Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nauja pradžia

2019-08-28 18:57:46
Šauniai Mindaugai!

Mano ir lucky day tà pačià dienà :) patogiausia šeštadienį, daugiausiai išėjimû ar svečiù, tai nereikia sukt galvos!
2019-09-10 10:55:59
Sveiki visi. Grįžtu po savaitės atostogų. Kadangi poilsiavau all in viešbutuke, tai ir jokio plano laikymosi nebuvo, o grįžus svarstyklės rodo pliusą. Savaitę pradedu su 101 ir šoku į vėžes!:)
2019-09-12 09:03:37
Sveikas sugrįžęs Mindaugai; kaip einas?
2019-10-16 09:11:43
Sveiki visi! Per praėjusį mėnesį rezultatų svorio metime nepasiekiau, tačiau nepasiekiau ir jokių antirezultatų! Kažkaip sugebu išsilaikyti tiek, kad svorio nepriaugti, tačiau jį numesti būna sunku dėl režimo nesilaikymo ir valios trūkumo! Tęsiu su savo 100,5:)
2019-10-16 22:06:00
Sveikas, Mindaugai,gera naujiena yra tai, kad dabar zinai, kaip reikia maitintis, norint islaikyti pasiekta svori, butent taip-is principo tas pats planas su kartais keliom nuodemem ar nedideliais nukrypimais.
Bet mes visi zinom, kad jei susikaupsi, nebus nei nuodemiu, nei nukrypimu, ir tu tai gali, tad susiimam ir pirmyn!
2019-10-18 08:37:09
Taip, svorį pavyksta daugmaž išlaikyti, tad reikia jį sumažinti ir po to išlaikyti:)
Ši savaitė kol kas einasi gerai, tačiau puikiai suprantu, jog įpročių keitimas ir svarbiausia - neigiamo kolorijų disbalanso palaikymas siekiant tikslo sumažinti svorį yra ne vienos savaitės klausimas!:)
Taigi išliekam vėžėse ir siekiam tikslų!
Rytoj mano lucky day! Nors kai kurie šios dienos atsisako, bet man ji yra reikalinga! Svarbiausia jos nepratęsti iki dviejų dienų ar daugiau!
2019-10-18 12:10:54
Kazkur esu skaiciusi, kad kol svorio sukeliamas nepatogumas yra mazesnis uz pastangas, reikalingas ta svori numesti, tol sunku bus pasiekti tiksla. Na pavyzdziui, zmogus sveria 150 kg ir jis prie to priprates, nori numesti svori, bet tas noras nera labai didelis. Jis bando laikytis plano, bet atsiradus pagundoms , labai greitai nuslysta. KItas zmogus sveria 70 kg, jis iprates sverti 55 kg, jam tas 15 kg pliuso yra labai didele nasta. Jis jauciasi apsunkes, jam sunku atlikti iprastus veiksmus, jis netelpa i turimus drabuzius, negali ziureti i savo dabartines nuotraukas... Tada gaunasi svorio sukeliamas nepatogumas yra didesnis uz pastangas, kuriu reiktu numesti ta svori. Tokiu atveju tas antrasis zmogus labiau stengsis numesti virsvori.
Taip man yra dabar. Tie 5 kg man sukelia dideli nepasitenkinima ir as pajegiu atsispirti esamoms pagundoms :)
2019-10-21 09:36:59
Sveiki! Prieš lucky day svarstyklės parodė 99,9:) Po - nesvėriau, nes tikrai kokį 1 kg. + turėsiu! Bet viskas ištaisoma! Tam yra visa savaitė!
Gal ir taip, Nora:) Nors kitam tas +'sas gali kelti didelius nepatogumus, tačiau jis nedarys nieko, kad kažką pakeistų.
Man tas mano +'sas didelių psichologinių nepatogumų nekelia, tačiau žinau, jog turbūt sveikiau būtų gyventi be antsvorio! Taigi keliaujam į priekį ir siekiam tikslų!:)
2019-11-08 11:26:36
Sveiki visi.. na va.. ir as po keliu nesekmingi bandymu sugrizti (pirmas buvo superinis. tikslas buvo pasiektas) susiemiau i rankas ir pradedu varyt... 6 treniruotes impulse ir kilo.lt pirma savaite ir satai - ledai pajudejo... Visiems to linkiu ;)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu