D.U.K

Pagalbos skiltyje rasite atsakymus į daugelį klausimų, mūsų klientams kylančių dažniausiai. Visi atsakymai yra surūšiuoti pagal kategorijas. Kairėje pusėje spustelėkite ant kategorijos, kuriai priklauso Jums kilęs klausimas. Jei atsakymo į savo klausimą neradote, visada galite su mumis susiekti asmeniškai el. paštu [email protected]

Kas yra KILO.LT?

Asmeninis treneris, dietologas, psichologas ir palaikantis draugas, kuris padės pasiekti norimą tikslą. Įsigiję mūsų paslaugas internetu, gausite profesionalias, asmenines, būtent Jums pritaikytas mitybos (dietos) bei treniruočių programas. Naudodamiesi jomis, galėsite pasiekti savo norimų tikslų: sulieknėti, padailinti kūno linijas, pagerinti savijautą, ar siekti kitų sveikatingumo tikslų.

Kaip tapti KILO.LT nariu?

Mūsų nariu galite tapti įsigiję mūsų narystę. Narystę galite įsigyti 1, 3 ar 6 mėnesiams. Kuo ilgesniam laikotarpiui įsigyjate narystę – tuo daugiau sutaupote. Narystę įsigyti galite paspaudę čia.

Kaip veikia KILO.LT?

Visų pirma, pasirenkate tikslą, kurį norite pasiekti. Atlikę šį žingsnį, įsigyjate norimos trukmės narystę ir užpildote klausimyną (anketą), kurio pagalba sužinome Jūsų poreikius, tisklus, sveikatos būklę, gyvenimo būdą ir t. t. Remdamiesi ta informacija, sukursime būtent Jums tinkančias mitybos (dietos) bei treniruočių programas.

Jums pradėjus laikytis mitybos plano ir vykdyti treniruočų programą, konsultuosime, motyvuosime ir stebėsime Jūsų progresą.

Ką gausiu tapęs KILO.LT nariu?

Įsigiję KILO.LT narystę, gausite tai, ką gautumėte didelius pinigus sumokėjęs asmeniniam treneriui, profesionaliam dietologui, psichologui ir įsigiję sporto klubo abonementą.

Jums bus paruošti asmeniniai mitybos (dietos) bei treniruočių planai, prireikus suteiktos konsultacijos, patarimai, atsakyti visi klausimai. Negana to, visa tai gausite net neišėjęs iš namų ir viskas bus pritaikyta asmeniškai Jums.

Kiek kainuoja KILO.LT narystė?

Narystę galite įsigyti 1, 3 ar 6 mėnesiams. Narystės kaina pagal atitinkamą trukmę kainuoja €40, €60 arba €100. Narystę įsigyti galite paspaudę čia.

Kuo KILO.LT yra pranašesnis už kitus panašius projektus?

Nesame diletantai, siekiantys ištraukti pinigus nesuteikdami jokios apčiuopiamos naudos ir beatodairiškai neteikiame pasiūlymų, nežinodami jų pasekmių. Samdome tik sertifikuotus profesionalus – aukščiausio lygio trenerius, dietologus ir psichologus.

Klientui suteikiami tik aukščiausio lygio ir kokybės išbandyti produktai. Siūlome tokį funkcionalumą ir personalizavimo galimybes, kokių niekas kitas šiuo metu negali pasiūlyti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų bei Vidurio Europoje.

Nesislepiame po bereikšmiais įmonių ir interneto adresų vardais – mūsų specialistus išvysti galite paspaudę čia.

Kodėl KILO.LT narystė tokia pigi?

Kurdami KILO.LT, pasitelkėme naujausias informacines technologijas ir tai leido mums minimizuoti savo veiklos kaštus. Negana to, padarėme tai visiškai nenukenčiant kokybei, o daugeliu atveju ją pagerindami.

Visus savo klientus aptarnaujame internetu, todėl mums nereikia išlaikyti didelių ofisų. Vienu metu galime aptarnauti tiek klientų, kiek netilptų jokioje patalpoje. Visą medžiagą pateikiame internetu, todėl nereikalingos jokios pašto siuntos ir kita brangi logistika.

Ką daryti, jei pamiršau savo slaptažodį?

Šalia prisijungimo laukelio paspauskite nuorodą „Priminti slaptažodį“. Tai atlikus, į savo elektroninį paštą gausite instrukcijas, reikalingas slaptažodžio atkūrimui.

Kaip galima sumokėti narystės mokestį?

Narystės mokėstį galite sumokėti internetinės bankininkystės pagalba, jei esate Swedbank, SEB, DNB, Medicinos banko, Šiaulių banko arba Citadele banko klientas. 

Taip pat galite sumokėti Maxima kasose, Perlo terminaluose, Paypost skyriuose.

Užsienyje gyvenančių lietuvių patogumui priimame ir Paypal atsiskaitymus.

Siūlome pasinaudoti nauju ir paprastu būdu sumokėti narystės mokestį internetu, pasinaudojant Sving.lt paslauga - užsisakote dabar, o sumokate per 45 dienas, be jokių papildomų mokesčių.

Kaip greitai po apmokėjimo galėsiu naudotis KILO.LT sistema?

Prie sistemos galėsite prisijungti iš karto po registracijos, tačiau asmenines mitybos (dietos) ir treniruočių programas, gausite praėjus 24 valandoms po mokėjimo atlikimo.

Mitybos planas lieknėjimui
Tiems, kurie nori sumažinti riebalinį sluoksnį, numesti svorio ir padailinti savo kūno linijas, siūlome sveikos mitybos planus tiek vyrams, tiek moterims (merginoms), subalansuotus lieknėjimui ir svorio metimui. Šio plano tikslas – sukurti kalorijų deficitą suvartojant mažiau kalorijų nei sudeginate per dieną, bet užtikrinti reikiamų maisto medžiagų, vitaminų ir mineralų kiekį. Laikydamiesi tokio dietologų sudaryto meniu galite tikėtis atsikratyti 1-2% kūno svorio per savaitę. Receptus galėsite pasirinkti iš gausybės opcijų ir valgysite 5 kartus per dieną, tad alkani tikrai neliksite!
Mitybos planas raumeninės masės auginimui
Siekiant priaugti raumeninės masės ar išryškinti raumenis, vien sporto nepakanka, todėl šalia sporto programos gausite ir individualų subalansuotą sporto mitybos planą raumenų auginimui. Norėdami priaugti raumeninės masės privalėsite su maistu gauti daugiau kalorijų negu jų sudeginsite. Tad turėsite valgyti dideles porcijas tinkamo maisto 5-6 kartus per dieną. Kas yra tas tinkamas ir geras maistas, pamatysite savo subalansuotame mitybos plane sportuojantiems. Siekiant šio tikslo neretai pirma tenka tirpdyti sukauptus riebalus, tačiau sumažinus riebalinį sluoksnį, galėsite priaugti 300-500 gramų raumeninės masės per mėnesį.


Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu