Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Tik gražyn ir jaunyn

2020-10-23 08:28:26
Dar praėjusią savaitę suskaiciavau kiek turiu kontaktų per savaitę:
Darbe mūsų nedaug, o iš arčiau susitinku tik 3-5 per savaitę
3-4 treniruotės apie 30 + 4-6 netiesiogiai, nes persirengimo patalpos nedezinfekuojamos tarp treniruočių.
Choras apie 35
Savaitgalis iki 10, bet praeitą tai net 18
Netoli 100 žmonių per savaitę! Jei aš susirgčiau, daug žmonių tai paįtakotų...
Šią savaitę nesportuoju. Aprangą nešiuosi kasdien. Bet nesportuoju.

2020-10-23 20:00:05
Šiandien vėl pamiršau pavakarius....
OMG!

Ant stalo visada turiu negliaudytų lazdyno riešutų. Tai, prisiminusi pavakarius, išlukštenu kokius 5 ir manau planui nenusižengusi, nor tokio patiekalo nėra :)

Tokius pavakarius vadinu "trys riešutėliai pelenei". Juk dėl darbų valgymas išgaruoja :D
2020-10-25 10:14:12
Rytas po cheat day.
Visuomet su tam tikru nerimu tokiais rytais lūpų ant svarstyklių.
78.6... tai labai labai viliuosi, kad organizmas spės išsivalyti ir svėrimo dieną įžengsiu į 77 zoną.
2020-11-05 10:31:03
Visiškas pravalas.
Va taip jaučiuosi.
Visą savaitę nuo pavakarių jauciuosi peralkusi pavakariams privalgau tiek, kad vakarienei ate.

Rezultatas back to 79.1 kg
Pravalas
2020-11-12 09:29:13
Savaitė po pravalo :)
Tuomet labai supykau ant savęs ir nusprendžiau ką nors pakeisti.
Grįžau prie programėlės kur maisto kiekius reikia susivesti. Pagalvojau, kad vis pasitaiko neturėti vieno ar kito produkto, todėl keičiu vis dažniau. Iš karto pamačiau, kad keitimas vyksta į angliavandenių ir kalorijų didėjimo pusę!
Kadangi vieno ar kito produkto neturėjimo nepakeisiu, tai sumažinau kalorijų skaičių. Ne, plano nekeičiau. Tiesiog jei pusryčiams 400 tai valgau 350. Ir truputį svoris pajudėjo.
Šiandien ketvirta diena kai esu 77kg zonoje. Džiaugiuosi.

Pasižiūrėjus į valgymo istoriją maisto appse (su pertraukomis registruoju jau 6metus) su kilo pasikeitė maistingų medžiagų santykis. Į gerąją pusę. Dar neidealus bet jau geriau. Anksčiau baltymų kiekis svyravo 10-15% dabar 20-25%, anksčiau angliavandeniai sudarė 60-70%, dabar 40-50%. Galbūt jau geriau nė neverta tikėtis.

Nepasiduodu.
2020-11-19 20:26:04
Sveiki, džiugu, kad judate į priekį. :) sakykite prašau, kokią programėlę naudojate kcal skaičiuoti?
2020-11-21 19:10:41
Aš pvz. skaičiuoju čia pat https://www.kilo.lt/kaloriju-skaiciuokle Pridedu pvz.
2020-11-22 19:32:23
Man nelabai patogu skaičiuoti čia, tad aš naudoju programelę telefone, kuri gana tiksliai suskaičiuoja mano suvartotas visos dienos kcal :) dažnai čia pateikto meniu nesilaikau, tad kcal skaičiavimas man itin aktualus. Tai galvoju gal kas kokį dar geresnį variantą radęs apps'o už tą, kurį pati naudoju :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu