Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

pamėginam. nuo 87,5

2017-02-19 23:30:58
Taigi, pribrendau pokyčiams
2017-02-19 23:43:11
Pradedu 2017-02-20
Man 33, Ūgis 166cm .Po gimdymų užsimečiau nemažai svorio. Po pirmojo pavyko nemažai atsikratyti, bet iškart suplanavom antrą ir svoris tik dar padidėjo. o grįžus darban ne nukrito, o dar pakilo. Taigi gulbė nuo 64kg patapo linksma bačkute su 87,7kg. Paskutinius kelis metus nesportavau, buvau susitelkusi į darbą ir namus. Norėjosi vėl užsiimti pozicijas karjeros prasme bei suderinti tai su dviem mažyliais bei šiokiu tokiu miegu. Mažyliai jau paaugo, mažajai suėjo 4, o mano graži figūra užstrigo kažkur anapus. Pradėjom po truputi nuo rudens sportuoti. Supratau, kad sunku. Greit padustu, neištempiu treniruotės. Buvo siurprizas. Dabar jau geriau, tačiau daugiau nei 2vnt per savaitę dar misija neįmanoma, nes tiesiog skauda viską ką gali. Bandysiu judėti pirmyn. Irbe mitybos priežiūros svoris nekrenta. Tai jau faktas.
2017-02-20 11:06:10
Nerami,sekmės Tau! Svarbiausia didelis noras ir valia, būk užsispyrusi, kad neimsi į burną cukraus ir nenaudingų riebalų į burną (išskyrus laimingąją dieną) ir pamatysi rezultatus jau po savaitės :) man po savaitės teisingo rėžimo nukrito 1,3kg, o tai be badavimo, sveikos mitybos įpročių rezultatas, taigi, organizmas tik padėkos :) tu ir tavo kūnas po 2 nėštumų to nusipelnė, skirk teisingo sau dėmesio ir meilės :)
2017-02-20 11:47:37
Ačiū už palaikymą. Tikrai reiks jo ir vėliau :D
Kolkas pirma diena eina palyginti gerai. Maistas teisingas, į saldainius ant bendros spintelės ofise - nežiūriu:) sportuoti buvau ryte.
Matysim ką vakaras atneš. Tikiuosi tik gėrį:)
2017-02-20 21:05:54
Reziume 1.9l vandens. Maisto truputi perdaug. Bet i vakara pramuse alkis. Neprigriebiau antro uzk. Is namu. Klaidele. Ir pasilepinau keliais puod kavos su liesu pienu. Einu skaiciuot kiek ta nuodeme kcal pripliusavo
2017-02-20 22:49:45
Sveiki, aš irgi esu didelė kavos mėgėja, klausiau dietologės dėl kavos, sakė, iki 3 puodelių per dieną galima (su liesu pienu ar be jo, aišku, be cukraus) ir didelės nuodėmės nebus, tad dėl kavos jaudintis neverta :)
2017-02-21 08:27:35
Na rytas nustebino. -1,4kg nuo sekmadienio. Aišku čia matyt pirminis šokas svyravimas. Alia smagu atrodo. Taip taip žinau, kad nereikia svertis kasdien, bet gi smalsu be galo ir pasidžiaugsiu, kol vandens kokio nepagėriau ir nepadaugėjo :DDD
Kapoju varškę su jogurtu, tik ją pakeitčiau į normalią 9 proc su dvigubai mažesniu kiekiu. KCAL turėtų būti tiek pat, o vidinis balselis sako, kad skaniau ir sveikiau. Norėčiau pasiekti 80-83kg ribą iki kovo 19d (sunaus gimtadienis). Gal tada pasifotografuočiau. Nes paskutiniu metu vengiu objektyvo. Iššukis kaip reikiant. Laiko apie mėnesį.Ar realu - pamatysim po kelių savaičių. Kolkas neaišku kaip tokia mityba mane veiks. Jau laukiu pirmo apimčių matavimo.
2017-02-21 09:31:17
Aš labai smarkiai linkiu pasiekti gerų rezultatų!! Reikės daug valios...ir sveikatos...du vaikai ir darbas pasiima savo :) stiprybės, laikom kumščius!!
2017-02-21 09:31:26
Aš labai smarkiai linkiu pasiekti gerų rezultatų!! Reikės daug valios...ir sveikatos...du vaikai ir darbas pasiima savo :) stiprybės, laikom kumščius!!
2017-02-21 14:48:53
Labai gerai, kad turi tarpinius tikslus! Ir as dabar privengiu objektyvo;)
Jei pasidaro labai sunku, isalkstu, noriu skanaus, isipilu stikline vandens ir prisijungiu cia i foruma;) mums pavyks!!!
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu