Mityba

/

Sveika mityba

/

Maisto pirkimas

2018-01-19 14:24:25
Kada perkate maistą gaminimui?
Aš norėčiau įsigyti sekmadienį visai savaitei, bet sąrašas matosi tik einamosios savaitės, ne kitos. Norisi įvairovės maiste, tik kažkaip sunku planuotis.
2018-01-21 12:55:19
Man taip pat šiek tiek nepatogu yra tai, kad matai tik einamąją savaitę. Ir tas maisto pasirinkimas, užima laiko, reikia sėdėti, ieškotis, žiūrėti, dėliotis, paskui sudarinėti sąrašą, važiuoti į parduotuvę. Kažkaip galėtų būti šiek tiek kitaip. Beeett... yra kaip yra, jei labai norėsis pasiekti tą tikslą, manau, tai nebus kliūtis :)
2018-01-21 14:43:40
žinoma, kad ne :)
tiesiog gal kas nors kokių nors triukų turi :D
2018-01-21 14:43:47
žinoma, kad ne :)
tiesiog gal kas nors kokių nors triukų turi :D
2018-01-21 20:52:33
aha, būtų miela, jei jais pasidalintų :D
2018-01-22 09:27:21
Pirkinių sąrašui sudaryti visiškai nereikia laiko, tiesiog paspauskite mygtuką "pirkinių sąrašas", pasirinkite savaitės dienas (galima ir visą savaitę) ir atsispausdinkite pirkinių sąrašą. Viskas patogiai išdėstyta, pagal maisto grupes ;)))
2018-01-22 09:31:07
Gal kažko nesupratau, bet pas mane matosi visos savaitės mitybos planas ir jis nesikeičia kitą ir dar kitą savaitę (na, būna, kad pavienius patiekalus pakeičiu). Žodžiu, jis visada vienodas. O pas jus kas savaitę vis kitas? Kaip supratau, problema ta, kad nematote kitos savaitės valgiaraščio.
2018-01-22 09:31:16
Gal kažko nesupratau, bet pas mane matosi visos savaitės mitybos planas ir jis nesikeičia kitą ir dar kitą savaitę (na, būna, kad pavienius patiekalus pakeičiu). Žodžiu, jis visada vienodas. O pas jus kas savaitę vis kitas? Kaip supratau, problema ta, kad nematote kitos savaitės valgiaraščio.
2018-01-22 17:33:18
as darau taip :
PVZ. siandien pirmadienis, valgiarastyje buvo keptas kiausinis ir man jis tarkim nepatiko. dienos pabaigoje koreguoju patiekalus. kas patiko palieku, kas nepatiko - pakeiciu. stai jums pirmadienis kitai savaitei ir paruostas. taip kas dien galit pasikoreguot savo valgiarasti. ir savaites gale turesite paruosta mitybos plana sekanciai savaitei ir zinosite kokiu produktu jums reikes :)
2018-01-23 20:07:33
Cia sudaromas vienos savaites planas,o kitas savaites arba ta pati valgai,arba pasikeiti patiekalus,pvz sekmadieni susidarai visai kitai savaitei.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu