Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Ieškau pašnekovės / Draugės tikslams siekti :)

2019-01-02 16:06:23
Atsiprašau, kad tokia pertrauką padariau, bet per šventes nieko nesilaikiau ir valgiau ką norėjau. Tiesa pasakius esu tokioje situacijoje kad jau bloga nuo nesveiko maisto ir noriu valgyti sveikai :))))))
Šiandien nuvažiavau į parduotuvę užsipirkau maisto iki sekmadienio, panašus maistas. Bet ne visai identiškai planuoju valgyti kaip parašyta, šiek tiek paprasciau. Bet stebėsiu kad kcal kiekį atitiktų. O kaip jus valgot tiksliai ar siek tiek pagal save? Ir kas jums sunkiausia metant svori, nes man tai vakarai... Esu pripratus ziureti koki filma... O kaip filmas be uzkandeles??:D p.s po svenciu nesisveriau nes bijau kad gali buti daugiau nei 95kg;///
2019-01-02 16:09:26
asta_j - norėjau pabrėžti kad mano situacija identiska, mokykloje visada sverdavau 75kg. Atvaziavau studijuoti į Vilnių ir BAM 95kg (per 4m)
2019-01-02 17:48:16
Haha, Vilnius neša bėdas... :D Na bet mums turi pavykti!
Aš šiandien gavau mitybos planą. Paprašiau, kad pakoreguotų planą, kad pateikalai šiek tiek kartotųsi. Produktų ir receptų sąrašas atrodė kosminis... Gavusi paprastesnį planą, jį peržvelgiau ir matau, kad tikrai ne 100 % laikysiuos. Kai kur atrodo ingredientai visai netinkami, kitur ką nors panašaus jau turiu namie arba dėl praktinių sumetimų produktus lengviau pakeisti kitais.
2019-01-02 17:57:50
Užduosiu labai keista klausimą visoms: o jūs jaučiatės apkūnios / storos / sau negražios?
Nes aš manau, kad mano problema, kad aš gerai jaučiuosi ir nelabai turiu kompleksų. Sveriu 95kg kas yra be proto daug, tačiau kai pažiūriu į veidrodį nematau problemų :DD jaučiuosi sau graži....
2019-01-02 19:47:08
Man kaip kada. Žiūrint į veidrodį atrodo viskas OK, bet kartais pamačius nuotraukas tai pasidaro liūdna. Be to, svoris būtų dar ir nieko, bet mano pilvas labai bjaurios formos. Krūtinė palyginus nėra didelė, tad pilvas labiau atsikišęs. Be to, matyt kad gana greitai užsidėjau daug svorio, pilvas labai nukaro, didelė apatinė "baranka". Dėl šito kompleksuoju labiausiai. Tačiau svoris mane baisiai varžė ir varžo visą gyvenimą. Mama nesenai net užklausė, ar čia auklėjant mane kažką ne taip padarė, užgavo ar ką - kodėl aš tokia kompleksuota. Pati tiesa sakant nežinau atsakymo į tai, nes nei patyčių realiai patirdavau dėl to, nei ką...
2019-01-03 14:58:27
Sveikos, sveriu 70kg, bet mano ugis 165cm, tai jauciuosi sau negrazi, ispampusi, laikas susiimti su mityba. 1,5men sportuoju aerobika, bet valgiau belenkaip ir rezultato jokio. Sportas buvo daugiau kaip atsipalaidavimas nuo namu ir vaikelio auginimo. Noriu pasakyti, kad jau ne pirma kart bandau cia, ir pirmu sykiu buvau numetusi iki 60 kg, bet svoris grizo, kai nebesilaikiau sistemos, tikiuosi vel numesti ir kas sunkiausia islaikyti svori... prisimenu, koks geras jausmas, kai is aplinkiniu girdejau, oho, kokia tu sulieknejusi, su pavydo gaidele balse :) kaip jums sekasi liekneti, laikytis mitybos plano?
2019-01-03 17:58:29
Madosikona, turėtum anksčiau eit miegot,tikrai padeda apsisaugot nuo vakarinio noro valgyt.
2019-01-03 18:02:25
O dėl to, graži sau ar ne,tai kaip kada,bet ir man kaip astai, baisiausia kai pamatau save nuotraukose
2019-01-04 09:15:37
Manau, kad savijauta ir vaizdas veidrodyje yra pripratimas ir susitaikymas su realybe. Gerai, kad zmogus negrauzia saves kasdien ir nepuola i depresija. Bet..... visos/visi, kurie numeta kg (o ypac 20-50 kg), niekada nenori grizti i to kuno kalejima atgal. Savijauta pasikeicia 100 proc, atsiranda pasitikejimas savimi, gali pirkti drabuzius kurie tau patinka, o ne i kuriuos telpi, eidamas nedusti ir dar daug daug kitu privalumu. Man 5-8 kg jau yra labai daug, kitos, kurios turi + 20-+50 kg, galvoja, kad tai neimanoma jausti diskomforto su keliais kg plius. Bet... nuotraukose as lygiai taip pat atrodau sau bjauriai, lygiai taip pat sunku judeti, esu tingesne, net batus uzsiristi sunkiau. Ir ta skirtuma pajauti ir supranti tik tada, kai pries tai esi pasiekes dideli minusa. Tad papildomi kg niekam neatnesa nai laimes, nei sveikatos
2019-01-04 13:37:06
Sveikos, merginos. Jei neprieštarausite, norėčiau ir aš prisijungti. Man labai reikia su kažkuo bendrauti lieknėjimo tema, nes viena būdama jau ne vieną kartą nukrypau į šalį ir mečiau visus svorio metimus :(. Su Kilo.lt esu jau antrą kartą. Pirmą kartą kompanijos neradau, gal prastai ieškojau, tai ir nepavyko. Tuomet numečiau šiek tiek virš 5 kg per mėnesį ir viską apleidau. Dabar jau nebegaliu į save žiūrėti nuotraukose, nes "atsiauginau" dar 10 kg. Žiauru... Man 45 metai, 184 cm , na o apie svorį tik tylėt, jūs visos balerinos prie manęs :(. Labai tikiuosi, kad šį kartą man pavyks, juolab turint jūsų palaikymą. Ačiū!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu