartokite prieš ir po treniruotės. Prieš vartodami produktą, įdėmiai perskaitykite visą etiketės turinį.

Įspėjimas:
Jei laukiatės, žindote, esate jaunesnis (-ė) nei 18 metų ar sergate arba galite sirgti įvairiomis ligomis, prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos dozės, nebent taip nurodytų gydytojas. Šio produkto negalima vartoti kaip pilnavertės mitybos pakaitalo. Saugokite nuo vaikų. Vartodami kreatino papildus, gerkite daug vandens (geriausia – apie 3,6 l per dieną), kad išvengtumėte dehidratacijos. Naudingas poveikis atsiranda vartojant 3 g kreatino per dieną. Laikykite originalioje pakuotėje sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC  temperatūroje.

Alergenai: Sudėtyje gali būti riešutų, kiaušinių,glitimo, sojos ir žemės riešutų pėdsakų.

Užsakytos prekės gali būti pristatytos naudojantis LP EXPRESS paslaugomis.

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.


LP Express


• Užsakovas pats padengia užsakymo pristatymo išlaidas.
• Užsakymo pristatymo laikas, kaina bei kitos sąlygos priklauso nuo paties užsakovo ir to, kokį konkretų pristatymo būdą jis pasirenka.
• Prekių pristatymo metu užsakovas privalo patikrinti siuntinio būklę. Jei užsakovas yra nepatenkintas prekės būkle, jis turi teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Su visais pristatymo būdais susipažinti galite čia.
• Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 dienas. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.
• Jei atlikote mokėjimą, tačiau negavote savo užsakymo, prašome kreiptis į KILO.LT administraciją el. paštu [email protected]
• Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Panašios prekės
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vanilės skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ šokolado skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

Kreminė daržovių skonio sriuba. 5 valgymai. Viso paros raciono pakaitalas svoriui kontrol (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vištienos skonio kreminė sriuba yra specialiai sukurta labai mažai kalorijų (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Aviečių skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo mai (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Kakavos skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo maista (..)
Plačiau
Nuotrauka
40.00 €

Maisto papildų rinkinys gerai savijautai, kurį sudaro: MSM (organinė siera) Melatoni (..)
Plačiau
Nuotrauka
53.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys, skirtas jėgai didinti. Rinkinį sudaro: Kreatino mo (..)
Plačiau
Nuotrauka
63.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys auginantiems raumeninę masę. Rinkinį sudaro: Baltymin (..)
Plačiau
Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Įsigytą ir nepanaudotą prekę ar paslaugą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo/jos įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką adresu [email protected] nurodant grąžinimo priežastį, pirkimo datą, banko sąsk. numerį iš kurios buvo atliktas mokėjimas/turi būti atliktas pinigų grąžinimas. Pinigus grąžiname per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos.


Praneškite, kai prekė atsiras

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.