Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Ieškau pašnekovės / Draugės tikslams siekti :)

2019-05-25 08:34:28
O aš po lucky day , šiandien su plius dviem kg , nes vakar buvo ir spurgų ir bandelių ir jaučiu skysčiai užsilaikę.
2019-05-25 12:22:41
83,1 kg. :) po truputi pirmyn.

Sėkmės merginos ;)
2019-05-27 14:15:08
Sveikos, svoris toks pat kaip prieš savaitę 170 kg. Gražios savaitės visoms :)
2019-05-27 17:16:40
Svoris 61,9 kg, per savaite -100 g, bet koks minusas yra visgi minusas. Praeita savaite 2 lucky day, penktadieni, sestadieni, bet sekmadieni jau laikiausi plano, tad toks ir rezultatas.
Bet man idomu kaip kitos? Ar darot nuodemes ar po kelias lucky day, kad svoris uzstriges?
Ritules rezultatas aiskus, truputi kantrybes, nes kartais skysciai uzsilaiko, kartais sustoja, nes ipranta kunas prie plano.O ar darai Ritule lucky day?
2019-05-27 19:31:16
74,7, min 300g
2019-05-27 20:05:09
Nora, šeštadieniais pas mane visada lukcy day. Del to man tokia mityba ir patinka,nes badaut negaleciau,as valgyt pastoviai noriu. Bet pastebejau,kad sestadieniais atrodo visko valgysiu,bet tas viskas nedaug gaunas,matyt skrandis priprato prie kitokio ir negausaus maisto. Man siule atsisakyt lucky day,bet zinau,kad negaleciau,vien del to,kad gyveni neuzsidarius,vis tiek susitinki su zmonem,ir kai visi aplinkui valgo iprasta maista,nekaip atrodysi su savo indeliais. Darbo metu jokiu problemu,darbe mes dvi tokios,tai kavinames be uzkanduku:))
2019-05-27 21:44:04
Sveikos, 72,4 kg. Na gal per šią savaitę jau įveiksiu tuos 400 g, jau labai pradžiugintų kreivės pokytis grafike :)
2019-05-27 21:50:19
Kaip blogai jaučiuosi... priryjau mielinių blynų... :( :( :(
2019-05-28 08:44:39
Kai plano ilgiau laikaisi ir istinka stopas, dazniausiai norima (bandoma patarti) atsisakyti lucky day. Bet is patirties galime pasakyti, kad be jos tikrai neimanoma pasieiti. Na juk gyvenimas ne dieta :) Bet labai svarbu, kad kitomis dienomis nebutu jokiu nuodemiu. Dauguma suvalgyta maza sausaini ar saldaini net nepripazista kaip nuodeme. Bet is patirties galiu pasakyti, kad turint lucky day, bet 100 % laikantis mitybos principu ir nedarant ne vienos nuodemes, svoris krinta.
Ritule pabandyk sumazint angliavandenius, valgyk daugiau baltymu, nes angliavandeniai ne tik i riebalus seda, o dar ir skyscius kaupia. Ypac vakare (nuo 15 val jau) reikia ju vengti, na isskyrus labai inetnsyviai sportuojant
2019-05-28 09:02:55
Tai va as ir galvoju, kaip cia su tais angliavandeniais. Nes pavakariams kiekvienj diena suvalgau po obuoli,gal geriau rinktis kokia varske. O taip del tu sausainiuku,tai nebuna,kad nors viena suvalgyciau,nera pagundu. Na dietologai sake pakeis programa,matysim kokia.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu