Nemokama kalorijų skaičiuoklė padės atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Pagrindinė taisyklė, kuria turėtų vadovautis norintys numesti svorio, yra ta, kad per dieną privalote suvartoti mažiau kalorijų nei sudeginate. Visgi, kaip žinoti, kiek kalorijų suvartojote, o kiek sudeginote? Vargu ar pavyks išsisukti be kalorijų skaičiuoklių. Maisto kalorijų skaičiuoklė, kurią galite rasti internete, greitai suskaičiuos, ne tik kiek kalorijų gavote valgydami vieną ar kitą maisto produktą, bet ir kokiomis maistingosiomis medžiagomis aprūpinote savo organizmą. Tiesa, būtų idealu, jei dienos raciono kalorijas suskaičiuotumėte dar iš vakaro, kad būtumėte tirki, kiek kitą dieną teks paplušėti sporto salėje ar treniruojantis namie. Tie, kurie sportuoja sporto salėje, puikiai žino, kad kai kurie treniruokliai parodo, kiek žmogus sudegino kalorijų treniruotės metu. Kita vertus, kalorijų deginimo skaičiuoklė, kurią tikrai rasite virtualioje erdvėje leis kontroliuoti savo fizinį aktyvumą jei sportuojate namie ar lauke. Taigi, jei siekiate maksimalaus rezultato, atminkite, kad dienos kalorijų skaičiuoklė leis greičiau ir efektyviau pasiekti užsibrėžtų tikslų. Tiesa, visada skaičiuokite, kiek suvartojote ir kiek sudeginote kalorijų. Tada sėkmė tikrai bus garantuota!Ingredientai
Pradėkite rašyti produkto pavadinimą
Produktas
Kiekis
Mato vnt.
Kalorijos
Įkelkite recepto ingredientus.

Kraunama
Maistinė vertė
Baltymų
200 g
Angliavandenių
200 g
Riebalų
200 g
Kalorijos
200 kcal

Ką reiškia maistinė vertė?
Baltymai, angliavandeniai ir riebalai yra 3 pagrindinės mūsų mitybos sudedamosios dalys.

Baltymai yra statybinė organizmo medžiaga. Iš vandens ir baltymų sudaryti mūsų raumenys, vidaus organai, oda, plaukai. Baltymai reikalingi ir šių audinių atsistatymui. Baltymai yra sudaryti iš amino rūgščių, kurių yra 20, o 9 iš jų yra nepakeičiamos. Tai reiškia, kad organizmas pats negeba jų pasigaminti, todėl turi jas gauti su maistu. Tie baltymai, kurie savo sudėtyje turi visas 20 amino rūgščių vadinami pilnaverčiais. Ir tai yra išskirtinai gyvulinės kilmės baltymai: kiaušiniai, mėsa, žuvis ir pieno produktai. 1 gramas baltymų turi 4 kilokalorijas.

Angliavandeniai yra pagrindinis energijos šaltinis ir organizmo kuras. Organizmas angliavandenius skaido į gliukozę, o gliukozė maitina mūsų smegenis, širdį, raumenis. Cukrus, saldumynai, konditerijos ir duonos gaminiai yra paprastieji angliavandeniai, kurie labai greitai pakelia gliukozės lygį kraujyje ir taip lemia riebalinio sluoksnio augimą. Vaisiai taip pat yra paprastieji angliavandeniai, todėl jų vartojimas, norintiems kontroliuoti savo kūno svorį, turi būti ribojamas. Ryžiai, grikiai, avižos yra sudėtiniai angliavandeniai, kurie išlaiko tolygiausią cukraus ir energijos lygį. Daržovės neturi daug angliavandenių, bet turi daug ląstelienos, kurios organizmas negali suvirškinti ir kuri skatina medžiagų apykaitą ir mažina cholesterolio lygį kraujyje. 1 gramas angliavandenių turi 4 kilokalorijas.

Riebalai yra energijos šaltinis. Didžiausia neteisybė, pasakyta apie riebalus yra, kad visi riebalai yra kenksmingi. Tiesą sakant, kūnas negali normaliai funkcionuoti be riebalų vartojimo, todėl turi gauti sveikų augalinės kilmės riebalų: riešutų, avokado vaisiaus, alyvuogių aliejaus, sėmenų aliejaus bei žuvies riebalų. Riboti reikia gyvulinės kilmės bei apdorotų augalinės kilmės riebalų vartojimą. 1 gramas riebalų turi 9 kilokalorijas.
Narys gauna
Mitybos planas Jums bus sudarytas profesionalus mitybos planas, kurį kartu su dietologe galėsite nuolat tobulinti.
Sporto programa Sudarysime sporto programą nepriklausomai nuo to ar norite sportuoti namuose, ar lankysitės sporto klube.
Konsultacijos ir motyvacija Visuomet atsakysime į bet kokius su sveikata, sportu ir mityba susijusius klausimus asmeniškai Jums.


Klientų atsiliepmai
 Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Rasa atsikratė 30 kilogramų!
Susidomėjai KILO.LT? Nebeatidėliok rytojui!
Registruotis
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu