Istorija

Problemos - progreso variklis. Jų sukeliami nepatogumai verčia žmones tobulėti ir atrasti kažką naujo. Tai - tarsi vakuumas, kuris tik ir laukia, kol bus užpildytas. Ne kiekvienam žmogui yra lemta tapti tuo, kuris aiškiai įžvelgia problemas ir sumano paprastai genialius jų sprendimo būdus. Mūsų atveju, tokiu inovatoriumi tapo Andrius Pauliukevičius – profesionalus treneris, daugkartinis kultūrizmo bei fitneso čempionas bei prizininkas.

Andrius teigia, kad labiausiai brangina tą laiką, kurį praleidžia sporto salėje. Tiek siekdamas savo asmeninių rezultatų, tiek padėdamas jų siekti kitiems. Andrių galima apibūdinti kaip žmogų, kuris iš prigimties yra vienas iš tų, linkusių padėti ir mėgstančių bei gebančių spręsti problemas. Tačiau dirbdamas su kiekvienu klientu individualiai, gali padėti tik labai ribotam skaičiui žmonių. O juk tų, kuriems reikia pagalbos, yra taip daug!

Laikas - ne vienintelė problema. Norint pasiekti tikrai apčiuopiamų rezultatų yra reikalingi asmeniniai mitybos bei sporto planai, yra būtina atsižvelgti į kiekvieno žmogaus asmeninę fizinę bei psichologinę būklę, jo asmeninius pomėgius bei įpročius. Sporto klubo abonementas, profesionalios dietologo ir asmeninio trenerio paslaugos – ne kiekvienam finansiškai prieinamas malonumas. Dėl nemenkų kaštų žmonės yra linkę pasikliauti diletantų sukurtais neatsakingais metodais, kurie sąlyginai atsieina pigiau. Bent jau iki tol, kol šie pakenkia sveikatai ar nors ir lėtai, bet ištuština žmonių kišenes, o dar dažniau – priverčia nusivilti ir atgraso nuo norimo tikslo siekimo.

 Būsimasis KILO.LT idėjos autorius ir vadovas tai suvokė kaip labai aiškią problemą, o jos apraiškas bene kasdien matydavo savo praktinėje veikloje. Kaip vienu metu padėti 50, 70 ar net 100 žmonių? O galbūt yra galimybė šio skaičiaus visiškai neapriboti? Kaip galimybę siekti savo tikslo ir gyventi sveikai padaryti visuotinai prieinamu gėriu?

Kaip atsakymas į visus šiuos klausimus gimė KILO.LT idėja ir 2013 metais suburta komanda, įgyvendinusi projektą. O atsakymas, kaip įprasta, buvo paprastas: šiuolaikinės interneto ir informacinės technologijos gali kuo puikiausi išspręsti visas šias problemas. Į komandą suburti treneriai, dietologai, informacinių technologijų specialistai ir verslo specialistai sukūrė KILO.LT tokį, koks jis yra šiandien: vienu metu galintį aptarnauti beveik neribotą kiekį klientų, žymiai pigesnį, labiau prieinamą nei bent kurios kitos alternatyvos ir pagalbą teikiantį kiekvienam žmogui asmeniškai, personalizuotai, bet kuriuo paros metu.

Andrius jau įgyvendino savo svajonę padėti žmonėms Lietuvoje. Iki pilno jos išsipildymo betrūksta likusio pasaulio. Esame jauni, ryžtingi bei ambicingi ir jau dabar judame šio tikslo link!


Grįžti atgal

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu