Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Pradžiai - 100 tvarkingų dienų

2019-09-10 10:41:42
Laba visiem:) tyluma ramuma čia ...
Man kažkoks baisiai pakilęs apetitas, matyt su moterišku ciklu susiję. Vakar visà dienà kirbėjo kirninas kur kà nučiupt, ko nereikia... ir vakare nučiupau - 4 marinuotus agurkėlius. Mano antras nusižengimas 44 dienà
Pasikalbējau su savim :) lyg susitariau, matysim ...

Geros dienelės visiems
2019-09-12 09:08:11
Laikausi tvarkingai meniu, bet kažkokia tikrai sunki savaitė ir alkis kankina, ir nuotaika taip sau ir mintys kvailos į galvà lenda ( alia kokia aš vargšė kad turiu laikytis meniu ...) vis dar susitariu su savim ir tikiuos kad kita diena bus geresnė. Jau netoli ir 50 dienú su kilo, juk nesinori susigadint reultatų. Tiesa šį rytą buvo lygiai - 8 kg; jau šis tas; bet laukiu - 10 :)
2019-09-14 08:48:39
Tokiu silpnumo akimirku buvo ir bus, ir gerai, kad atsilaikei. Tas jausmas, kad ,,ala vargse,, nes ne viska galiu valgyti, yra iliuzija, kad kiti Gali viska valgyti ir ,,nieko,, jiems uz tai nebus. Bus. Jei apie tai pamastysi, bus lengviau. Kaimyno zole visada zalesne, ar ne? Tikrai ne. Sekmes sulaukiant min 10kg ir ka tuomet sau pasidovanosi?
2019-09-16 09:12:39
šiandien 50 dienų su kilo:

1 diena -129 kg
10 diena- 125,5 kg (-3,5)
20 diena - 124,2 kg (-4,8)
30 diena - 123,1 kg (-5,9)
40 diena - 121,8 kg (-7,2)
50 diena - 122,3 kg (-6,7)

Iš tikro rezultatas šiek tiek iškreiptas 50 dienos, nes svoris pakilęs po lucky day :) bet fiksuoju tai ką matau, tai šį kart taip gaunasi
Viskas einasi neblogai, meniu beveik be priekaištų, 2 lengvi lyriniai nukrypimai buvo per šias 50 dienų su vynuogėm ir marinuotais agurkėliais :)
Judėjimas kol kas tik šiek tiek padidintas vaikščiojimas, bet čia dar oi kaip daug kur yra tobulėti; pasilieku tai vėlesniam progresui

Gražios savaitės visiem
2019-09-17 19:44:59
saunuole, Mariam, labai grazi skaiciu eilute.o del vaiksciojimo-siaurietisko vaiksciojimo su lazdom nebandei?Mados bumas gal ir bus praejes, bet nauda tikrai yra. Intensyviau, nei paprastas vaiksciojimas, bet sanariai vis tiek ne per daug apkraunami. O drauge kartu radus, tai isvis pasaka, viska einant apsneketi galima.Butu laiptelis link sunkesnio sporto. Bet vis tiek saunuole, taip nuosekliai atsilaikius 50 dienu. Lauksim kitu desimtadieniu ataskaitu.
2019-09-18 07:37:38
Puikūs rezultatai, nuostabus užsispyrimas. Pavyzdys mums visiems
2019-09-19 08:12:30
Ačiū mergaitės už gražius žodžius ir patarimus; matyt esu priėjus asmeninę ribą kuri suteikia motyvacijos dabar. Bet neslėpsiu kad dėl daugybės nepavykusių kartų vis dar nepasitikiu savim ... tai bandau kažkaip iš naujo užsikrauti entuaziazmo tai dienai, savaitei ...
Šiandien mano maža pergalė - išlipau iš 12 zonos :) 119,9 kg ;)

Piešiny šiauriestiškas vaikščiojimas visai smagu, esu bandžius, turiu lazdas, ale gaila šuniuką palikt tai dažniausiai su juo einu
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu