Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Estetinės svorio metimo pasekmės

2016-03-20 22:27:11
as tai galvoju apie chirurgini odos perteklio pasalinima
2016-04-05 16:43:42
90 proc. atvejų, jeigu antsvorio neteksite labai greitai, sudribusios odos išvengti nepavyks. Idealiausia – per savaitę atsikratyti ne daugiau kilogramo. Oda gana greitai prisitaiko, tačiau jeigu kilogramai tirpsta per greitai, ji neturi laiko prisitaikyti prie besikeičiančių kūno formų.Reikia gerti daug vandens.Pasiskaitymui nuoroda.
http://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/kaip-liekneti-kad-oda-nesuglebtu.d?id=50662530
2016-05-28 10:44:14
Aš pastebėjau, kad numetus 4 kg svorio (beveik per mėn.), labai suplokštėjo užpakalis :) norėčiau sužinoti, ar toliau darant paskirtas treniruotes ir pratimus, jis pradeda stangrėti ir darosi kažkokia forma ar čia jau reiktų tam skirtų kitokių pratimų ? niekada nemaniau, kad su tokia "problema" susidursiu, šiaip niekada nepatiko žiūrint į sportuojančių merginų nuotraukas tie atsikišę ir per daug užriesti užpakaliai, bet dabar pati nenoriu , kad jis būtų be formos ir labai tiesus :)
2017-02-19 12:37:23
Pas mane po gimdymu sutrukinejus pilvo oda. Metant svori darosi dar blogiau. Nesitraukia. Na bet masazas sioki toki efekta duoda ir sportas. Bandysiu su siais dalykais pagerinti situacija

2017-02-19 12:37:30
Pas mane po gimdymu sutrukinejus pilvo oda. Metant svori darosi dar blogiau. Nesitraukia. Na bet masazas sioki toki efekta duoda ir sportas. Bandysiu su siais dalykais pagerinti situacija

2017-11-04 14:11:42
Vandens gerkite reikiama kieki ir susitrauks oda.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS