Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

TulpytėsGėlelėsGyvenimasKiloLT

2017-02-28 15:04:35
prisijungiau nusiminus, vasara ant nosies, tulpės jau tuoj žydės, o aš Tulpytė esu kaip babobabas:( sveriu 82, man 52, o reiktų sverti bent 72, et:( pabandysiu, gal man pasiseks, pradedu nuo ryt, kovo 1-osios:) iššūkis iki vasaros, gal ir neblogai:)
2017-03-01 09:19:27
šiandien bus pirma diena, kovo pirma ir naujo gyvenimo:) prisipirkau vakar ko reikia: varškės, jogurto, daržovių.. bet... ryte be kavos su mažyčiu šokolado gabalėliu aš tikrai neapsieisiu, tai bus mano nuodėmė ta viena. vakare eisiu pasportuoti, funkcinė, lankau per savaitę du kartus, vis šis tas
2017-03-01 09:39:09
Sveika tulpyte, sekmės
2017-03-01 09:39:14
Sveika tulpyte, sekmės
2017-03-01 10:29:13
sveika prisijungus,sekmes tau Tulpyte;)
2017-03-01 10:47:13
ačiū:) kol kas skaitinėju, žiūrinėju...:)
2017-03-02 12:57:43
Ryte svėriau 83.
Valgau šnd taip:
pusryčiai grūdėtoji varškė, 200 g, 200 kc
priešpiečiai liesas jogurtas, 300 g, 200 kc
pietūs Liesa varškė, 200 g, 200 kc
pienas (su kava), 50 g, 50 kc
Pavakariams bus greipfrutas - 100
Vakarienei - daržovės (kopūstai) su aliejumi ir citrina, 1 kiaušinis - 300 kc
bus kažkas per 1100-1200 kc, kaip man nebus per mažai, žiūrėsim.

2017-03-02 15:43:12
na, kadangi šiandien man laisvadienis, galvoju, pasidarysiu visgi ką įdomiau jau kaip ir vakarienei. sutarkavau kopūsto, cukinijos, įdėjau kiaušinių, kelis šaukštus dribsnių, miltų nedėjau, kepiau beveik sausoje keptuvėje, vos apkepė, pusžaliai tokie blyneliai gavos. tai kaip dabar žinoti, koks jų kaloringumas? su dukra pasidalinom keptuvę, išėjo po tris nedidukus. man regis, vieno kalorijos gali būti 100. juk sudaro tai daržovės daugiausia, na truputis pakliūva kiaušinio, truputi aliejaus, truputis dribsnių, labai nedaug... negi dabar viską sversiu, matuosiu:) taip, jei darytumeisi tik sau, būtų aišku, dabar darai šeimai, tai kol aš čia išdalinčiau tas kalorijas:) :)
2017-03-05 19:42:48
šnd man laimingoji diena:) normaliai valgiau, kepiau apkepo varškės ir grikių. O Jūs mėgstate tas dienas? darote jas?
2017-03-05 21:30:52
Sveika Tulpyte :) As kaip senbuve noriu tave pabarti, kad nealink savo organizmo ir maitinkis subalansuotai :) Tokia mitybos diena su viena varske ir pienu yra organizmo alinimas ir atnes priesinga rezultata. Valgyti nereikia bijoti, negalima sumazinti kaloriju kiekio, nes organizmas ijungs bado rezima ir kita karta gaves daugiau maisto, viska kaups i organizma. Be to pieno produktai suaugusiems zmones duoda daugiau zalos, nei naudos. Jei norite rezultatu, tai i sia mityb ziurekite ne kaip i dieta, o kaip i gyvenimo budo pakeitima. Atsisakykite netinkamu produktu, valgykite daugiau darzoviu, angliavandenius valgykite tik pirmoje dienos puseje ir kilogramai kris po truputi. Geriausia numesti apie 1 % svorio per savaite, tai jums butu apie 800-900 g. Sekmes :)
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu