Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Ieškau pašnekovės / Draugės tikslams siekti :)

2019-09-17 16:35:24
Sveikos, visos grįžau su tokiu svoriu, kurio nesitikėjau.... negaliu patikėti kokius skaičius matau ant svarstyklių. Noriu prisijungti ir nuo rytojaus pradėsiu subalansuotą mitybą...
100,5 kg šiuo metu.
Labai sveikinu tas, kurios nepasidavė ir siekia tikslo, taip ir toliau !!!!

Vat kai žmogus priauga svorio, dažniausiai savimi būnqa nepatenkintas ir kryptingai siekia tikslo numesti svorį. Mano padėtis yra tokia, kad atsistoju prieš veidrodį ir aš sau graži... kažkoks košmaras kaip išvis taip gali būti?
2019-09-21 08:48:38
sveika sugrizus, Madosikona. Ir gerai, kad sau atrodai grazi, o kodel gi ne? Belieka sau atsakyti i klausima, kodel ta svori nori numesti. Kokie motyvai? Kadangi esi jauna, greiciausiai itakos savo sveikatai dar nejauti, o visuotine nuomone kad ,,virsvoris negerai,, taves neveikia, nes to negerumo paprasciausiai nejauti. Stengiames juk del saves?

Prsiduodu lentelei-71kg. Liko 3kg.
2019-09-21 09:43:05
Laba, svoris šįryt 120,4; nors meniu be nuklydimo, rezultatas 0. Pirmą kartą taip :) savatės bėgy buvo šioks toks minusiukas. Nu nieko keliaujaam toliau, žiūrėsiu kas daros.

Piešiny liuks, jau tiek nedaug beliko, šaunuolė tu. Nors paakutiniai ir sunkiausiai tirpsta esu tikra, kad įveiksi
2019-09-22 15:23:28
Šią savaitę 84,5 kg. Mažas, bet minusas :) Buvo kelios vakarienės ne pagal meniu, nes neturėjau produktų, tai improvizavau. Ptasidėjo vaikų būreliai, tai vėluoju su vakarienėm. Vienu žodžiu dar neįvažiavau į mokyklinį gyvenimą. :)
2019-09-23 01:19:28
Sveikos, prisiduodu - 88,4kg. Nedidelis pasiekimas, bet vistiek ...
2019-09-23 01:19:36
Sveikos, prisiduodu - 88,4kg. Nedidelis pasiekimas, bet vistiek ...
2019-09-23 15:22:31
72 kaip prikalta :(
2019-09-28 09:09:21
Laba 118,2 kg šį rytą; viena pakeista vakarienė ne pagal planą šią savaitę panašu blogo darbo nepadarė
2019-10-01 10:47:27
Sveikos, grizau ir as. Negana to, kad atostogose buvau, bet dar ir naryste pasibaige, tikiuosi pavyko ja prasitesti, nes dvi dienas bandziau apmoketi ir niekaip nepavykdavo. Lentele pakoreguosiu rytoj, tad visi/visos kas dar nori i ja patekti, turit 24 valandas :)
2019-10-01 21:12:34
Sveikos,

Niekad nedalyvavau forume, nutariau pabandyti, nors kilo.lt prisijungiau turbūt nuo jo sukūrimo :) aišku, tai nereiškia, kad laikiausi visą tą laiąk. Vis pritrūksta valios, gal dėl to, kad iš esmės esu gurmanė :D t.y. mėgstu skaniai pavalgyti.
Kas liečia svorį - visada norėjau jo numesti, net kai svėriau 57 kg. Vis atrodė reikia dar bent 5 kg. Dabar sveriu 85 kg ir tik svajoju grįžti į pradines apimtis, tinktis gražius rūbus, o ne tuos, kurie ne taip išryškina riebalus ar svorį...
Dabar man 41 m., per tą laiką nežianu, kiek dietų išbandžiau ir visokių idiotiškų preparatų lieknėjimui. Beje, tokio svorio kaip dabar, buvau tik du kartus gyvenime - prieš aštuonis metus ir dabar. Turbūt tada ir atradau kilo.lt bei su juo numečiau svorio. Buvau net tiek įpratus valgyti tai, ką reikia, kad nė nebesukau sau dėl to galvos. Tik, aišku, labai laukdavau šeštadienio (mano lucky day), o realiai pradėdavau valgyti jau penktadienį vakare :) Paprastai ledus :)
Nepaisant to, numečiau iki 72 kg, paskui vis mažiau laikiausi, vis daugiau nukrypdavau, bet svoris laikydavosi apie 74 kg. Po švenčių priaiugdavau iki 78, bet juos nesunkiai numesdavau, nes jie pačiam kūnui jau turbūt atrodė pertekliniai :) Po to vėl buvau susiėmus, numečiau iki 70 kg, atrodė jau taip arti tikslas... Bet tada nusispjoviau ir pradėjau valgyt, ką noriu. Jei grįždavau prie kilo.lt, tai savaitei, mėnesiui, bet ne daugiau. Tai dėl darbų pasigamint nespėju, tai šiaip kažkas ir tiesiog nesigaudavo. Galiausiai eilinį kartą baigėsi narystė ir nebepratęsiau. Bet paskutiniu metu pažiūrėjau, kad jau su visais rūbais atrodau gera kiaulaitė, jaučiuosi blogai ir taip man netinka./ Taigi, vakar prasitęsiau narystę ir pradėjau... bus matyt... labai tikiuosi...
Galiu pasakyt tik tiek, kad man dietos niekada neduodavo rezultato, tiksliau duodavo, bet priešingą. Jei pe dvi griežtos dietos savaites draugės numesdavo iki 5 kg, aš nė vieno arba max 1, bet priaugdavom po dietos visos. Tik jos paprastai grįždavo prie ankstesnio svorio, o aš kildavau aukštyn. Ir ką galiu pasakyt, man realiai veiksminga iš visų visų buvo tik kilo.lt Aišku, dabar peržiūrėjusi mitybos planą pastebėjau, kad jis gerokai pakitęs, galų gale pasikeitę konsultantai, bet tikiuosi, kad tai nepakeitė esmės.
Ką pastebėjau pati, kai ilgiau pasilaikydavau mitybos plano, tai jis tikrai veikia. Kadangi nė vienas žmogus nesudarys tau plano, kad viskas tiktų ir viskam turėtum produktų, aš juos tiesiog keičiu. Bet ne pagal save, o iš kilo.lt receptų - jų ten begalės. pasirenku, kas skanu ir ko norėčiau, tada daug lengviau. Be to, pasikeičiau kalorijų kiekius per dieną. Pirmą kartą tai padarė specialistė, paskui bandė atkeisti, bet aš visada prašau, kad būtų taip. T.y. pusryčiams 200 kcal, priešpiečiams - 100 kcal, pietums - 600 kcal, pavakariams - 100 kcal ir vakarienei - 200. Tokiu būdu visą dieną valgau lengvai, o per pietus prisivalgau už tėvynę. Kartais net neįveikiu visos porcijos (ypač, kai pasilaikau ilgiau ir skrandis susitraukia). Užtat ta prisivalgymas nuteikia taip, kad nebadauji ir taip daug lengviau ;) Nes man tas pastoviai po truputį negeras. Visada norisi dar truputį :)
Beje, pastebėjau, kad labai svarbus vandens kiekis. Nusipirkau net specialų asotį 2,5 l, pagal jį žinau, kiek vandens turiu išgerti, kad nereiktų skaičiuoti. Arba kitas variantas - 1 litro sotis namie, 1,5 litro ąsotis darbe. Ir varai iki dugno. Pastebėjau, kad kai normalizuoju vandens kiekį, iškart gražėja kojų oda, mažėja celiulitas. Nes šiaip nuo mažens nebuvau pratinama prie vandens ir kai nesilaikau plano, vandens tiesiog nebegeriu - geriau arbatos, kavos ar kolos, bet tik ne vandens :D
Labai viliuosi, kad pavyks susiimti. Praeitais metais pirkta striukė nesusisega, ta sriukė, kurią buvau padėjus į šoną, nes kabojo jau, dabar aptempta. Fu, slykštu. Pas mane rūbai jau 4 išmierų vietoj to, kad turėčiau daugiau ir įvairesnių to paties dydžio. Atsibodo.
Varau į startą ir tikiuosi čia, kartu su jumis, sulauksiu paskatinimo ir palaikymo, kad nekiltų noras vėl spjauti į viską. ;)
Sėkmės jums ir man.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu