Kaip pirkti?

KILO.LT elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti maisto papildų, sporto reikmenų bei kitų prekių, galinčių Jums padėti siekti savo užsibrėžto tikslo.

Į KILO.LT elektroninę parduotuvę galite bet kada lengvai patekti naudodamiesi viršutiniu meniu, pasirinkę laukelį PARDUOTUVĖ.

Visas prekes galite rūšiuoti pagal kategorijas. Radę tinkamą ir reikiamą prekę, į tam skirtą langelį įrašykite Jums reikalingų prekės vienetų skaičių ir tiesiog paspauskite mėlyną mygtuką PIRKTI.

Į krepšelį sudėję visas norimas prekes, dešinėje pusėje paspauskite žalią mygtuką APMOKĖTI.

Atsidariusioje formoje užpildykite visus laukelius ir pasirinkite Jums labiausiai patinkančius pristatymo bei apmokėjimo būdus.

Nepamirškite pažymėti, kad sutinkate su pirkimo sąlygomis. Atlikę anksčiau paminėtus veiksmus, apačioje dar kartą paspauskite žalią mygtuką APMOKĖTI. Tuomet pateksite į Mokejimai.lt puslapį, kuriame galėsite atlikti mokėjimą.

Kilus ginčui tarp vartotojo ir tiekėjo, prašymą/skundą dėl interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius LT-01402, el. paštu [email protected], tel.: (8-5) 262 6751 arba faksu (8 5) 279 1466, taip pat interneto svetainėjewww.vvtat.lt arba VVTAT teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.1


Grįžti atgal

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu