Mityba

/

Sveika mityba

/

Nutriless

2017-06-27 20:41:40
Sveiki , gal kas band4te ar reguliariai vartojate nutriless batonelius, kokia nuomone atsiliepimai, būtų idomu sužinoti, ar gerai užkandi viena keisi tokiu batonėliu kai norisi saldumynų .
2017-06-28 09:44:21
Nesu ju valgiusi, bet zinau, kad visi saldumynai sukelia priklausomybe. Geriau morkas grauzti, darzoviu, uogu uzvalgyti, nes visuose tuose batoneliuose vis tiek yra paslepto cukraus ir ju noresi vel ir vel.
2017-07-27 10:50:16
Sveiki, buvau prisipirkusi ir batonėlių Nutriles (2 skonių), ir sriubų. Mano skoniui batonėliai visiškai netiko. Taip buvo neskanu, kad geriau jau nieko nevalgydavau, nei juos (po keletą batonėlių kiekvieno skonio suvalgiau). Sriubą pirkau vištienos - nepatiko kvapas, tačiau pradžioje skonis gana neblogas. Tik po 4 pakuočių (4*5vnt) suvalgymo per mėnesį, darėsi vis neskaniau ir neskaniau. Taip ir liko nesuvalgytų sriubų keletas dėžučių ir reikia išmesti,nes galiojimas pasibaigė.
2017-07-27 17:24:04
O man batonėliai labai skanūs :) Čia priklauso ar mėgsti baltyminius batonėlius ir tą baltymų miltelių skonį :) Laabai saldūs, jei norisi saldumyno užteks pusės. Bet kaip ir visi energetiniai ar corny ar baltyminiai batonėliai - valgyt per lucky day:)
2018-10-09 07:40:04
O as isigijau ne nutriless bet nutrilite batoneliu ir sriubu. Skoniai labai geri :) vartoju. Jei kas norite galiu parodyt kur isigyt :)
2018-10-10 19:14:13
O aš nusipirkau Nutriless kokteilį. Vos ne vos prisiversdama išgėriau - neskanu, kalorijų mažai, o dar ir brangu. Visai neapsimoka, daugiau tikrai nepirksiu.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu