Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Jurgitėlio dienoraštis

2014-02-24 19:33:12
Ačiū už patarimą, Smiltuze :)
Tai startuojam.
2014-02-24 19:43:21
Sekmes ;)) manau jei labai nori viskas pavyks :)
2014-02-24 20:44:28
Ačiū, Smiltuze, manau, kad tu esi visiskai teisi:)
2014-02-26 19:51:09
Tai va, jau trečia diena, kai bandau prisijaukinti naują mitybą ir sportą (niekada nesportavau iki šiol). Atrodo, sekasi visai neblogai: mitybos planas nustebino, nesijaučiu alkana, o su sportu sunkiau - per lašinukus sudėtinga ką ne ką padaryti. Bet šiaip viskas ok. O kaip kitiems naujokėliams sekasi?
2014-02-26 21:49:45
Sveika prisijungus :) Po truputi isivaziuosi su sportu ;) Tuoj orai grazus bus, galima bus ilgiau pasivaiksciot, dviraciu vaziuot ar i kokius rieducius isokt. Man asmeniskai maista sureguliavus kg krenta. Sportuoju 2-3 kart per savaite namie, bet dabar jau treniruotes tokias lankau - soku ir liekneju :D Jei turi tiksla ir noro to tikslo siekti, tai viskas pavyks!!! Sekmes tau! ;)
2014-03-02 12:10:36
Ačiū už sveikinimus julikon. Tikrai laukiu pavasario, kol bus kiek šilčiau ir bus galima ant dviratuko sėsti :) Mano pirmos savaitės čia rezultatas: 1,4 kg mažiau, o liemens apimtis sumažėjo 3 cm - šita apimtis man aktualiausia, nes čia daugiausia rebalų ir susikaupę. Tikuosi, kad tokia pažanga yra normali, nes kažkaip norėtųsi daugiau:)
2014-03-02 18:42:32
as manau, kad labai super rezultatai kaip pirmai savaitei :), pas mane ir tiek nebus , o as dziaugiuos :)
2014-03-03 19:21:54
Aciu labai uz palaikyma gintare:) Treneris taip pat sako, kad viskas ok, tiesiog optmalu. O namie turiu pacia geriausia palaikymo komanda, tad tikiuosi, kad motyvacijos nepritrūks
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS