Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Gretchen dienoraštis

2014-02-17 21:53:31
Sveikutė :) tavo istorija identiška manajai :/ skaičiau ir aš tą knygą, perskaičiau labai greit, galvojau tai mano išsigelbėjimas bus, bet kaip bebūtų gaila nea... galbūt per greit, neįsigilindama ją perskaičiau iškodama kažkokio stebuklo, kuris man padėtų įveikti pastovius persivalgymus, bulimiją... kiek aš išbandžius, na pvz aš ir čia esu, 2 mėn. nevalgiau saldumynų, negėriau kavos, alko ir dar daug visko išbandžiau, daug knygų, straipsnių perskaičiau, aš viską žinau kaip reikia maitintis, kaip sportuot, bet vis ieškau kažko naujo, bet niekad nepasiteisina, nes tai yra psichologinė liga, kurios pati sau viena neįveikiu, pas psichologą bijau eit, gėda, taip ir sukuosi kaip voverė rate, o kilai tik auga... tai vat tikrai nesi viena tokia sėkmės Gretchen, laikykis mieloji :)
2014-02-18 06:19:01
O kodėl gėda eiti pas psichologą? Esu buvusi pas psichologą (dėl kitokių problemų), ir grupiniuose seminaruose esu buvusi, tai pas psichologą vaikšto patys įvairiausi žmonės, su įvairiausiomis problemomis. Beje, internete tikrai esu mačiusi, kažkuriame valgymo sutrikimų centro puslapyje yra forumas, kur dalinasi savo patirtimi tokias problemas išgyvenantys žmonės. Ar esate jį skaitę? Galbūt jie labiau galėtų padrąsinti kreiptis pagalbos?
2014-02-18 13:00:32
Su psichologo darbu esu susidūrusi labai daug, tad mano nuomonė šiuo klausimu tokia: kiekvienas žmogus iš vaikystės ir aplinkos atsineša kažką negero. Nėra nei vieno žmogaus, kuris būtų buvęs tobulai auklėjimas(nes tobulo auklėjimo nėra), gyvenęs tobuloje aplinkoje ir pats būtų tobulas. Todėl visiems reikia ugdyti savo charakterio savybes, tobulintis, išmokti susitaikyti su kai kuriais dalykais, atleisti, mylėti save ir t.t. Vieni rašo dienoraščius, kiti eina pas žmogų, kuris geriausiai gali padėti t.y. psichologą, kiti nuolat guodžiasi supratingiems draugams, dar kiti medituoja ir t.t. Baisiausia yra dalis žmonių, kurie galvoja, kad jiems tobulėti nereikia, dėl jų problemų kalti aplinkiniai, o tie, kurie bando pažinti save - kažkuo nenormalūs. Pas psichologą dar eina žmonės, kurie tiesiog nori kuo geriau ir efektyviau susidoroti su savo kasdienėmis problemomis, kadangi specialistas padeda pažiūrėti į save iš šono ir priimti tinkamiausius sprendimus. Labai gerbiu tėvus, kurie reguliariai lankosi pas vaikų psichologus konsultacijoms, kaip tinkamai auklėti savo mažuosius.
Amerikoje kiekvienas žmogus turi savo dantistą, savo santechniką, savo NT specialistą, savo psichologą ir t.t. Jeigu nuskyla dantis, juk nesitvarkot jo patys? Jeigu vamzdis kiauras, juk nepradedat patys virint, jei jūsų santechnikos žinios apsiriboja varžto prisukimu? Visada reikalingas specialistas. O psichologas yra specialistas tiems, kurie nori pažinti ir tobulinti save, o ne tiems, kurie yra kažkuo nenormalūs. Psichiatras užsiima tokiais. Todėl gėdytis nėra ko. Nustebtumėt sužinoję, kiek įžymių žmonių lankosi pas juos(bet juk jie nėra visuomenės atstumtieji ar kažkokie labai kitokie?). Jeigu jau laaabai nedrąsu, juk nebūtina visiems skelbtis, kad eini pas psichologą. Bet šiaip, manau, jeigu kas nors sugalvotų "teisti" ar kitaip menkinti pasirinkimą eiti, nereikėtų kreipti dėmesio į tokius žmones, nes tai parodo, kad kai kurių aspektų atžvilgiu, jų mąstymas labai susiaurėja :)
Sėkmės, šaunuole ;)
2014-02-18 15:51:55
aš tiesiog neįsivaizduoju savęs kalbant su psichologe, tiesiog aš net neišsipasakočiau, viską laikau savyje, gal tai ir didžiausia mano klaida, bet kitaip neišeina, negaliu perlipt per save :)
2014-02-18 16:51:02
Geras psichologas yra gerai, bėda ta, kad ir čia reikia atrasti gerą specialistą. Nes priešingai gali būti tik blogiau.
2014-02-18 17:14:57
Tai tu ir neik su ta mintimi, kad dabar viską reikės pradėt pasakot ir t.t. Pokalbis pas psichologą vyksta natūraliai. Nueisi, išgersit arbatos, matysi, ar tinka žmogus tau ar ne, pradėsit kalbėt apie orą ir tada pamatysi, ar nori atvirauti ar ne ;)
2014-02-18 23:10:59
Taigi, kaip man sekasi?
Neįtikėtinai gerai. Baigiau skaityti knygą ir pradėjau modeliuoti savo mintis, dar sąžiningiau pildyti dienoraštį. Praėjo savaitė nuo tada, kai nusprendžiau pradėti intuityviai valgyti. Pirmos dienos meniu: McNugget didelis kompleksas, daug energetinio, daug sūrelių, pica, koldūnai, vištienos kepsneliai, kola ir tikriausiai dar ne viską prisiminiau... Septintos dienos meniu: 2 porcijos čili sriubos su 2 riekutėmis duonos, daržovių troškinys(naudojau vegetą), bulviniai blynai(BE PADAŽO), 3 sūreliai, 4 Rafaelo saldainiai, energetinio skardinė.
Progresas akivaizdus. Valgau tik tai, ko tą minutę noriu ir mėgaujuosi. Valgau lėtai, stengiuosi pajusti skonį. Jau atsirinkau, kad neskanu kiauliena, vištienos odelė, kai kurios sūrelių rūšys, bulvytės fri, kalmarų žiedai tešloje, į savo mėgstamiausius vištienos kepsnelius net negaliu pažiūrėti, kolos kiekiai sumažėjo 80 procentų, energetinis irgi nebe toks skanus, nebenoriu picos, šokolado, o jei tiksliau, tai išvis greitas maistas nebe toks viliojantis kaip anksčiau(nesakau, kad 100 procentų nevilioja, bet...). Po truputį pradedu atskirti alkio ir sotumo požymius, nors jaučiu, kad dar tolimas kelias...(anksčiau alkį jusdavau tik tada, kai peralkdavau, o sotumas buvo lygus persivalgymui, kitaip nesuprasdavau, kad jau STOP).
Dabar mano pats svarbiausias tikslas bus pradėti reguliariai maitintis. Kodėl? Todėl, kad reguliarus maitinimasis greitina medžiagų apykaitą, mažėja persivalgymo galimybė, ilgainiui(pasak knygos autorių) galėsiu pradėti atskirti alkio/sotumo ženklus, nes organizmas pripras prie rėžimo. Iškart pasakau, šitas rėžimas nebus griežtas ir šimtaprocentinis. Jei staiga įsinorėsiu sumuštinio ir tai bus ne dėl mano nuotaikos, aš jį ir suvalgysiu bet kada(pagrindinė taisyklė - neribok tam tikrų produktų ir neskirstyk į teigiamus ar neigiamus, kol dar neesi intuityvusis valgytojas). Ir jeigu norėsiu picos vakarienei aš ją tikrai suvalgysiu. Ir jeigu bus koks šventinis pasisėdėjimas, aš ten tikrai nesėdėsiu kampe su mandarinu. SU DIETOMIS BAIGIAU. Valgysiu tada, kai mano organizmas pasakys, jog nori ir aš GALĖSIU TAI ATPAŽINTI. Kai taip bus, tada galėsim pakalbėti apie pačią mitybą. O dabar aš ragauju visus patiekalus iš eilės, bandau iš naujo suprasti, ką mėgstu, ko ne, ir bandau susireguliuoti maitinimosi rėžimą. :)
Labanaktis.
P.S. Šiandien yra 6 mėnesiai, kai mečiau rūkyti, todėl būkit geri, nebepasakokit apie tai, kaip tik valios pastangomis įmanoma sulieknėti, nes akivaizdžiai aš jos turiu. :)
2014-03-02 14:48:12
Sveikutė, kaip laikaisi?
2014-03-15 01:42:27
Labas visiems.
Na, štai. Beveik mėnuo praėjo nuo paskutinio mano post'o... Ir ką? O gi nieko. Visiškai nieko nepasiekiau :D tik susigrąžinau buvusį svorį.
Kodėl? Todėl, kad nustojau dirbti su savimi, persiorientavau į kitus dalykus. Ką sakiau anksčiau apie intuityvų valgymą ir kt. dalykus, tą galiu pakartoti ir dabar - esu tos pačios nuomonės. Tik dabar kaip niekad supratau, kaip svarbu susidėlioti prioritetus...
Anyway, mano gyvenime vyksta labai dideli pasikeitimai. Balandžio pirmą dieną išskrendu į užsienį atostogoms ir kt. reikalams, todėl prisijungti ir pildyti dienoraštį taip, kaip aš noriu, nemanau, kad galėsiu, o grįžus jau bus pasibaigusi mano narystė čia... Tad iki to laiko norėčiau pratęsti pildymą čia ir pabendrauti su jumis dar 17 dienų :)
Todėl saldžių sapnų visiems ir rytoj pradedu darbą sus savimi :)
2014-03-15 01:42:27
Labas visiems.
Na, štai. Beveik mėnuo praėjo nuo paskutinio mano post'o... Ir ką? O gi nieko. Visiškai nieko nepasiekiau :D tik susigrąžinau buvusį svorį.
Kodėl? Todėl, kad nustojau dirbti su savimi, persiorientavau į kitus dalykus. Ką sakiau anksčiau apie intuityvų valgymą ir kt. dalykus, tą galiu pakartoti ir dabar - esu tos pačios nuomonės. Tik dabar kaip niekad supratau, kaip svarbu susidėlioti prioritetus...
Anyway, mano gyvenime vyksta labai dideli pasikeitimai. Balandžio pirmą dieną išskrendu į užsienį atostogoms ir kt. reikalams, todėl prisijungti ir pildyti dienoraštį taip, kaip aš noriu, nemanau, kad galėsiu, o grįžus jau bus pasibaigusi mano narystė čia... Tad iki to laiko norėčiau pratęsti pildymą čia ir pabendrauti su jumis dar 17 dienų :)
Todėl saldžių sapnų visiems ir rytoj pradedu darbą sus savimi :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu