Mityba

/

Sveika mityba

/

Maisto pirkimas

2018-01-23 21:08:19
Aš tk vakar pradėjau, o šadytuvas jau buvo aprūpintas maistu. Tai stengiuosi rinktis kuo panašesnį maistą į tą, kuris mitybos plane ir tuo pačiu mitybos plane paieškoti pakaitalų, kurie atitiktų šaldytuvo turinį.
O po ilgesnio laiko įsivaizduoju jau numatyti pagrindinius produktus, kuriuos rekomenduoja vartoti (jie turbūt ypatingai nesikeis - kiaušiniai, tunas, avinžirniai ir graikiškas jogurtas tikrai bus :), atsižvelgti į savo norus ir pagal tai apsipirkti.
2018-03-21 09:06:34
Aš perku maistą visai savaitei sekmadienį. Svarbiausias produktas būna varškė ir jos galiojimas. Kadangi iki penktadienio reikia tą varškę vartoti, tai žiūriu, jog galiojimas ir būtų iki tos dienos arba viena diena daugiau. O kiti produktai negenda taip greitai, vištiena užšaldau, lašišą taip pat ir viskas tvarkoje :)
2018-11-26 16:01:55
Aš irgi prekinuosi sekmadienį visai savaitei, pasidarau sąrašą kiek ko man reikia ir pagal jį perku. papildomus dalykus perku tik vaikui, taip mažiau pagundų ir stipriai pilnėja piniginė
2019-03-15 23:51:43
Sveiki . Perku maistą ir sau ir sūnui , tai šaldytuve yra visokio ir saldumynai tame tarpe... Ką darysi , toks gyvenimas . Tenka prisitaikyti.:))
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu