Apie viską

/

Apie viską

/

Iškrovos diena

2014-02-20 10:18:03
Apie iškrovos dieną sklando daug skirtingų nuomonių... Būtų įdomu sužinoti, kaip į ją žiūri mūsų dietologė ir kiti nariai. Gal tai visai geras būdas kompensuoti "lucky day" nuodėmes? :)
2014-02-20 10:30:48
Kažkada kelis kartus esu isbandęs bado-dieną, kurios metu nieko nevalgiau, tik gėriau vandenį. Tą dieną buvo sunku - visur mačiau tik maistą ir svajojau, kaip sekančią dieną prisivalgysiu, bet kas keičiausia, jog ryte atsibudęs visiškai nenorėjau valgyti, o jaučiausi kupinas energijos, lengvas kaip pūkas ir labai geros nuotaikos. Analogiškas scenarijus pasikartojo ir antru bandymo po gero mėnesio.
2014-02-20 23:18:46
o as kartais pasidarau "kefyro" iskrovos diena :) Isgeriu 1-1,5 l. Nebuna baisiai sunku, tik nezinau del sveikumo :)
2014-02-22 07:46:24
Pabandyk, pažiūrėk kaip jausies. Gali kefyro su obuoliais. Pats esu bandęs. 2 l kefyro ir 5 dideli obuoliai.
2014-02-22 10:23:11
Esu dariusi ne kartą kefyro dieną vieną kartą savaitėje. Po tos dienos nelikdavo 1 kg. Bet kodėl to nebedarau dabar, nežinau...Gal galėtų dietologė pakomentuoti apie iškrovos dienos naudą/nenaudą
2014-02-22 10:48:17
Aš pati keletą kartų bandžius, potyriai panašūs, kaip Vidi aprašyti, mane net nelabai svajonės apie maistą kankino :) dietos niekada nesilaikiau, kilo.lt valgiaraštis man pirmas bandymas maitintis pagal kažkokią nustatytą tvarką. Tik va ir pasidarė neaišku, ar tai tvarkai padėčiau, ar pakenkčiau su iškrovos diena. Lauksim ką dietologė pasakys :)
2014-02-23 18:08:19
As ne vienerius metus kiekviena pirmadieni darydavausi iskrovos diena - arba visiskai nevalgydavau, arba tik 3-5 oboulius. Abiem atvejais nukrisdavo po puse arba kiograma. Taciau savaites begyje sugrizdavo. Nezinau, ar tai geriau, ar blogiau - nuomones skirtingos ir dietologu, ir gydytoju, ir sportininku. As manau, kad jei jautiesi geriau, matai tame privalumu - galima laikytis tikios iskrovos.
2014-12-17 19:33:07
visiems kas supranta rusiskai.Labai gera laida apie visas dietas ir maista...http://dokpro.net/human/health/778-chto-sest-chtoby-pohudet-22-01-2014.html
2014-12-18 11:04:20
Žurnale "ko nepasako gydytojai" skaičiau apie iškrovos dieną, ten iš vis kalbama, kad pvz cholesterolio atžvilgiu, būtinos dažnesnės, pakartotinės iškrovos dienos, kad padėtų. Tačiau manau jei žmogus jaučiasi sveikai, gerai, maitinasi taip pat pilnavertiškai neapkraudamas savo organų darbo, iškrovos diena nėra jau tokia ir reikalinga.
2014-12-18 16:23:46
Pritariu ViktorijaiSyn. Po tokių iškrovų tik dar labiau norisi valgyti, o tada jau nebežiūri ką dedi į burną....
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.