Sportas

/

Svorio metimas, riebalų deginimas

/

Ieškau pašnekovės / Draugės tikslams siekti :)

2018-12-28 12:25:49
Esu studentė 23 metų mergina (ūgis 168cm, svoris 95kg)
Norėčiau susirasti žmogų su kuriuo galėčiau pabendrauti ir kartu mesti kg. Būtų gerai panašių apimčių, kad galėtume pamotyvuot viena kitą jei vienai sekasi geriau, o kitai prasčiau ir atvirkščiai :)))) Gal yra merginų panašaus amžiaus su svorio problemomis?:)
Pradėjau tik vakar:)
2018-12-28 15:35:33
Sveika, man 21 m. Ūgis 185 cm, tiesa svoris ne toks kaip tavo - trijų skaičių zonoj. Kaip sekasi, pradėti yra sunkiausia. Bet pamažu priprasi :) Sėkmės siekiant tikslų :)
2018-12-29 15:28:22
svekute,man 58m dabartinis svoris 98kg ,kai atejau i kilo komanda svoris buvo 107kg. pradzia buvo sunki bet pamazu judejau i prieki numeciau per 7 men. 17kg labai apsidziaugiau atleidau vadeles nustojau sportuot maisto nuodemes privede mane iki98kg siuo metu vel bandau ieit i rezima smagu butu kartu siekt savo tikslo nors ir turim dideli metu skirtuma
2018-12-30 22:01:31
Madosikona, kaip sekasi laikytis režimo?
2018-12-31 09:47:48
Sveikos, man 52 metai. Prieš keturis metus svėriau 105 kg.Pernai sausio 25d. startavau su 96 kg.,nors įrašiau 95 per klaidą.Per pusmetį atsikračiau 15kg. Galėjau ir daugiau,bet buvo daug dienų su nukrypimais.Po to prasitęsiau narystę po dviejų mėnesių su 85kg. Prieš šventes svėriau 81,o dabar 83. Šiandien nieko nenumačius,todėl laikysiuosi plano.Tikiuosi pavyks.Po tiek laiko jau pradedu priprast prie šio maitinimosi ir nelabai norisi bandelių ar bulvinių patiekalų.
2019-01-01 16:21:10
Simboliškai pradedu narystę čia nuo sausio 1d., tačiau tai labiau sutapimas, nei "nauji metai-nauja aš" :D.
Man 22 m., esu tokio pat ūgio, svoris - 87 kg.
Gimnazijos metais visada sverdavau 75. Kažkokiu būdu buvau numetusi iki 70-71, tačiau viskas grįžo.
Išvykus studijuoti į Vilnių, nepastebimai "užsidėjau" 10 kg.
Svoris mane labai stabdo gyvenime. Tiek bendravime su žmonėmis, tiek darbe, santykiuose ir panašiai.
Ilgai laukus, supratau, kad reikia rimtai kažko imtis. Esu ne kartą bandžiusi savarankiškai mesti svorį, tačiau tai netrugdavau ilgai. Tikiuosi, kad turint "palaikymo komandą", sporto ir mitybos planą pagaliau pavyks pakeisti savo gyvenimo būdą!
2019-01-01 19:03:05
Sveika prisijungus,čia tikrai viskas įmanoma ir nėra labai sunku,jeigu tikrai nori pokyčių.
2019-01-01 19:17:49
Sveika Asta, išsiliejusi į kilo narių gretas, viskas pavyks jei tik laikysies režimo. Forumas tam ir skirtas kad vieni kitus palaikytume :)
2019-01-01 20:38:01
Jolanta,kaip praėjo naujų sutikimas?Ar šiandien laikaisi plano?Aš vakar laikiausi,o vakarienei suvalgiau netinkamo maisto,bet džiaugiuosi,kad apsiėjau be alkoholio.Šiandien man sėkminga diena tai pasilepinau naminiu pyragu.
2019-01-01 21:06:06
Ramūs naujieji gan ramiai viskas praėjo, nebuvo apsivalgymo - tiesa vakar nesilaikiau plano. Šian viskas pagal planą greitai grįžau į ritmą :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu