Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kviečiu draugauti visus ką tik pradėjusius :)

2019-05-13 09:30:25
Sveiki,
Draugauti su sveika mityba pradėjau nuo šių metų gegužės pirmosios, po kelių dienų prisijungiau ir prie kilo.lt sistemos. :) dar neilgai čia esu, tačiau su labai dideliais tikslais ir pasiryžimu.
Mano startas buvo 95kg (ūgis 167cm), šiai dienai sveriu 91,4kg :)
jau buvau dvejose treniruotėse, išsirinkau sporto klubą, kurį lankysiu ir stengsiuosi į jį nueiti bent 3k per savaitę :)
Galbūt yra norinčių pradedančiųjų kartu dalintis išgyvenimais ir pasiekimais? :) kad nepalūžtume, kad neužmirštume kažko, juk smagu vieniems kitus palaikyti! Parašykite kaip sekasi jūsų startas, kokiomis mintimis ir emocijomis gyvenate.
2019-05-13 11:36:06
Sveika Ugne! As irgi neseniai grizau prie kilo.lt , nes buvau pavargusi nuo grieztesnes baltymu dietos... Su kilo.lt kazkada buvau atsikraciusi 10 kg, tad pamaniau-bandysiu vel. Gal cia rasiu motyvacijos eiti savo tikslo link :) O mano istorija tokia, po 3cio gimdymo sveriau ~86-87 kg. Ugis 162cm. Iki kilo.lt atsikraciau svorio iki 71kg siai dienai. iki tikslo dar daug , taciau labai noriu ji pasiekti! Viskas imanoma Ugne, ir tavo svoris tikrai tirps! Sekmes tau!
2019-05-13 11:36:12
Sveika Ugne! As irgi neseniai grizau prie kilo.lt , nes buvau pavargusi nuo grieztesnes baltymu dietos... Su kilo.lt kazkada buvau atsikraciusi 10 kg, tad pamaniau-bandysiu vel. Gal cia rasiu motyvacijos eiti savo tikslo link :) O mano istorija tokia, po 3cio gimdymo sveriau ~86-87 kg. Ugis 162cm. Iki kilo.lt atsikraciau svorio iki 71kg siai dienai. iki tikslo dar daug , taciau labai noriu ji pasiekti! Viskas imanoma Ugne, ir tavo svoris tikrai tirps! Sekmes tau!
2019-05-13 12:49:07
kiek daug kelio jau nueita iš tikro, šaunuolė Airidali! :) ir ačiū už palaikymą, jo tikrai labai reikia ir jis toks vertingas :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu