Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vegetariškas lieknėjimas

2017-01-18 21:27:13
Sveiki. Esu 17 metų moksleivė. Jau 3 savaitė laikausi mitybos ir sporto plano. Tiesa, esu vegetarė. Nevalgau nei mėsos, nei žuvies. Ar yra čia tokių kaip aš? Vegetarų ar moksleivių? Labai norėčiau išgirsti, kaip Jums sekasi. :)
2017-01-19 02:33:01
Laba, as esu vegetare ir pusiau vegane ir zaliavalge :D zodziu kratinys visu po truputi bet nei zuvies nei mesos nei virtu kiausiniu nevalgau, siuo metu meginu atsisakyti pieno :) as ne moksleive, as mamyte dvieju vaikuciu :) tikiuosi daugiau atrasime vegetaru :)
2017-01-19 09:07:32
Aš nesu vegetarė, bet prijaučianti, tai mitybos planą pasidariau vegetarišką, o sekmadieniais leidžiu sau visko, tik dažniau man norisi bandelių, nei dešros :)
2017-01-19 21:25:30
Aš be pieno produktų ir kiaušinių turbūt neišgyvenčiau.. :) Bet labai džiaugiuos, kad nusprendžiau pradėti lieknėt, nes labai daug gerų receptų radau. Buvo nusibodęs pastovus maistas, nes nieko naujo negalėjau sugalvoti..
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu