Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Tik gražyn ir jaunyn

2020-10-09 18:05:33
Važiuoju po Hiit treniruotės...
Eina sau. Persirengimo kambary pusę valandos bandžiau kvapą atgauti. Tik po to dušas. Jau valanda po treniruotės, sėdžiu autobuse rankos ir kojos vis dar dreba. 2-iejų pratimų nesugebėjau atlikti... Nežinau ar dar eisiu. Reikia permiegot su įspūdžiais...
Tikiuosi ryt neskaudės visko... Nors panašu - skaidės.
2020-10-09 23:19:56
Oho...tai kiek tų treniruočių tu lankai?
O aš šiandien gerai jaučiuosi, kai gerai fiziškai, tai ir psichologiškai gerai. Laikausi plano.
Man po funkcinės mankštos su kineziterapeutu irgi skauda raumenis 3-4 dienas, būna, kad atsisėst negaliu dėl skaudančiu šlaunų, sėsdama rėkiu :D , bet vistiek smagu.
Įsivaizduoju tą hit treniruotę, kažką esu apie jas girdėjus. Gal jos jau biški fiziškai sustiprėjusiems...
2020-10-10 09:12:03
Sportas mano gyvenime buvo visada šalia.
Vaikystėje gatvėje žaisdavom kvadratą, paskui lankiau stalo tenisą, o kai tapau paaugle sportą keitė kaimiški ūkio darbai, šokiai visą naktį savaitgaliais, maudynės ežere kasdien, o vėlesniais metais ir ištisus metus.
Studijuodama įsismylėjau sportininką.
Ko nepadarysi iš meilės: krepšinis, tinklinis, plaukimas skersai ežerus, baidarės, žygiai
Tik apsivaikavus nurimom. Vyras pradėjo žaidimams rinktis vyrišką kompaniją, o aš sėdau ant dviračio. Dviračiu į darbą važinėju nuo 2006. Kadangi nepaisant aktyvaus gyvenimo būdo vistiek sėkmingai auginausi svorį, tai į sporto klubą buvo gėda eiti, o ir per brangu. Kol darbovietė įrengė sporto klubą ofise, kur lankytis galima neribotai už simbolinį mokestį. Treniruoklių salės nepamėgau, o į grupines iš pradžių ėjau po 5-6 treniruotes per savaitę paskui nusistovėjo 4-5 kartai priklausomai nuo pasiūlos. Per tą laiką lankiau balansavimo, zumba, pilates, sveikos nugaros, circle training treniruotes. Išbandžiau dviejų rūšių joga - nepatiko. Taip ir neišdrįsau nueiti į boksą. Dukra lanko - stebėjau porą treniruočių, žinau, kokio sunkumo. Šį rudenį pasiūla vėl kiek pakito, tad antradieniais-ketvirtadieniais einu į 2 pilates, 1 zumba. O pirmadienį ir penktadienį yra hiit po darbo ir circle training arba ištvermės treniruotės per pietus. Ištvermės bandžiau - man per sunkios. Circle per pietus per intensyvi - norėčiau ko ramesnio. Tai lieka hiit vakarais. Pagal savijautą nuspręsiu lankyti abu kartus, vieną ar nei vieno. Šiandien skauda raumenis kaip reikiant. Bet neatbaidė. Bandysiu dar eiti, gal pirmadienį, o gal tik penktadienį - matysim. :)
2020-10-10 10:23:09
Mmm...supratau, tai sportuoji 5 darbo dienas.
2020-10-10 10:41:55
Mes šiandien su draugu eisim į teatrą. Vakar išsitraukiau prieš metus rudenį pirktas klasikines kelnes, džinsus ir megztuką. Tos klasikinės visiškai nesitampo, liemuo be gumos ir kaip džiaugiausi kai įlindau. Džinsai irgi su 97% medvilnės- geri. Megztukas tik apsitempęs, bet jis toks ir buvo kai pirkau, ir dar aš ji keletą kartų išskalbiau. Be to jis viskozinis, panešiojus dieną prasitampo. Kaip gerai nereiks pirkt naujų drabužių.
Šiandien svėrimosi diena, svoris laikantis plano biški paaugo, nuo vidurio savaitės. Fiksavau 77,7kg, vidury savaitės buvo nukritęs iki 77,2.Bet kas smagu, svarstyklės rodo riebalinės masės ženklesnį sumažėjimą, ir paaugusią raumeninę, bei metais pajaunėjusį metabolinį amžių. Beje visceralinių riebalų vėl tik 11liko iš 12.
2020-10-10 10:51:46
Puiki savaitgalio pradžia, kai drabužiai netikėtai vėl tinka!
2020-10-13 08:47:38
Vakar pamiršau prisijungti prie kilo. Taigi svorį užrašiau šiandien -78.2 numečiau daugiau nei kilogramą per savaitę.
Well done ir judam toliau.
2020-10-16 11:04:06
Toks jausmas tarytum pavargau kasdien jungtis kilo ir susidėlioti maistą.
Vakar nė karto neprisijuniau ir laikiausi daugmaž iš akies:
1) pusryčiams suvalgiau varškės su graikišku jogurtu
2) priešpiečiams saują riešutų
3) pietums valgykoje tik vištienos kepsnys tiko.
4) pavakriams lėkdama į chorą - morką sugraužiau
5) o vakare atsidariau tuno skarbonkę ir suvalgiau su salotos lapu

Lyg viskas ir tvarkinga, bet nėra tokio pilantvės jausmo. viskas skubomis kažkaip paskutinę minutę sukurpta. Nors šiandien dieną pradėjau koše. ir jau geriau :)
2020-10-20 10:29:37
Baigiau savaitę su pliusu.
Ir nieko nuostabaus. Per cheat day kaip reikiant atsipalaidavau: prisivalgiau kugelio kepto krosnyje su spirgais ir grietine. niam :)
Šeštadienis turėjo būti tvarkingas, bet esu emocinė valgytoja ir užtenko vieno konfliktėlio prieš pavakariurs...
Šeštadienį iš ryto turėjau filmavimą: lauke vienais marškiniais vaizduojant, kad šilta. Tad ryte valgiau karšto maisto, priešpiečiams įsimečiau bananą, o pietums tai, ką valgyčiau pusryčiams: varškės su jogurtu, saulėgražom ir razinom.
Gėriau ne vandenį, o žolelių arbatą, nes buvo siaubingai šalta. Namo grįžau kaip tik tuo metu kai buvo laikas pavakariams. paprastai rinkčiausi salotų, bet pavargus ir sušalus nutariau virti sriubą. Beliko susitarti su dukra - kokią.
ir "tarėmės" - ką besiūliau iš man leistinų sriubų sąrašo niekas jai netiko. kol galiausiai sutarėm virti sriubą su kruopomis ir daržovėmis. Man nelabai tiktų bet galvojau daugiau skysčio įsipilsiu. Svarbu, kad karštas maistas.
Per savo darbų kalnus ne visada turim laiko gaminti kartu. Kviečiau savo princesę nusileisti, Nežinau ar ji negirdėjo, ar aš negirdėjau atsakymo. viskas baigėsi tuo, kad aš pavargusi nuo filmavimų, nuo šalčio, nuo tarimos, Nepatenkinta, kad turėjau nusileisti ir iš anksto žinodama, kad maistas bus ne visai tinkamas, pikta, kad neatsakė, nenusileido gaminti. sakau eikit jūs visi šikt, viena aš visiems negaminsiu. Pasiėmiau skardinę kiaulienos konservų, riekę duonos ir suvalgiau užkąsdama česnaku.
Dieve, kai kvailai viskas skamba dabar ir kaip tuo metu tai atrodė geriausia, ką su galiu padaryti iš pykčio, nuovargio, nusivylimo ir alkio ...
ir čia dar ne pabaiga...
man kapojant konservus nusileidžia dukra: "Tai gaminam?"
Blyn, supratau iš karto ją pamačiusi, kokia aš durnė!!!!
Tai virėm sriubą, kikenom. Sriuba buvo tiršta - beveik košė. Bet už tai aštri ir skani. Suvalgiau visą lėkštę dar ir jos nelaukdama vakarienės laiko. Bet šį kartą be duonos :P O vakarienės nevalgiau

tai va, realiai išėjo 2 cheat day su angliavandenių riebiu maistu antroje dienos pusėje.
ir po viso šito tik +0.1kg skaičiuojant nuo praeito svėrimo.

O galėjo tos silpnumo akimirkos nebūti. Tikrai galėjo
2020-10-22 18:38:57
Šiandien vėl 87 kg ribose.
Motyvuoja nepaslysti ir išlaikyti šitą gėrį iki svėrimo.
Fingers crossed
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu