KMI skaičiuoklė: apskaičiuokite idealų savo svorį

Įveskite savo duomenis
Jūsų ūgis (cm):
Jūsų svoris (kg):
Jūsų lytis:

Jūsų rezultatai

KMI
KMI: -
KILO.LT komentaras:

Ko galiu tikėtis?

Atsikratykite 5 kg per pirmas 8 savaites!
Tapkite KILO.LT nariu ir susikurkite norimas kūno linijas!
Ši prognozė neatsižvelgia į Jūsų kaulų ir raumenų struktūrą bei daro prielaida, kad nepriekaištingai laikysitės mitybos plano. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama laikytis KILO.LT mitybos ir sporto specialistų rekomendacijų.

KILO.LT narių sėkmės istorijos

Tiesiog, pradėkite dabar - geresnio laiko nebus.

Kas yra KMI skaičiuoklė?

Kūno masės indekso skaičiuoklė yra puikus įrankis, padėsiantis kontroliuoti savo svorį. Be to, kūno masės indekso skaičiavimas išties nėra labai sudėtingas – tai ūgio ir svorio santykis, kuris padeda įvertinti žmogaus svorį, kuris gali būti per mažas, normalus, ir per didelis. Pastarasis yra skirstomas į 3 nutukimo laipsnius. KMI apskaičiavimas yra atliekamas pagal tokią formulę – kūno masė (kg) dalinama iš ūgio (m2).

Žinoma, šiuo metu galima rasti ir modernesnes KMI skaičiuokles, kurios nustato kūno masės indeksą, atsižvelgdamos ne tik į svorį ar ūgį, bet ir į lytį bei amžių. Tarkim, visiškai normalu, kad KMI skaičiuoklė moterims tikrai netiks vyrams ir priešingai KMI skaičiuoklė vyrams netiks dailiosios lyties atstovėms, kadangi natūralu, kad vyrai paprastai būna aukštesni ir stambesni, todėl tai, kas jiems yra dar normalu, moteriai gali būti šiek tiek per daug. Taigi, mielosios, KMI skaičiuoklė vyrui jus gali suklaidinti, būkite atidžios. Be to, tėveliai turi žinoti, kad egzistuoja ir toks dalykas kaip KMI skaičiuoklė vaikams ir KMI skaičiuoklė paaugliams. Tad, jei rūpinatės savo atžalų sveikata ir gerove, vertėtų šiais naudingais įrankiais pasinaudoti. Taigi, masės indekso skaičiuoklė išties pravers, jei norite būti gražūs ir sveiki, jos dėka visada galėsite sužinoti ar jūsų svoris yra normalus, ar reikėtų pradėti sveikiau gyventi.

KMI negalima vertinti sportininkų kūno sudėjimo. Didelę jų kūno masę lemia raumenynas, o ne riebalų perteklius. KMI neatspindi kokią kūno dalį sudaro kaulai, kokią riebalai, kokią – raumenys.

KMI taip pat negalima vertinti vaikų ir paauglių (iki 20 metų) kūno masės, nėščių ir ką tik pagimdžiusių moterų kūno masės.

KILO.LT specialistų sudarytas asmeninis mitybos planas ir sporto programa bei nuolatinės konsultacijos padės Jums padailinti savo figūrą.


Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Skaičiuojama... Skaičiuojama...
Mūsų pasiekimai
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu