Mityba

/

Sveiki receptai

/

Sriubos

2019-06-22 09:49:01
Sveiki, labai mėgstu sriubas, bet dėja jų čia ne per daugiausiai, ką manote apie Auga organic soup? Ar tinka laikantis dietos?
2019-06-24 09:33:00
Sriubu cia nera todel, kad sriubos yra nevertingas maistas. Auga organic soup yra visiska nesamone. Maistas turi buti kramtomos konsistensijos.
2019-06-24 20:13:18
Minimos sriubos yra stipriai perdirbtos. Galima butu palyginti kaip vaisius su ju sultimis-kas sveikiau? Be abejo pats vaisius-turi lastelienos, ilgiau perdirbama, cukraus kiekis kraujyje maziau sokineja. Visos sriubos perdirba savo ingredientus iki koses, kas yra labai greitai pasisavinama, ir organizmui nera ka veikti.Sudetingi angliavandeniai buna suskaidyti iki paprastuju, ir zmogus vel alkanas. Del to jos netinka laikantis dietos(t.y norint numesti svorio)Uztat tokios perdirbtos sriubos skiriamos ligoniams, kad greiciau isisavintu kalorijas atgautu del ligos prarasta svori ir pradetu sveikti. Mums geriau tos sriubos ingredientus suvalgyti zalius, naudos bus 5x daugiau. O megstamas sriubas palikti luckyday ir prisivalgyti ju iki soties.
2019-06-25 08:55:08
Kaip šaunu, kad išgirdau jūsų nuomones, dabar pradeda aiškėti visos sveikos mitybos paslapys.. :) Rinksiuosi kitus patiekalus.. :)
2019-06-28 18:29:02
O man kaip tik labai patinka tos "Auga" sriubos, karts nuo karto jas valgau - gelbėja ir darbe pietums ir vakarienei. Ir beje, netgi čia mitybos programoje pas mane jų galiu įsitraukti. Jų sudėtis tikrai gera, aš asmeniškai tai už :)
Užsienietiškuose internetiniuose portaluose kaip tik sriubos minimos kaip vienas iš rekomenduojamų maistų reguliuojant svorį...
2019-06-28 18:29:09
O man kaip tik labai patinka tos "Auga" sriubos, karts nuo karto jas valgau - gelbėja ir darbe pietums ir vakarienei. Ir beje, netgi čia mitybos programoje pas mane jų galiu įsitraukti. Jų sudėtis tikrai gera, aš asmeniškai tai už :)
Užsienietiškuose internetiniuose portaluose kaip tik sriubos minimos kaip vienas iš rekomenduojamų maistų reguliuojant svorį...
2019-06-29 08:28:23
Sveika, Jori84, smagu kad prisijungei prie diskusijos, sekmes siekiant savo tikslu.Tavo minimu ,,uzsienietisku,, portalu nezinau, bet ka apie sriubas raso olandai, galiu pasakyti. Egzistuoja netgi sriubu dietos ir jos galimos tik laikinam efektui, yra daug reikalavimu kokios jos turi buti.Minusas yra jojo efektas ir kai kuriu medziagu trukumas, jos netinka ilgalaikiam efektui pasekti.Taip pat vienas is grieztu reiklavimu- tai negali buti jau paruostos sriubos, turi jas gamintis pats. Sias dietas sukure gydytojai savo ligoniams specifiniams tikslams.Is kitos puses yra begales tu dietu ir rekomendaciju tuose portaluose, reikia ziniu ir patirties,kad atsirinkti tiesos gruda, ir ,,uzsienietiskas,, dar nereiskia kokybes. Mes su Nora abi gyvenam ,,uzsieny,, ir abi atsigrezem i Lietuvos specialistus, nors kaupiam zinias is visur. V.Kurpiene nemazai parasius sia tema, verta paskaityti, irgi apie sriubas. Jos nuomone jos netinka del per didelio tankio, kramtomos konsistencijos nebuvimo, per greit suvirskinama, lengva gauti perteklinio maisto ir kaloriju, greciau isalkstama, ir del to greiciau nuslystama. Bet aisku kiekvienas atranda savo tiesas tinkancias sau.Jei tau jos tinka ir padeda, aisku kad tavo valia jas rinktis.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu