Nuotrauka

L-karnitinas 500

Kaina:
€19.99
Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime.

Okygen L-karnitinas pakelia energijos lygį ir padeda efektyviai mesti svorį

Acetil-L-karnitinas (ALC) yra geriausiai įsisavinama L-karnitino forma. L-karnitinas – tai amino rūgštis, pernešanti riebiąsias rūgštis į ląstelių mitochondrijas. Mitochondrijose riebiosios rūgštys dalyvauja biocheminėse reakcijose, kurių metu gaminama energija, suvartojama fizinės veiklos metu. Dėl to acetil-L-karnitinas teikia dvigubą naudą – didina energingumą ir padeda mesti svorį.

Įvairių šakų sportininkai vartoja L-karnitino papildus pagerinti rezultatus tiek treniruotėse, tiek varžybose. Kovos menų meistrai, kurie turi rūpintis savo svoriu, taip pat labai vertina L-karnitiną. Acetil-L-karnitinas yra veiksmingiausias būdas gauti nenutrūkstamą energijos srautą treniruočių metu.

Kovoja su senėjimu ir stimuliuoja smegenų veiklą

ALC taip pat naudingas smegenims. Atlikti tyrimai parodė, kad jis stimuliuoja jų veiklą ir gali pagerinti atmintį, nuotaiką ir psichinę būseną. Bėgant laikui, mūsų smegenys palaipsniui praranda kai kurias funkcijas. Senėjimo procesą galima pristabdyti fizine veikla ir vartojant acetil-L-karnitino papildus.

ALC pagerina komunikaciją tarp sinapsių, dėl to mažėja stresas, depresija ir nerimas.

„Okygen“ kapsulės ALC sukurtos moderniausiose laboratorijose ir yra gryniausia acetil-L-karnitino forma rinkoje.

Okygen“ ALC savybės:

  • Didina energingumą
  • Perneša riebalus į mitochondrijas
  • Padeda aktyviai mesti svorį
  • Gerina smegenų veiklą
  • Gerina dėmesio koncentraciją ir atmintį
  • Kovoja su depresija ir nerimu
  • Kovoja su stresu

KILO specialistų komentaras: L-karnitinas yra pats saugiausias, tai yra, neturintis jokių šalutinių poveikių riebalų degintojas. Angliavandeniai ir riebalai yra kuras mūsų organizmui, jo funkcijų palaikymui, fizinei ir protinei veiklai. Kai mesdami svorį, apribojate angliavandenių vartojimą, kūnas energijai ima naudoti riebalus. L-karnitinas padeda jam lengviau ir efektyviau deginti kūno riebalus ir naudoti juos kaip energiją.

 

60 kapsulių

Dozė: 2 kapsulės

Dozių skaičius pakuotėje: 30

 

Sudėtis:
Acetil-L-karnitinas, želatina (kapsulės), mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas.

Vartojimas:
Vartokite kaip maisto papildą po vieną (1) kapsulę per dieną arba pagal gydytojo nurodymus.

Įspėjimas:
Jei laukiatės, žindote, esate jaunesnis (-ė) nei 18 metų ar sergate arba galite sirgti įvairiomis ligomis, prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos dozės, nebent taip nurodytų gydytojas. Šio produkto negalima vartoti kaip pilnavertės mitybos pakaitalo. Saugokite nuo vaikų. Laikykite sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje, saugokite nuo drėgmės ir karščio.

Užsakytos prekės gali būti pristatytos naudojantis LP EXPRESS paslaugomis.

Užsakytos prekės į užsienį nesiunčiamos.


LP Express


• Užsakovas pats padengia užsakymo pristatymo išlaidas.
• Užsakymo pristatymo laikas, kaina bei kitos sąlygos priklauso nuo paties užsakovo ir to, kokį konkretų pristatymo būdą jis pasirenka.
• Prekių pristatymo metu užsakovas privalo patikrinti siuntinio būklę. Jei užsakovas yra nepatenkintas prekės būkle, jis turi teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Su visais pristatymo būdais susipažinti galite čia.
• Jei jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo laikas gali pailgėti 1-2 dienas. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.
• Jei atlikote mokėjimą, tačiau negavote savo užsakymo, prašome kreiptis į KILO.LT administraciją el. paštu [email protected]
• Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Panašios prekės
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vanilės skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ šokolado skonio kokteilis yra specialiai sukurtas labai mažai kalorijų turin (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

Kreminė daržovių skonio sriuba. 5 valgymai. Viso paros raciono pakaitalas svoriui kontrol (..)
Plačiau
Nuotrauka
9.90 €

„Nutriless“ vištienos skonio kreminė sriuba yra specialiai sukurta labai mažai kalorijų (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Aviečių skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo mai (..)
Plačiau
Nuotrauka
2.54 €

Kakavos skonio avižų gėrimas, 330ml NUTRILESS gėrimas yra labai mažo kaloringumo maista (..)
Plačiau
Nuotrauka
40.00 €

Maisto papildų rinkinys gerai savijautai, kurį sudaro: MSM (organinė siera) Melatoni (..)
Plačiau
Nuotrauka
53.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys, skirtas jėgai didinti. Rinkinį sudaro: Kreatino mo (..)
Plačiau
Nuotrauka
63.00 €

Kilo.lt rekomenduojamas rinkinys auginantiems raumeninę masę. Rinkinį sudaro: Baltymin (..)
Plačiau
Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1

Įsigytą ir nepanaudotą prekę ar paslaugą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo/jos įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką adresu [email protected] nurodant grąžinimo priežastį, pirkimo datą, banko sąsk. numerį iš kurios buvo atliktas mokėjimas/turi būti atliktas pinigų grąžinimas. Pinigus grąžiname per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos.


Praneškite, kai prekė atsiras

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.