Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Tik gražyn ir jaunyn

2020-09-17 23:35:08
ne Mirmyte, ne tiksliai, produktus sveriu, bet būna kad neištveriu ir ką nors davalgau. pirmą mėnesį tai netrukdė kristi svoriui, dabar sunku, jaučiu vidinę įtampą, dėl maisto ribojimo, o svorio nukrenta labai mažai. Svarstyklės rodo, kad raumeninės masės, kitaip-vandens, o po keliu dienų, vėl atsistato.
Kai patekau į kilo.lt pirmą kartą, mano svoris buvo toks kaip dabar, o kalorijų norma 1200. Per 3 mėn tada atsikračiau 11kg. Dabar išlenda kažkokie psichologiniai dalykai, kad negaliu atsipalaiduot, ar neišmiegu visą naktį jei nepavalgau "normaliai". Jau parašiau dietologei. Laukiu kol pakeis planą. Sakė paliks tas pačias 1500 kcal, tik labiau subalansuos maistą, aš pati ten prisikeitus į pievas. Bėda ta, kad man sunku ryte atsikelti pusryčiams, aš juos pradėjau pramiegot, tada visa dienos maitinimosi tvarka griūna. Gal kaip nors, bandysiu labiau save pareguliuot. Tik tos gyvenimo sąlygos dažnai būna nepalankios.
2020-09-21 09:26:37
Labai suprantu, tavo rūpestį.
Šiandien pirma diena darbe. Man darbas tikiuosi padės grįžti į ritmą
Pasigaminau pietus,pavakarius į darbą, tik priešpiečius pamiršau. Gal rasiu darbe užsilikusių vaisių.
Savaitę pradedu su 80.6 kg
Tai +0.6kg nei prieš atostogas ir +1 kg lyginant su svoriu prieš savaitę.
Būtinai rašysiu kaip sekasi
2020-09-21 21:35:31
Koks malonus grįžimas į darbą!
Diena tvarkinga, nors ir be sporto. Kilo rekomendavau dviems bendradarbiams (vyrams), nes labai klausinėjo kaip svorį numečiau. Tad jokio susikrimtimo dėl pliusinės kreivės.
2020-09-21 23:04:57
Normalu Mirmyte per atostogas siek tiek priaugti. Saunuole kad grizai i vezes.
O as siandien sportavau. Sportas mane "veza" :) . Tik namu ruosos darbai del jam skiriamo laiko nukencia. Bet labai noriu pradet lankyt joga pora kartu per savaite. Tai ir nusiraminimas ir didina kuno funkcionaluma. Tik idomu, ar iseitu su tokiu svoriu.
2020-09-22 06:56:48
O koks tavo svoris?
Savo sporto klube ėjau į kelis joga ashtanga, hathq joga. Tuomet svėriau 88-90. Buvo dalykų kurių nesugebėjau padaryti, bet daugiau dėl lankstumo ar statinės jėgos trūkumo. Bet nebuvo nieko kam trukdytų svoris. Matyt, sudėtingumas priklauso nuo jogos rūšies. Aš pabandžiau vieną, pabandžiau kitą ir mečiau. Nepatiko man. Ne šiam gyvenimo etape. Per ramu :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu