Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Netrumpa kelionė

2018-09-10 10:50:32
Sveiki,
Jungiuosi ir aš į kilo gretas, tikiuosi sulauksiu palaikymo ir kartu bus langviau. Pirminis tikslas - vėl nešioti vestuvinį žiedą, kuris po nėštumo gerokai spaudžia, o tolimesni tikslai tikrai toli.
Vakar buvo pirmoji diena pagal planą - mitybos laikytis nebuvo taip sunku kaip tikėjausi, tačiau 3300ml vandens yra tikrai daug, bet įveikiau ;) Žiūrėsim kaip seksis šiandien.
Startas: 27metai, 168cm, 100kg

2018-09-10 13:14:20
Sveika, prisijungus viskas pavyks jei laikysies režimo, sėkmės siekiant rezultatų :)
2018-09-10 14:39:02
Labas, laukiam žinučių siekiant tikslo :) Čia jau gyvenimo būdas bus...
2019-05-07 12:11:50
patarimas del vandens:) pradzioje man taip pat buvo sunku ji gerti. programoje esu jau 1 metai ir 4 menesiai. tai patarimas butu toks: as turiu litrini buteliuka vandeni geriu 3 kartus i diena, po pusryci pietu ir vakarienes. tiesiog prisedu ir iseriu jokiu pasaliniu dalyku, jokiu gurksnojimu:) man padeda:)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu