Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

As pasiryžau pokyčiams

2019-03-07 20:34:17
Sveiki. Sukursiu temą ir tikiuosi rasti bendraminčių ir bendratakių :) pradėjau sportuoti ir sveikai maitintis prieš 3 savaites, kai gyvenime įvyko kardinalūs pokyčiai, kurie buvo labai geras spyris vienon vieton. Džiaugiuosi atradusi kilo.lt ir tikiuosi, kad ir toliau taip pat sėkmingai seksis.
Taigi, pradėsiu nuo pradžių: kažkada senais gerais laikais svėriau 56 kg prie 154 cm ūgio. Paskui gavau darbą per 2 minutes kelio nuo namų, o darbe buvo valgykla, kurioje už centus (tais laikais dar buvo litas) valgiau pusryciuis, pietus, vakariene ir dar uzkandziavau. Aisku ne paciais sveikiausiais produktais. Taigi per metus ar pusantru svoris pasidare 75 kg. Bet jauciausi pakankamai komfortiskai ir net nesusimasciau kad reikia atsikratyti pertekliaus. Pries nepilnus trejus metus pastojau, nėštumo metu priaugau 7 kg, tad po gimdymo jie gan lengvai nukrito. O paskui labai sėkmingai per kelis mėnėsius grįžo tie patys 7 atsivesdami dar papildomus 3 kg. Buvau pradėjusi vaikščioti į sporto klubą (mėginau ir anksčiau), bet kantrybės užteko mėnesiui, nors abonementą buvau išsipirkusi metams... Taigi, nutariau kreiptis į kilo.lt ir pradėti įgyvendinti pokyčius. Šiai dienai, per 3 savaites esu numetusi 3,4 kg ir labai džiaugiuosi kūno pokyčiais. Sportuoju namie ir džiūgauju, kad netenka badauti. Negalvojau, kad sveikas maistas gali būti toks skanus! Ir beje, nepasiilgstu nei cepelinu, nei kitu buvusiu skanumynu :)
Pirmyn link pokyciu! :)
2019-03-08 10:28:10
Puiku! Linkiu kantrybės!:)
2019-03-08 13:07:49
Sveikinu, pasirinkote gera kelia. Su kilo draugauju jau 1 metai ir 2 menesiai, geriausias sprendimas gyvenime. sekmes ir jums:)
2019-03-08 17:36:03
Sveika prisijungus,sekmes!
2019-03-09 16:29:05
SnInga1, sėkmės siekiant tikslo, palaikysim :)
2019-03-11 00:43:05
Trys savaitės , netekau 8 kg.
2019-03-11 17:28:19
Oho! Pasiekimas didelis. Mityba ar sportas labiau įtaką daro?
2019-03-12 07:55:31
Jei manęs klausiate , tai mityba. Aš labai neteisingai maitinausi , palyginus su dabartiniu mitybos planu .Daug cukraus , miltų , bulvių , riebaus kaloringo maisto ir viso to pasekmė 131,5 kg. Nuo vasario 15 dienos pradėjau laikytis mitybos plano , kurį gavau dovanu su šv. Valentino diena :)))
2019-03-18 19:44:22
Na beabejo, Sninga1 - sveikinu su pasiryžimu :)
Aš kartais klausiu savęs, kam to reikia? Tačiau jau antra savaitė pavyksta ignoruoti tokias mintis :D
2019-03-20 12:15:19
Sepa, į klausimą "kam to reikia" aš sau atsakau" sveikatai, energijai, geram miegui ir svarbiausia SAU" :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu