Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Savikontrolė

2020-01-11 13:54:21
Pagaliau baigėsi 2019 metai. Jie, kaip ir apskritai paskutiniai treji, man buvo labai sunkūs emociškai ir visaip kaip. Su Naujais atėjo ir ramybė ir jėgų bei energijos. Pernai sugebėjau užsiauginti riebalų masės ir sverti virš 130 kg, bet susiėmiau ir jau nusimečiau nemažai svorio ir jaučiu, kad įeinu į teisingą mitybos režimą. Grįžtu all-in. Šįkart jaučiu, kad viskas yra kitaip: brandžiau, ramiau, labiau pasitikint savimi. Pernai metai davė ir naudos, metų gale radau specialistą, kuris pradėjo mokyti kaip išsivalyti iš savęs baimes, stresą, nerimus ir į viską žiūrėti daug ramiau. Ir tiesą sakant mano atveju tai labai gerina situaciją su mityba, nes jau kurį laiką nebeturėjau stresinio valgymo. Taip pat pradedu, ir jau kurį laiką tvirtai laikausi su nuline tolerancija alkoholiui ir siekiu absoliučios blaivybės ne tik šiemet, bet ir apskritai gyvenima, nes būtent alkoholis man anksčiau labai stipriai kenkdavo pasiekti reikiamus rezultatus. Tad turiu pagrindą ant kurio galiu vėl viską pradėti statyti. Pirminė stotelė iki kurios jau nedaug - 120 kg, tarpinė stotelė 105 (nuo tada pradėsiu bėgioti ir sportuoti), o galutinis tikslas - 90-85 kg. Linkiu mums visiems ne tik tvirtai eiti savo svajonių rezultato link, bet ir prisipratinti sveiką mitybą, kad nebesinorėtų grįžti prie ankstesnių įpročių.
2020-01-13 16:51:03
Šiuo metu 134, o kažkada buvo ir 188, bet kam sportui laukti 105 aš nesuprantu...
2020-01-13 18:00:46
Gediminai tu šaunuolis,mano brolis tiek svere,siuliau jam ir ateit i kilo lt,bet matyt neturejo valios,daresi operacija,po kurios numete 30kg,ir viskas tuom pasibaige,svoris ir nebekris.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu