Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vegetariškas lieknėjimas

2017-01-18 21:27:13
Sveiki. Esu 17 metų moksleivė. Jau 3 savaitė laikausi mitybos ir sporto plano. Tiesa, esu vegetarė. Nevalgau nei mėsos, nei žuvies. Ar yra čia tokių kaip aš? Vegetarų ar moksleivių? Labai norėčiau išgirsti, kaip Jums sekasi. :)
2017-01-19 02:33:01
Laba, as esu vegetare ir pusiau vegane ir zaliavalge :D zodziu kratinys visu po truputi bet nei zuvies nei mesos nei virtu kiausiniu nevalgau, siuo metu meginu atsisakyti pieno :) as ne moksleive, as mamyte dvieju vaikuciu :) tikiuosi daugiau atrasime vegetaru :)
2017-01-19 09:07:32
Aš nesu vegetarė, bet prijaučianti, tai mitybos planą pasidariau vegetarišką, o sekmadieniais leidžiu sau visko, tik dažniau man norisi bandelių, nei dešros :)
2017-01-19 21:25:30
Aš be pieno produktų ir kiaušinių turbūt neišgyvenčiau.. :) Bet labai džiaugiuos, kad nusprendžiau pradėti lieknėt, nes labai daug gerų receptų radau. Buvo nusibodęs pastovus maistas, nes nieko naujo negalėjau sugalvoti..
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu