Sportas

/

Traumos / Ligos

/

Kelienių ir kitų sanarių skausmai

2017-12-26 19:31:38
Laba

kur patartumėte tikrintis kelienius? šeimos gydytojai ir ten paskirti traumatologai nieko nerana ir dažniausia rekoemndacija- pailsėk...
2017-12-28 11:11:39
prašykite traumatologo siuntimo kelio sąnario magnetinio rezonanso tomografijai atlikti - šiuo tyrimu galima įvertinti kremzlių būklę - "susidėvėjimą", meniskus - ar nėra plyšimų, skysčių sankaupas ir t.t.
2017-12-30 03:20:36
man buvo problemu su keliais, tai nuejes pas chirurga, jis man pasake, kad reikia i kelius leisti injekcijas, nes jie pradejo devetis. Nusprendziau pasikonsultuoti dar pas traumotologa, jis dave siuntima i magnetini rezonansa. Po siu tyrimu, man pasake, kad viskas gerai su mano keliais...pageriau kazkokiu papildu ir praejo :))
2018-01-03 20:28:14
Laba,

šiaip be magnetinio rezonanso tyrimo niekas nieko normaliai nepasakys. O jį turint reikia ir pas normalų specialistą apsilankyti, nes radiologai (tie kurie aprašo tyrimą) ir paprasti chirurgai poliklinikoje nelabai ką pasako.

Asmeniškai turėjau problemų su keliais ir apėjau daugybę kineziterapiautų ir chirurgų. Tai galėčiau rekomenduoti prof. dr. Rimtautą Gudą (gydo mūsų krepšininkus ir olimpiečius).

Jis dirba Kauno klinikose, bet ten pas jį patekti turbūt panašiai kaip loterijoj milijoną laimėti, tad ėjau privačiai. Kažkiek kainavo (ne kosmosas) + kelionė į Kauną. Sveikata vis gi svarbiau.
Jis vienintelis diagnozę pasakė normaliai ir paterė ką daryti. Nereikėjo nei operacijų, nei heliurono injekcijų.

Sėkmės ir sveikatos!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu