Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

vietoj sokolado

2014-02-08 13:08:40
na as neturiu tokios bedos. as labaiu linkusi pavalgyti riebiau nei kirsti saldumynus :)) bet zinau yra normaliu zmoniu, kuriems sokolado atsisakymas yra viena baisiausiu netekciu :). nezinau tinka ar netinka, bet mano bendradarbe nuo saldumynu manijos kratosi pirkdama kakavos pupeles, kurios yra tas pats sokoladas. o kartumynas koks (cukraus jokio), bet toki uzvalgius jokio noro smaliziauti nebelieka. o parduodamos tos kakavos pupeles sokolado parduotuvese. na aisku jos labai kaloringos, bet is ju nauda didesne irgi manau nei siaip is sokolado plyteles ar batonelio kur neaisku kas sudeta ir kiek.
sekmes :)
2014-02-10 09:36:42
Šokoladas tikras juodas yra gerai.
Antioksidantų grupė, gerina širdies veiklą, stabdo trombų susidarymą, cholestarolio kamščius ir pan.
2014-02-10 12:15:04
Taip, bet ne visi turi valios suvalgyti tik gabaliuką, o ne visą plytelę :)
2014-02-10 14:53:10
man taip norisi visokiu cipsu ,saldainiu, net nezinau kaip jiems atsispirt
2014-02-10 20:48:43
kai labai norisi šokolado, valgykit ryte, ir tik vieną kvadratėlį ir juodą, po truputį, paskanaudami, ir viskas bus ok:)
2014-02-12 12:46:57
Jokiais būdais nevalgykite šokolado ryte :) ryte organizmas kaip niekad aktyvus angliavandenių įsiurbimui į kraują, o tai reiškia, kad organizme staigiai pakyla cukraus kiekis, kurio nesugebame išnaudoti energijai ir Jūsų sukramtytas šokoladas nukeliauja į problemines vietas. Jam nesvarbu, kad Jūs turėsite sveikus priešpiečius, pietus ir visus kitus dienos valgymus, kurie dabar tik prisidės kalorijų skaičiumi, kruopščiai nebevykdys reikalingų biocheminių procesų, nes jie bus slopinti angliavandneių pertekliaus. Be to, jeigu pradėsite dieną nesveikai - didelė tikimybė, kad norėsite blogybių ir vėliau, vėliau ir dar vėliau. Todėl geriausias saldumynų pakaitalas yra džiovinti vaisiai. Jie visi yra saldūs, tačiau jų cukrus nėra cukrus pyragų ar saldainių, tortų. Gautą tokio pobūdžio cukrų virškinimo sistema lengvai suvirškina, nepadarydama "nuodėmių" Jūsų organizmams, o atvirkščiai, įnešdama į jį daug reikalingų vitaminų daro naudą. Yra didžiulė džiovintų vaisių pasiūla, rinkitės tuos, kurie yra be priedų, nėra jokių cukraus pudros pabarstymų ar šokoladinių lajų. Be to, ryte, esant tuščiam skrandžiui tokių angliavandenių valgyti taip pat negalima, turi būti šalia kompleksinis baltymas, pvz., varškė su džiov.abrikosais; ryžiai su džiov.slyvomis ir t.t. Jeigu tai nėra pirmasis valgymas dienoje - valgykite, tik žiūrėkite rekomenduotinus kiekius, pagal Jūsų kiekvieno dietą. Nepamirškite kramtyti lėtai ir užgerti skysčiais (žalia arbata be cukraus arba vanduo)
2014-02-12 16:23:03
Egle, dėkui, bet juodas šokoladas turi ir nemažai gerų savybių, o kada jį patartumėte valgyti?
2014-02-12 22:26:27
Egle, Jus sakote, kad valgant uzgerti skysciais. As gavusi prisinga patarima - valgio nemaisyti su gerimais...
2014-02-19 08:33:40
Tikrai, ar valgant galima gerti vandenį? Esu girdėjęs, jog bent 30min prieš ir po valgymo, nepatartina gerti.
2016-06-27 12:46:10
o galima valgyti dziovintus bananus? man jie iki sios dietos buvo einamiausi?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu