Mityba

/

Papildai

/

Proteinas ir BCAA

2019-02-04 22:13:59
Sveiki, tiek baltymų kokteilis, tiek BCAA yra statybinės medžiagos. Netgi BCAA yra baltymų sudėtyje. Bet gal kas nors gali paaiškinti skirtumą tarp jų? Kodėl jie atskirti? Kada kuriuos geriau vartoti? Iš karto ačiū už pagalbą :)
2019-05-06 13:18:07
Sveikas,
Visi tave dominantys atsakymai čia: https://www.gymfailedyou.com/bcaa-vs-whey-protein/
Jei trumpai: nemanau, kad esi profesionalas, taip kad proteino kokteilis po sporto bus per akis, ypač jei maistas subalansuotas, t.y. reikiamą baltymų kiekį ir taip suvartoji.
2019-05-06 13:25:02
Ai ir patys kilo turi video :) https://www.kilo.lt/seminaras/26/bcaa-vartojimas-ir-baltyminiai-kokteiliai-auginant-raumenu-mase
2019-05-06 17:18:26
Tai aš pilnai suprantu, kad man užtenka ir baltymų kokteilio kartu su subalansuota mityba. Man įdomu, koks tarp jų skirtumas, jei abu daro tą patį, tai kodėl jie išskirti į atskirus produktus? Jei ne tą patį, tai kokie tie skirtumai :)

Čia labiau bendram suvokimui klausimas iškeltas.
2019-05-06 17:38:37
skirtumas yra tarp Whey proteino ir isolated whey proteino, skaityti ant pakuotes ko yra. Pirmasis yra gaunamas is surio, antrasis is pieno(visgi ne tas pats) pirmasis daugiau sportininkams, auginantiems raumenis ir lengviau pasisavinamas, antrasis labiau norintiems atsikratyti visceraliniu riebalu, skiriasi ir kaina, atrodo antrasis brangesnis,, bet galiu ir suklysti. vartojimas priklauso nuo tikslu.
2019-05-06 19:04:49
Kur postinau link'ą iš gymfailedyou tai ten pateiktas atsakymas, kada koks turi būti naudojamas, jei įdėmiai viską skaityti ;) Na o jei dėl viso pikto norisi abiejų - nitro tech whey gold, proteinas papildomai "pabarstytas" BCAA :) Pigu nori už 76 dozes 55 europietiškų.
2019-05-06 19:12:57
Piešinys - nesu tikras tavo teiginiu, internetai sako ką kitą: There are two types of protein that make up the bulk of protein from cow’s milk. The two major players are whey protein and casein protein.

Whey is absorbed quickly and casein is absorbed more slowly. They each have their place in the arsenal of supplements. For the sake of this article, we’re just going to focus on the best whey protein supplements.

Esminis dalykas: Isolate is simply taken through further filtration to minimize anything that’s not whey protein.

If your meal plan is super finite in preparation for an event, show or competition, this version has merit. If you’re just using whey as a meal replacement shake in addition to veggies or nuts, then the concentrate version is just fine.

Šaltinis: https://www.gymfailedyou.com/best-whey-protein-powder/
Bet galima laisvai paieškoti patvirtinimų ir kituose šaltiniuose :)
2019-05-06 19:48:15
http://wheyprotein.nl/whey-protein-vs-whey-protein-isolaat/
radau saltini, kuriuo semiausi, aprasymas kur kas platesnis, as tik esmini momenta paminejau, butent kad skirtumas yra tarp raumenu auginimo ir vidiniu riebalu metimo, saltinis olandu kalba. Daugiau manau, kam tai rupi, pasidomes saltiniuose placiau,, visai gali buti, kad zmones iesko ir pastebi dalykus, kurie butent jam svarbus, o kitam nelabai. Pvz yra veganu, yra laktozei intolerantisku ir pan, ir tai irgi gali lemti baltymu papildu pasirinkimus. Tad kas ko iesko, tas ta ir randa. Visiems sekmes!
2019-05-06 20:34:56
Ačiū, buvo idomu paskaityti, na ten esminis akcentas- galima alergija. Sutinku, kam tai aktualu. Iš esmės, manau, jei nesi profesionalus sportininkas iš to gyvenantis, tai tie niuansai mažai ką reiškia.
2019-05-06 20:35:10
Ačiū, buvo idomu paskaityti, na ten esminis akcentas- galima alergija. Sutinku, kam tai aktualu. Iš esmės, manau, jei nesi profesionalus sportininkas iš to gyvenantis, tai tie niuansai mažai ką reiškia.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu