Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Ieškau pašnekovės / Draugės tikslams siekti :)

2019-07-01 19:07:18
Sveikos, ateinu su plius kilogramu, buvo mažai miego ir vandens visa kita pagal plana. Prisiduodu 169kg. Pasakymas Ritules kad nepildyt lenteles manau kas nenori gali neprisidavinet, o kam tinka si lentele tad prisiduodam ir judam toliau :) Gražios ir geru rezultatu sia savaite linkiu:))
2019-07-02 08:53:59
Mano sia savaite kuklus rezultatas, -200 g, na bet minusas ne pliusas :)
2019-07-03 09:37:46
Sios savaites rezultatai :) Vasara isibegejusi, tad visi uzsimeme :) Na lauksim rudeni sugriztanciu :)

Nuotrauka
2019-07-04 12:18:47
Isvykstu atostogu, tai lenteles neiseis pildyt, bet jus prisidavinekit, grizusi pakontroliuosiu. Nebandykit priaugti ne kg :) Jei suvalgot kazka netinkamo, tai bent jau pajudekit, minimum 20 minuciu iseikit pasivaiksciot kasdiena
2019-07-21 10:41:25
Sveikos Jolanta N. ir Ritule , kaip jums sekasi? Atostogaujat ?
2019-07-22 15:23:06
Sveikos. Pas mane atostogos pasidalina po kelias dienas, tai nuo ketvirtadienio bus keturios nesilaikymo dienos,aisku bus pliusas, na jau ne pirmas kartas,zinau,kad po dvieju savaiciu laikymosi grizti prie savo svorio,todel saves nevarzau,ir nepergyvenu,nes norisi bent per atostogas maziau galvot apie gaminima ir maisto sverima. Juk vasara toks metas,kad ir su draugais dazniau pabuni,nesinori but balta varna.Na svarbu,kad jau zinau,ka galiu valgyt ir kaip,kartais jau net neziuriu i plana. Taigi panos nebereikalo apie lentele rasiau del vasaros,nei viena neprisiduoda:)
2019-07-22 15:48:59
Kaip Mišele tavo svorio reikalai?
2019-07-23 09:09:12
Ritule, man ilgos atostogos, todėl ilgai miegu ir bandau atsikratyt per keliones priaugtų kilogramų. Niekaip nepersiritu į mažesnį nei aštuoniasdešimt :)
2019-07-23 19:22:22
Sveikos,
Buvau dingusi, bet neatostogavau. Pavyko atsikratyt pliuso šiuo metu 168 kg. Tačiau ne kažką susižeidžiau koją tai nei dirbt nei sportuot šiuo metu negaliu :( liūdnokos nuotaikos pas mane. Dar narystė eina į pabaigą svarstau ar tęsti:)
Kaip kitoms sekasi?
2019-07-23 20:29:47
Na o kaip pati nori, Jolanta? Galvoji alternatyva kokia? Siaip sauniai numetei. As tai dar prasitesus metams,tai iki geguzes,kaip tik akcijos buvo,tai pagalvojau,vis tiek smagu ir dar del receptu. Viskas sudeliota. Su sportu tai nesusidraugavau..
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu