Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

dienorastis:)

2014-02-09 12:40:02
Sveikinu su rezultatu :)
Metant svorį, pagrindas vis tiek yra mityba, tai kurį laiką ir be sporto gali pagyventi :) Nežinau, kokio pobūdžio tai trauma ir kiek nepatogumu sukelia, bet bent jau pasivaikščiojimams ji neturėtų trukdyti, o tai vis tiek geriau negu nieko.
2014-02-09 16:37:42
Nieko nesupratau, per dvi dienas - 2kg?
2014-02-10 09:44:26
Daug ką galima daryt ir petį išsisukus, ne tik vaikščiot :)

Dėl to -2kg tai pilnai tikiu, kad ir per vieną dieną, čia nuo organizmo priklauso.. Man būna -2 ar +2kg jei pavalgęs arba ne pavalgęs sveriuosi :) Svoris labai greit krenta.. Tiesa specialiai žiūrėsiu koks rezultatas bus po savaitės, kiekvieną dieną nelipu..

O tau greičiau sveikt ir tęst programą ;)
2014-02-10 13:02:41
na taip, sveriausi abu kartus vakar ir pavalgius, nes mano kvaila galva taip sumaste,kad pirma sverimasi reik pasidaryt vakare, tai dabar ir sveriuos vakarais... tai as darau trenerio pratimus, tik kur nereikia ranku ir hanteliu...
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €50
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
50% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu