Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

pamėginam. nuo 87,5

2017-03-01 08:41:33
Na šiaip ne taip pavyko atsikelti ryte ir nuvažiuoti į trx. Ačiū MB, kuris neleido pamiegoti:D nu taip sunku...
2017-03-01 09:17:25
kas yra MB:) ai, mobilusis, ko gero:)
2017-03-01 10:03:47
nieko čia nepažįstu... jūs, nerami, nuo kiek iki kiek jau palengvėjote? aš sveriu 82 dabar..:(
2017-03-01 10:08:23
MB- mano brangusis:)) vyras:)
Aš taip pat dar nesenai. Pradėjau nuo 87,7kg prieš savaitę su trupučiu. Savaitgali nepavyko atlaikyti tiksliai maisto plano. Sportuoti bandau 3kart per savaitę (sunku, bet praitą savaitę atlaikiau). Šią savaitę turiu jau dukart. REzultatas juda į priekį. šiandien buvo 85,9kg. Bet manau dar svyruoja. Realiai kita antradienį bus matyti.
2017-03-01 13:32:33
na, šaunuolė tada:) juda svoris, tai ir OK:) aš oi, kol įsivažiuosiu, štai ryte mangas, prieš pietus greipfrutas, pietums negalėjau skirti laiko, tai paknopstom ryžių trapučiai du su pasukomis, dar prieš treniruotę tai pakartosiu, dar liko pasukų, po treniruotės bus daržovės su varške gal, žinoma, man surašyta tai kitaip, bet neturėjau laiko susidėlioti, susipirkti, pasidaryti, lankau pilatesą ir funkcines, kartais TRX diržus, na, aš žiūriu pagal tai, kaip kada turiu laiko, stengiuos dukart per savaitę nueiti, bet... be maisto susitvarkymo nieko nebus
2017-03-02 10:08:27
aš be maisto žiūrėjimo jau puse metų kaip ėmiau 1-2kartus per savaite sportuoti. Vaidzelis šiek tiek pagerėjo. Svoris kaip įkaltas.
Tai be maisto niekaip. Kaži kiek svorio krenta per pirmą mėnesį, kai turi antsvorio kokius 20kg? Kolkas intensyviai rieda net su keliom nuodėmėm. Šiandien buvau masaže. Nusipirkau 10 kursą. Noriu išmėginti kartu su dieta ir sportu, nes labai pergyvenu dėl odos. Ji pas mane nė velnio ne elastinga ir dbar pilvas atrodo blogai po dviejų mažiukų, o dar svoris kai ims kristi. Gal masažas truputi tą elastingumą išjudins. Na matysiu kaip gaunasi. Šiandien svarstyklės po vakaryksčio sporto maloniai nudžiugino 85,5kg. Tai galvoju ar ne perstaigiai. Sveriuosi daugmaž kasdien. Kad pastebėti jei kažką nuimprocvizuosiu nepajutus. Vakar pietų neįsidėja tai bandžiau valgykloje kažką pritaikyti, tai kai įkrovė mėsytę liesą alia su grietinėlės padažu ir taip kvailai įdėjo, kad pusė to padažo ant mano salotų... krapščiau krapščiau.... o prašiau nepilti:DDDD nu bet regis su sportu kartu blogo nieko neįvyko:D
2017-03-02 10:36:54
o aš šiandien nusiminus, nes prieš porą dienų svėriau 82, o šnd jau 83:( nors vakar buvo gam intensyvi treniruotė. šiandien bandysiu griežčiau, nes vakar, pvz., ryte valgiau šokolado gabaliuką su kava, kaip buvau įpratusi, tai šiandien tik liesa varškė ryte su kava. ką darysi, reikia stengtis. O kiek tau metų? man 52, bet nepasakyčiau, kad oda neelastinga, normali, tik... ima matytis veide nuovargis, kai kūstu ar neišmiegojus. veidas mano viską atspindi. anksčiau storėjau tolygiai, o db jau pilvas auga kažkaip neproporcingai:(
2017-03-02 10:51:11
Man 33m. Tačiau oda matyt paveldėta. Nes ir mama ir sesuo , belekiek strijų turi ir pas mane tas pats. Tad ypač pilvo zona tokia nekokia. plyso visur kur galejo. o va vedido - tai liuks - riebi, jokiu raukslelių. aišku kaži kas bus kai kokį 10kg numesiu:D Aš tai smaližė ir šeip nežiūriu ką valgau. tai dabar va ir krinta matyt kad susižiūrėjus prilaikau arklius. na o tas svyravimas tikrai demotyvuoja, bet žiūrėk ramiai. Man pvz ciklo vidury visad skysčiai kaupiasi ir apetitas kyla. tai nemciau i galva tuo metu i skaicius. bet jei per savaite tendencija tokia islieka. tai jau reikia kazka ziureti.
2017-03-07 08:18:17
Na jau praėjo 2 savaitės. Rezultatas -2.4kg vakar rytui bei 4cm nuo talijos, 0.5cm nuo šlaunies bei 2cm nuo klubų. smagu kad juda nuo talijos, kur didžiausia bėda. tik vis pagaunu save, kad galvoju, kaip norisi greičiau tuos 10kg. o iš tikro reikia ramiai po truputi. Greičiau ir neišeina. Daug darbų buvo savaitgalį. Tad pasirodo tai geriausia dieta, nes nėra kada prie stalo sėdėti ar kramsnoti prieš tv. buvo vakarėlis darbo restorane praėjusią savaitę ir tikrai labai skanu buvo ir visko. bet galutiniu rezultatu esu patenkinta. Jei taip ir toliau - viskas bus gerai.
2017-03-07 10:57:38
šaunuolė:)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu