Mityba

/

Sveika mityba

/

Maisto pirkimas

2018-01-23 21:08:19
Aš tk vakar pradėjau, o šadytuvas jau buvo aprūpintas maistu. Tai stengiuosi rinktis kuo panašesnį maistą į tą, kuris mitybos plane ir tuo pačiu mitybos plane paieškoti pakaitalų, kurie atitiktų šaldytuvo turinį.
O po ilgesnio laiko įsivaizduoju jau numatyti pagrindinius produktus, kuriuos rekomenduoja vartoti (jie turbūt ypatingai nesikeis - kiaušiniai, tunas, avinžirniai ir graikiškas jogurtas tikrai bus :), atsižvelgti į savo norus ir pagal tai apsipirkti.
2018-03-21 09:06:34
Aš perku maistą visai savaitei sekmadienį. Svarbiausias produktas būna varškė ir jos galiojimas. Kadangi iki penktadienio reikia tą varškę vartoti, tai žiūriu, jog galiojimas ir būtų iki tos dienos arba viena diena daugiau. O kiti produktai negenda taip greitai, vištiena užšaldau, lašišą taip pat ir viskas tvarkoje :)
2018-11-26 16:01:55
Aš irgi prekinuosi sekmadienį visai savaitei, pasidarau sąrašą kiek ko man reikia ir pagal jį perku. papildomus dalykus perku tik vaikui, taip mažiau pagundų ir stipriai pilnėja piniginė
2019-03-15 23:51:43
Sveiki . Perku maistą ir sau ir sūnui , tai šaldytuve yra visokio ir saldumynai tame tarpe... Ką darysi , toks gyvenimas . Tenka prisitaikyti.:))
2019-05-27 15:32:13
as savaite perku maista jau daugybe metu, net ir tada kai nedraugavau su kilo.lt programa:) apsiperkam penktadieny arba sestadieny. po kurio laiko apsiprasite sudarineti sarasus ir panasiai, man asmeniskai patinka zinoti ka as valgysiu kuria diena, tas toks uztikrintumo ir tvirtumo jausmas:) zinoma kartais savaites eigoje buna koreguojamas valgiarastis palei norus ar laika. o jau po kurio tiesiog pastebejau kad kiekviena savaite yra perkama beveik tas pats, tai net kartais net saraso nebereikia:) sarase visada rasime: mesa, darzoves ir vaisiu, bei varske.
man saraseliu sudarymas tinka ir patinka o kiekvienas zmogus atras sau tinkamiausia buda:) taip pat pas men sarasas galima sakyti dvigubas nes maitinu vyra visai kitaip:) sekmes!
2019-06-04 14:42:53
Sveiki,
Aš Barbora užsisakau kiekvieną savaitę. Labai patogu. O dar ir tiesiai iš kilo.lt sumeta prekes į Barbora krepšelį. Tai tik išsimetu ko nereikia ir tiek :)
2019-07-14 08:51:25
Aš tai einu kas dieną į parduotuvę. Max dviem dienom apsipirkt. Realiai nepatartina užšaldyt produktų (kas ten mėsą šaldo).
2019-07-14 08:52:36
Plius dar eikit pėsti, dasidės valanda aktyvumo :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu