Sportas

/

Sportas

/

Priemonės padedančios mesti svorį

2017-01-31 12:23:40
Sveikos merginos. Iškylo toks paprastas klausimas. Tos kurios sportuoja ir siekia numesti svorį nuo tam tikrų vietų, tai ar naudojat kokius diržus, kurie padeda greičiau prakaituoti ir "tirpdo" susikaupusius riebalus? Ir jei kuri naudojote ar pasiteisino? Nes internete teko skaityti begalę straipsnių, tai kiekviename vis skirtingai rašo. Todėl klausiu, Jūsų, nuomonės. :)
2017-01-31 12:42:29
Nera tokio dalyko kaip lokalus riebalu deginimas :) Tai visiskas mitas, tie dirzai yra nesamone. Jei riebalai degtu tik tam tikroje vietoje, tai tie, kurie daug valgo ir kramto turetu mazus zandus :)
2017-01-31 12:51:21
Na tenka pripažinti, kad tikrai dauguma kur skaičiau, tai rašė, jog tai tik mitas. Bet vis tik buvo keletą straipsnių, kur vis tik teigė, jog pagelbėjo. Tai kažkaip ir iškylo toks klausimas. :)
2017-02-02 14:34:17
As naudojau ta liemens dirza. Prakaito susikaupdavo labai daug ties ta vieta (zymiai daugiau nei be jo) bet kad padejo numesti svori ar padailinti formas sunku pasakyt kadangi svorio pokyciams daug kas turi itakos, o as tuo metu daug visko dariau :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu